Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49

Thread: Exista extraterestrii?

  1. #1
    Registered User OsiRyS's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    696

    Exista extraterestrii?





  2. #2
    Registered User OsiRyS's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    696
    Alte dovezi

  3. #3
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    Sigur eXisTA
    TEmetiva
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  4. #4
    Registered User Deiu's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Romania,Suceava
    Age
    33
    Posts
    205
    Cool story bro.

  5. #5
    Registered User OsiRyS's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    696
    Ce ciudat.....

  6. #6
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    prima e cea mai tare forma de reclama la emag
    tot respectul celor care sau gandit la asa ceva e genial
    numi spuneti ca voi nu v'ati gandit oare ce e siteul ala, poate cativa din voi ati si intrat pe el )

  7. #7
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    aia cu "extraterestrul" din mexic, sa fim realisti, poate fi fake sau in cazul in care chiar exista asa ceva poate sa fie doar o specie care a evoluat, ceea ce doar arata ca darwin avea dreptate si ca noi chiar am evoluat din maimute

  8. #8
    Strategist [RO]Claudiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Where i live
    Age
    36
    Posts
    2,648
    sa vina pestelienii k ne salveaza japonezii ... ii fac pe toti sushi si ii mananca
    Last edited by [RO]Claudiu; 12th February 2011 at 02:49 PM.
    Watch and learn
    -Bernard Lietaer
    To overstate the argument deliberately, perhaps we are hallucinating all the time and what we call perception is arrived at by simply determining what hallucination best conforms to the current sensory input.

    -V.S. Ramachandran
    “Alpha waves in the human brain are between 6 and 8 hertz. The wave frequency of the human cavity resonates between 6 and 8 hertz. All biological systems operate in the same frequency range. The human brain's alpha waves function in this range and the electrical resonance of the earth is between 6 and 8 hertz. Thus, our entire biological system – the brain and the earth itself – work on the same frequencies. If we can control that resonate system electronically, we can directly control the entire mental system of humankind.”

    -Nikola Tesla

  9. #9
    Registered User OsiRyS's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    696
    Quote Originally Posted by [RO]Claudiu View Post
    sa vina pestelienii k ne salveaza japonezii ... ii fac pe toti sushi si ii mananca

    Daca vin balaurienii?

  10. #10
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Aberatii

  11. #11
    Safelist Member ss-darky's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Cluj Napoca, Romania
    Age
    35
    Posts
    825
    io nu zic ca nu exista... este aberant sa crezi ca suntem buricul pamantului si viata nu a evoluat si pe alte planete (intr-un fel sau altul probabil diferit decat pe pamant)... dar chestia asta m-a facut sa lol asa tare... balaurieni si vulturieni care comunica in cod binar.. tare )

    there exists 10 types of ppl... those who are retarded and believe bullshit like this, and those who dont...


    Hidden Text click here to show

  12. #12
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Bistrita, Romania
    Age
    34
    Posts
    1,075
    Eu zic ca ar fi interesant sa existe. Oare au si ei bere? Oare ce fel de bere au?
    P.S. Atata timp cat nu ma incurca cu nimic...din partea mea sa existe !

  13. #13
    Registered User OsiRyS's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    696

    Autospie de extraterestru

    check this:


  14. #14
    Strategist [RO]Claudiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Where i live
    Age
    36
    Posts
    2,648

    Exclamation

    Quote Originally Posted by OsiRyS View Post
    check this:

    am vazut extraterestrii mai reusiti in Men in Black.

    edit, sa iti dau un raspuns mai competent daca tot dispun de cunostiinte in acest domeniu.

    Extra-terestru inseamna ca nu e de pe Terra.

    Daca nu e de pe terra CUM este posibil sa fie atat de asemanator cu un OM? OMUL este rezultatul a sutelor de mii de ani ( sau poate mai mult ) de evolutie si prin evolutie ma refer la "stimul si raspuns" exemplu gravitatia stimuleaza deplasarea bipeda, lumina stimuleaza viziunea , atmosfera stimuleaza respiratia , etc. . Ceea ce vreau sa spun este ca acel corp din videoclip pare a fi adaptat la conditii oferite de Terra. Daca te gandesti putin infatisarea exterioara reflecta faptul ca acel individ/specimen are pielea adaptata la climat tropical,morfologia exterioara indica faptul ca ar fi un copil prepubescent creeat prin consangvinizare.

    Revin la adaptarile pentru Terra. Specimenul din exemplu nu ar putea sa traiasca in nici un alt mediu decat cel terestru . Ex pe Marte temperatura este -107° C la suprafatza, destul de inalta incat sa nu poata sa aibe ochii atat de expusi si pielea atat de subtire. Ex pe Pluto , temperatura e -228°C la suprafatza... specimenul nu ar supravietui mai mult de 10 secunde. Ceea ce vreau sa zic e k specimenul nu pare a fi capabil sa suporte temperaturi in afara ariei de 10° C si 40° C.

    Poate crezi ca e atat de avansat stiintific si intelectual incat sa isi creeze si sa isi mentina un mediu sau un ecosistem artificial ceea ce l-ar apara de conditiile de pe alte planete.... pt mine e cam greu de crezut din moment ce a ajuns pe mainile oamenilor.



    Exemplul din videoclip e mai asemanator cu un OM decat e maimutza deci e imposibil sa nu fie de pe Pamant.

    Exemplul din videoclip avea inima si plamani exact in cavitatea toracica unde le are un om normal. Am vazut autopsia dar nu am indentificat alte organe pt k e filmarea proasta. Avea 2 ochi m 2 maini , 2 picioare , acelasi numar de degete la maini si la picioare ca si un OM.

    Asta e ori un exemplar din specia umana foarte deformat , ori e un produs sintetic pt a indoctrina publicul, au uitat sa il vopseasca in verde .....


    Am vazut oameni mai ciudati decat ala , se numesc rezultate ale unor consangvinizari , exemplu bastinasii din africa , care nu au voie sa se imperecheze in afara tribului , se produc atat de multe consangvinizari incat ajung generatii sa aibe doar 2 degete la picioare....


    Uite aici un om competent care abordeaza notiunea de "extraterestru"




    @ explicatia de mai sus se poate aplica pt ridiculizarea mosului acela senil din primul videoclip.

    - pestelieni - peste - terestru
    - balaurieni - balaur - creatura mitologica - terestra
    - "mare pericol cosmic care ii paste pe oameni de revelion" - vai de plm i-as taia limba........serios.

    Mai mult nu merita spus la adresa afirmatiilor acelea. Faptul ca are permisiune sa difuzeze nonsense la public e dovada k guvernul vrea sa tina oamenii prosti si ignoranti , sa le distraga atentia de la problemele pe care le creeaza in mod intentionat( cresterea taxelor ).


    @Osyris
    Daca ai intrebari te rog sa le pui , iti raspund la orice.
    Am incercat sa explic in general dar pot sa iti dau si detalii.
    Last edited by [RO]Claudiu; 18th April 2011 at 03:21 PM.
    Watch and learn
    -Bernard Lietaer
    To overstate the argument deliberately, perhaps we are hallucinating all the time and what we call perception is arrived at by simply determining what hallucination best conforms to the current sensory input.

    -V.S. Ramachandran
    “Alpha waves in the human brain are between 6 and 8 hertz. The wave frequency of the human cavity resonates between 6 and 8 hertz. All biological systems operate in the same frequency range. The human brain's alpha waves function in this range and the electrical resonance of the earth is between 6 and 8 hertz. Thus, our entire biological system – the brain and the earth itself – work on the same frequencies. If we can control that resonate system electronically, we can directly control the entire mental system of humankind.”

    -Nikola Tesla

  15. #15
    Registered User OsiRyS's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    696
    E adevarat ceea ce zici tu,dar sincer nici nu cred in extraterestri,eu voiam sa fac un topic unde sa ne contrazicem cu probe pro si contra,dar vad k nimeni nu e interesat de asa ceva,un pic tu,dar nu te intereseaza subiectul,cred ca ai o inclinatie spre a oferi un raspuns rational la orice(ceea ce imi place)
    P.S.:Scz ca am raspuns asa tarziu dar am avut unele probleme
    P.S.S.:Seria Zeigest e facuta pentru ati intoxica creierul,a te dezinformeaza si modeleaza o informatie adevarata pentru a fi captata si acceptata ca singura solutie vitala de publicul spectator

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates