Results 1 to 6 of 6

Thread: Unban R.

  1. #1
    Registered User FogyX's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Handlova
    Age
    33
    Posts
    179

    Unban R.

    nick:Foghost
    ten replay uz bohuzial nedodam lebo to bolo davno
    dovod:ospravedlnil som sa ze rychlo zbehnem zapalit a hned som tu no skor som upozornil na to a dostal som votekick a ban nebol som prec ani nie 5 minut.

    takze viem ze si LD vravel ze uz to bude na dlhsie ako mesiac ale prisaham ze to nebolo schvalne alebo ze by sa mi nedarilo a pisem neskoro lebo som myslel ze budem hrat na novom nicku ale stary je lepsi takze ja skusim nejak pohrabat v pandorinej skrinke a ked tak poslem replay.
    „Najprv ťa ignorujú, potom sa z teba vysmievajú, potom ťa napadnú – a potom vyhráš.“

  2. #2
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    tak to skus pohladattolko sance co sme ti uz dali nemal na acku snad nikto.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  3. #3
    Registered User FogyX's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Handlova
    Age
    33
    Posts
    179
    tam pri konci uz som to flakal ale potom ked som dostal votekick som uz bol tuto na chodbe s kamosom je to na vas ci mi odpustite a sorry za te mensie vulgarizmi co som tam vypustil to urcite preto lebo som jedol chilli.
    „Najprv ťa ignorujú, potom sa z teba vysmievajú, potom ťa napadnú – a potom vyhráš.“

  4. #4
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    Afk je afk a ban si zasloužíš + tím mannerem sis moc nepomohl. Pokud má někdo jiný ze staffu jiný názor, ať ho projeví, za mě deny.

    Nechám to tu do zítřka pak to closnu.
    Eat world or world will eat you.

    dNb lover

    Music addicted person!
    Hidden Text click here to show

  5. #5
    Registered User FogyX's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Handlova
    Age
    33
    Posts
    179
    tak ked mne napise niekdo ze som lama a cely cas som ticho robim co mam tak neviem ci nenapise aj niekdo iny svoj nazor a vtedy som nemal den proste ved to tie moju bany su take situacie ze keby do toho niekdo vidi tak mi z radostou odpusti
    „Najprv ťa ignorujú, potom sa z teba vysmievajú, potom ťa napadnú – a potom vyhráš.“

  6. #6
    CZSK 1337 streamer oB.Sweety's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Czech Republic
    Age
    34
    Posts
    656
    Mno já myslím že ban už máš dostatečně dlouhou dobu, takže ti dám unban ale buď té lásky a zkus kouřit před hrou jako všichni ostatní. V opačném případě ten ban bude příště delší.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates