Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: s0me0ne

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    slovakia
    Posts
    18

    s0me0ne

    Ziadam o unban na nick s0me0ne ktory som dostal dnes za nevhodne spravanie ... a rad by som bol keby sa acko vydalo po starej ceste z pred 3 rokov kedy som prisiel na acko zahrat si dotu a nie zarabat body hrat sa na sefa lebo viem dat ban dnes je to prilis preafektovane a az trapne na to ze vsetci maju neoriginalne w3

  2. #2
    Registered User FogyX's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Handlova
    Age
    33
    Posts
    179
    nebol to nahodou nick s0me0n bez toho e? lebo dnes som hral hru s hracom s0me0n a padol alebo leavol ale skor padol lebo nemal dovod leavnut tak len tak btw ci si sa nesekol a na nestastie no uz je to tak taketo pady sa banuju lebo bot to nerozozna to je vsetko
    „Najprv ťa ignorujú, potom sa z teba vysmievajú, potom ťa napadnú – a potom vyhráš.“

  3. #3
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    tady je replay posuďte sami, jestli si to zaslouží unban.
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  4. #4
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    32
    Posts
    624
    Lol, keby aspon pisat vedel. :-x Ale toho flamu tam teda bolo pozehnane!
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    slovakia
    Posts
    18
    pocuvaj arsony mne je uplne jedno co sa na acku deje ja chcem len hrat dotu tak ako to bolo pred par rokmi ked kazdy do kazdeho picoval , neboli ziadne obmedzenia a bany koli zlemu spravaniu a pod ... co sme v politike ? sme len na nejakom posranom serveri kde si kazdy z nas chce po praci trochu oddychnut a dost co som rozculeny z kolegov nie este tu mi davaju bany o 100 200 ... hram dotu uz 5 rokov ale teraz to zacinaju niektori ludia brat prilis vazne

  6. #6
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by s0me0ne View Post
    teraz to zacinaju niektori ludia brat prilis vazne
    no neviem kto to bere prilis vazne si precitaj chat po sebe
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    ani ta nezdvyhnem
    Quote Originally Posted by DiAboL View Post
    (no napiste na mna koment hatery)

    (46:22 / [Allies]) Hladny_Medved: ten boyy je kurva skillerska
    (46:27 / [Allies]) Hladny_Medved: ja som to tusil ze to otoci...


  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    slovakia
    Posts
    18
    vidis o tomto hovorim prve o com zacnete tarat je ze ako som to nevyplnil podla pravidiel ... lol ved je to smiesne ake pravidla sakra ? nemam vam poslat ziadost postou aj rodnym listom a zivotopisom ? len chcem hrat dotu ako niekedy ... to uz naozaj hram dotu tak dlho ze uz zacinam byt senior ? rofl na nic sa nehram

  8. #8
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    pokud se ti nelibi pravidla, nikdo te tu nedrzi takze muzes jit jinam.)
    nicmene pred par rokama prave kvuli tomu co tu popisujes kazdej odsoudil xpam a my se to ted snazime dat do poradku..takze mas dve moznosti bud se uklidnis a za tyden si pozadas o unban, nebo se otoc a nevracej se

  9. #9
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    365
    Quote Originally Posted by s0me0ne View Post
    vidis o tomto hovorim prve o com zacnete tarat je ze ako som to nevyplnil podla pravidiel ... lol ved je to smiesne ake pravidla sakra ? nemam vam poslat ziadost postou aj rodnym listom a zivotopisom ? len chcem hrat dotu ako niekedy ... to uz naozaj hram dotu tak dlho ze uz zacinam byt senior ? rofl na nic sa nehram
    suhlas uz to tu je o <> kedysi to tu bolo ovela lepsie , novy admin team chce asi svetovy mier tak zacina na acku (teda kvazi acko bo tu uz hraju aj lamy co hraju nejakeho hrdinu prvy krat vid traxa so soul ringom)

  10. #10
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    Snažíme se tu tomu dát nějakou úroveň. Právě takovým chováním odrazuješ hráče od hraní zde. řeknou si "ježiš co to tu hraje za dementy radši jdem hrát na rgc". Jak řekl sweety pokud se někomu nelíbí pořádek může jít nikdo ho tu nedrží. Až najdete místo kde si můžete dělat co se vám zlíbí, pozdravujte tam.
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  11. #11
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    slovakia
    Posts
    18
    ako som uz povedal toto si chodte robit na oficialne servery a nie tu kde je to uplne nepodstatne to ako keby ste chceli dat uroven stahovania hier cez torenty ... ved je to smiesne

  12. #12
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    32
    Posts
    624
    Ty si smiesny so svojou argumentaciu. Tymto pristupom si akurat zaistis jednosmerny listok do pice. Deal with it.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    slovakia
    Posts
    18
    hej to je spravna argumentacia listok do pice skvely pristup ... vidiet ze vies o com hovoris

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    31
    snazite sa tomu dat uroven, tak to ste uplne mimo, lebo cele acko ide dole vodou, odkedy sa acko zobrazuje medzi chanellmi sem pride kazda lama co sa napoji na battle net, niekedy bola acko uzavreta spolocnost hracov co sa poznaju, teraz v kazdej hre vidim 7 nickov prvy krat... uroven tu hrozne klesa a tym ze banujete hracov vernych acku 5 rokov to este viac kazite, kiez by to bolo ako kedysi ale to uz nikdy nebude s tymto pristupom.... mali by ste davat bany za lamenie a leavy, na manner by som sa uplne vysral... odjakziva co sa tu hra dota kazdy do kazdeho pi**je a nadava sa o sto sest - ono to patri k dote (aspon tej co sa hra na acku) prosim vas nerobte z acka prvu ligu, lebo ono acko tak nikdy vypadat nebude a hocico ste sa pokusili zlyhalo vid co bol ten sig najprv a potom neskor nieco ako vlastny server, neviem co vsetko uz taketo bolo, ale zaniklo to a neujalo sa to... acko nastastie takto nemoze skoncit ale pribuda tu laaaam a noobov co to tu kazia a ubuda dobrych hracov viac ako ich pribudne a neni to kvoli tomu ako si mysli arsony, cize preto ze sa tu nadava ale prave pre tu haved co sem pride z gareny a kazia kazdu hru a leavuju, mali by ste sa zamysliet a vymysliet nejaky lepsi system, aspon sa pokuste urobit nieco pre zachranu acka

    este jedna vec, davate bany jedna radost... to si vsimol asi kazdy, vacsinou normalny clovek ani nepochopi preco... ide o to ze das ban lame z gareny a vytvori si novy nick, ale das ban skusenemu hracovi co to tu taha skoro od zacatku battle netu a ten si musi podat request cakat 3-7 dni, trapit sa s vasimi argumentami a egom... nakoniec si vytvori aj on novy nick ale strati "lasku" alebo priazen k acku (nazvyte to ako chcete) a dopadne to tak ze aj skiller sa zmeni na odpad z gareny - zacne flamovat, leavovat a vytvarat nove nicky... tymto presli uz asi 2/3 hracov co tu mali ucet 4 roky a zrazu si museli zmenit nick... si vsimnite, ze skoro kazdy ma novy nick a akurat si mozem zmazavat a pridavat friendov odznova, nechcem vas urazit, ale v 90% je to chyba moderatorov... a nepiste sem, ze mozes ist hrat inde... 1. vec kam inde sa da ist hrat ??? aj keby acko klesne jak hlboko bude to stale lepsie ako na garene a nikdo si nebude kupovat originalku preto... 2. vec preco by som mal ist inde ked tu hram 4 roky, ani po roku hrania by som neodisiel len tak, ked tu uz poznam nejakych ludi a je to tu dobre spravene (tym myslim to ze tu nemusis davat nejake tunely a hra ti nepadne len tak zo srandy a podobne - proste technicku stranku battle netu)
    Last edited by Dezoo; 25th February 2011 at 03:20 AM. Reason: druhy odsek

  15. #15
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    32
    Posts
    624
    Podla teba "oldchool" hrac moze leavovat a flamovat?
    A dole vodou to ide z 2 dovodov:
    a) nikto sa tomu nevenuje
    b) existuju hraci ako ty, ktori len prskaju na vsetky strany, ked im niekto zobral lizatko (dal im ban za leave/flame)
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates