Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 68

Thread: crytopic

  1. #1
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433

    crytopic

    arsony: nechápu proč closuješ topic v offtopicu? nikde to flamem nezavádělo, jen jsme vedli debatu, reagovali na své názory, od toho fórum je, ne? machrovat s iq 150? to imo neni k machrování, můj sen byl vždy 160, ale tím bohužel bůh obšťastnil někoho jiného, ale clark k němu nemá daleko, iq se dá zvětšit trénováním na testy až do pěti bodů stupnice, třeba toho dosáhne..

    grim: já nevím, mně přijde že pro tebe bad manner = flam a nic jiného? flam tam může být, ale taky nemusí..

  2. #2
    Registered User Ibalgin's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bratislava
    Age
    37
    Posts
    314
    Zlostný Laryček = true Laryček :O

  3. #3
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    dobrá v offtopic fóru nebudu nikomu zavírat topic. A já si stále myslí mž člověk třeba s IQ 10 000 nemá potřebu nikomu nadávat. to že vyji máte svědčí jen o tom že máte nějaké komplexy z domácnosti a to není nic co by jsme tu chtěli probírat (je to osobní věc a to na internetová fóra nepatří)
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  4. #4
    Registered User mankind's Avatar
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Zvolen
    Age
    32
    Posts
    361
    ja neviem čo majú spoločné nadávky po internete so zvyšovaním ega... ja nadávam všade kde chodím, a to, že sa to niekomu nepáči mi je úplne u riti (a kvôli tomu som zlý človek?) ... každý človek je iný, čo znamená, že sa každý správa inak a nebudem niekoho odsudzovať za to, že nadáva ...
    a stále ani je nechápem, čo má spoločný inteligenčný kvocient s nadávaním ... resp vysvetli mi, prečo inteligentný človek nemôže nadávať, lebo ja osobne si stále nemyslím, že ja, rebrík,laryk,clarkie a pod. nesme o nič menej ako ty ...
    lenže problém v spoločnosti nastáva pri samotnej nadvláde človeka nad človekom ... a to, že si moderátor na ačku ešte neznamená, že si niečo viac ...



    [W3BA-Mladosť]rebrik
    sak lebo ja si napisem unban request a ten kokotlordkokot mi ho vymaze hned ak ho zbada ...

    [W3PD]rebrik: vymaz to do pici
    ja chcem unban

    [W3PD]rebrik
    boze ja take sracky vypisujem niektorym chlapcom :/

    [W3PD]rebrik (17:03:41 28/08/2010)
    na stavebnej nerozlisujeme i/y
    -------------------------------------------------------
    [W3PD]rebrik (23:50:07 11/06/2011)
    mne by dala kazda

    [W3PD]rebrik (22:00:08 22/11/2010)
    pome mi dojebal zivot

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    doncaster
    Age
    40
    Posts
    87
    ty vole tak toto je dost to co tu citam je neskutocne , mame tu aboslutnych geniov, hosi a hlavne ty laryk pardon ale ja ti tvoje iq neverim ak mas 152 ako pises tak hawking ma 156 a ma za sebou snad 10 knih o vesmire a je povazonvany za hustaka : 0, vzhladom k tomu ze mas q 152 , neverim ze nechapes to coho sa tato tema dotyka, a vlastne by si mi na toto ani nemusel odpisovat nakolko pri svoje neskonalej mudrosti by si pochopil, ze to nema vyznam a rovno by si nam vsetkym mal podhodit protiteoriu vesmirnych strun )), neskutocne som sa na tuto temu pobavil a hosi , tych ktorych si tam pomenoval , zalozte klan, neverim, ze suctom svojich iq nebudete porazat ehome a dk a mym to snad ani nejde : D. pri pisani tejto spravy som mal za sebou polliterku ginu s tonicom, a mal som iq tak 69 : ).
    Na zaver si dovolim pridat citat od vyssie spominaneho hawkinga :
    LEN HLUPAK SA CHVALI VYSKOU SVOJHO IQ! Laryk skus si to dat s rozbehom a potom si daj mensa test neverim ze to nepomoze neskonale sa ujebavam a idem si dat dalsi haha hehe

  6. #6
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    32
    Posts
    624
    Quote Originally Posted by mankind View Post
    ja neviem čo majú spoločné nadávky po internete so zvyšovaním ega... ja nadávam všade kde chodím, a to, že sa to niekomu nepáči mi je úplne u riti (a kvôli tomu som zlý človek?)
    Takze, ak hras napr. futbal s niekym cudzim, ktoremu sa nedari, tak mu zacnes pi**vat do zku***synov, ze mu po***es matku a fotra posles do plynu?
    VERY GOOD ONE!
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  7. #7
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    Quote Originally Posted by mankind View Post
    blablabla...
    Vůbec nechápu co to motáš. Tebe jsem neměl rád od prvního dne kdy jsem přišel na xpam (byl jsi čirou náhodou v mojí první hře tady) a to jsem žádný moderátor nebyl ani zdaleka.

    To že jsem dával ban requesty za flame to bylo taky dávno předtím než jsem byl moderátor.

    To že jsem říkal že IQ a nadávání někomu bezdůvodně má úzkou souvislost, to jsem taky říkal dávno předtím než jsem byl moderátor.

    Takže odkud jsi vycucal tu souvislost že to, že si o tobě myslím že si obyčejný neurotik co se neumí chovat má souvislost s mojím moderováním áčka?


    To, že laryk tu nahazuje póze arogantního génia (která mu nevychází) nebudu komentovat.
    Last edited by Arsony; 13th February 2011 at 12:44 PM.
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  8. #8
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    doncaster
    Age
    40
    Posts
    87
    Luke l, zda sa, ze si to prave nepochopil ty. Tu islo o absolutnu ironiu, ja si to o jeho matke ani otcovi nemyslim, nakolko ich nepoznam, a ani by som to nikomu nepovedal, mne islo o to, aby si uvedomil, aku vec nam to tu vlasne napisal.

    každý človek je iný, čo znamená, že sa každý správa inak a nebudem niekoho odsudzovať za to, že nadáva. Luke zapni mozog.

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    doncaster
    Age
    40
    Posts
    87
    LOL teraz to citam a ty nezmysel co to tu pises : ), ja som dost odrasteny ty deculo, zda sa, ze si to cele nedal o co som sa v tom prispevku snazil bracho : D

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Feb 2010
    Age
    36
    Posts
    50
    Luke l, zda sa, ze si to prave nepochopil ty. Tu islo o absolutnu ironiu, ja si to o jeho matke ani otcovi nemyslim, nakolko ich nepoznam, a ani by som to nikomu nepovedal, mne islo o to, aby si uvedomil, aku vec nam to tu vlasne napisal.

    každý človek je iný, čo znamená, že sa každý správa inak a nebudem niekoho odsudzovať za to, že nadáva. Luke zapni mozog.
    Reply With Quote
    ?? tak asi sme si nerozumeli, ja sem pochopil, ze to je ironie ......

  11. #11
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    darmo ze to je offtopic ale ked tu budete nadalej nadavat budem bany prenasat aj na server.tak si dajte zalezat co odteraz napisete.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    Quote Originally Posted by lubacos View Post
    LOL teraz to citam a ty nezmysel co to tu pises : ), ja som dost odrasteny ty deculo, zda sa, ze si to cele nedal o co som sa v tom prispevku snazil bracho : D
    mozno si odrasteny ale v mozgovej partii sa ti ten rast nejako neujal slovo decko radsej nepouzivaj ked nevies brb END nemienim sa dalej zapajat do tejto luzerskej debaty vydiskutujte si to a bude vam dobre na srdci.

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    doncaster
    Age
    40
    Posts
    87
    Ok ospravedlnujem sa ak som tu niekoho urazil, vobec som to tak nemyslel chcel som len poukazat na to ake nemudre slova mankind pouzil a stavim sa,ze ho to nenecha chladnym a uvidi ako si protireci. Este raz opakujem, moj prispevok nemal nic spolocne s jeho rodicmi, nechcel som ich urazit a ani mankinda, ako hovorim, chcel som len poukazat na to co napisal. a ty nezmysel, ospravedlnujem sa aj tebe, ale naozaj nemozem za to ze si to neponal. a ver mi ze v mozgovej partii som odrasteny celkom fajn, aj ked uz len to, ze si pisem s tebou ma nuti sa nad sebou zamysliet! howk ty co maju chapat zda sa pochopili, ty co nie bohuzial!
    Last edited by lubacos; 13th February 2011 at 03:22 PM.

  14. #14
    Registered User
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    saf
    Age
    32
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by mankind View Post
    ja neviem čo majú spoločné nadávky po internete so zvyšovaním ega... ja nadávam všade kde chodím, a to, že sa to niekomu nepáči mi je úplne u riti (a kvôli tomu som zlý človek?) ... každý človek je iný, čo znamená, že sa každý správa inak a nebudem niekoho odsudzovať za to, že nadáva ...
    a stále ani je nechápem, čo má spoločný inteligenčný kvocient s nadávaním ... resp vysvetli mi, prečo inteligentný človek nemôže nadávať, lebo ja osobne si stále nemyslím, že ja, rebrík,laryk,clarkie a pod. nesme o nič menej ako ty ...
    lenže problém v spoločnosti nastáva pri samotnej nadvláde človeka nad človekom ... a to, že si moderátor na ačku ešte neznamená, že si niečo viac ...
    on tu niekde pisal ze mu mas nadavat na rodinu????
    alebo on tam niekde pisal ze nadava niekomu na rodinu????
    waw asi fetujem viac ako je treba
    Quote Originally Posted by grimasko View Post
    Mankind, mam Ta za chytreho chalana

    mAnKiNd0:01
    ženy a xpam

  15. #15
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    32
    Posts
    624
    Quote Originally Posted by rebking View Post
    waw asi fetujem viac ako je treba
    Vazene damy, vazeni pani,

    nemozem nesuhlasit so spominanym vyrokom, ktory je pravdivejsi, nez fakt o demencii ludstva.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates