Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 121 to 132 of 132

Thread: Descrie persoana de mai sus

  1. #121
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    ^ +1 ... oricum...
    wooden pc

  2. #122
    Do The Monkey With Me Johnny-Bravo's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    ♥Çя∂iova♥
    Age
    35
    Posts
    240
    un retardat care isi lasa c8chilu sa moara de foame si el joaca dota in loc sa munceasca

  3. #123
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Naspa ca statutul tau de pocait include prefacatorie maxima ca si cand ar fi ceva bun, si nu'ti permite sa injuri,sa fumezi, sa te uiti la comedii, sa bei alcool, sa te distrezi, sa nu te "pastrezi pentru aleasa" ... In mare sa nu beneficiezi de placerile vietii. Aiurea e faptu ca inainte cand jucam cu Hyperion^ pe one pierdeam mai mereu, si nu neaparat pe faptu ca eram eu pe atunci mai noob, dar ei si aveau permanent stack, eu ma jucam cu randomi si nu'l vazusem nciodata jucand serios. Acum vorbim alta limba, pot spune ca e destul de bun si daca iti amintesti la inceput credeam ca gafeaza astia ca el e Ex TeG etc &stuff . Chiar sunt curios cum ai face tu sa'l aduci pe TOV care nu'ti mai raspunde la telefon ptr ca esti DOBITOC. Asta e adevaru, de ce m'as ferii sa ti'l spun ? Ca vad si altii ? Crezi ca daca tu ascunzi jigniri in poezii e diferit ... ? E doar prefacatorie si teatru .. Trebuia sa te duci la circ nu la Informatica, oricum te ajuta si fatza pentru asta.

  4. #124
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by mapY^ View Post
    oricum te ajuta si fatza pentru asta.
    Atat.
    @ drg: si 3 + 3 tot 3^2 este nu?

  5. #125
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    36
    Posts
    2,277
    Quote Originally Posted by mapY^ View Post
    Naspa ca statutul tau de pocait include prefacatorie maxima ca si cand ar fi ceva bun, si nu'ti permite sa injuri,sa fumezi, sa te uiti la comedii, sa bei alcool, sa te distrezi, sa nu te "pastrezi pentru aleasa" ... In mare sa nu beneficiezi de placerile vietii. Aiurea e faptu ca inainte cand jucam cu Hyperion^ pe one pierdeam mai mereu, si nu neaparat pe faptu ca eram eu pe atunci mai noob, dar ei si aveau permanent stack, eu ma jucam cu randomi si nu'l vazusem nciodata jucand serios. Acum vorbim alta limba, pot spune ca e destul de bun si daca iti amintesti la inceput credeam ca gafeaza astia ca el e Ex TeG etc &stuff . Chiar sunt curios cum ai face tu sa'l aduci pe TOV care nu'ti mai raspunde la telefon ptr ca esti DOBITOC. Asta e adevaru, de ce m'as ferii sa ti'l spun ? Ca vad si altii ? Crezi ca daca tu ascunzi jigniri in poezii e diferit ... ? E doar prefacatorie si teatru .. Trebuia sa te duci la circ nu la Informatica, oricum te ajuta si fatza pentru asta.
    Scuza-ma top modelule ca mi-am permis sa mai scriu inca 1 data aici dar lucrurile care le-am ingrosat m-au facut sa mor de ras ))) Crek tu ar fii trebuit sa mergi la circ

    @demon mah de bine de rau, numa tu si mapy radeti de cum arat ( lucru cu care pot sa traiesc foarte linistit), dar inca n-am vazut poza de-a ta aici....ma tot intreb de ce? Daca areti la fel ca si caracterul tau atunci crek te inteleg de ce nu ai vrea sa o postezi
    Last edited by Raptor7; 7th March 2011 at 02:36 PM.

    Inactive player.

  6. #126
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    "Prietene", fi foarte sigur, nu este nicio persoana care sa arate mai urat ca tine de pe aici. Vorbind de caracter raptor...

  7. #127
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    36
    Posts
    2,277
    Da mah, da stii ce nu pusca aici? K sunteti numai 2-3 care ziceti asta...nu ai acoperire...pe cand de cealalta parte sunt multi.

    Iar parerea mea despre tine si mapy e sustinuta de mai multi.

    Inactive player.

  8. #128
    Registered User Deiu's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Romania,Suceava
    Age
    33
    Posts
    205
    ba frate de la un cacat de thread la ce s-a ajuns ... Si in fond e doar un cacat de joc , ok ? ce dracu puneti atat suflet ... jucati pe bani sau chiar va place sa va luati de altii asa mai mereu ?!

    @ Parerea mea este ca acet thread ar trebui inchis. Conflictul ia amploare.

  9. #129
    Safelist Member ss-darky's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Cluj Napoca, Romania
    Age
    36
    Posts
    825
    ce bine ca m-am lasat de dota si ma joc starcraft II.

    haha noobilor!

    ontopic: parerea mea despre cel de sus: habar n-am cine e o_O


    Hidden Text click here to show

  10. #130
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    ba frate de la un cacat de thread la ce s-a ajuns ... Si in fond e doar un cacat de joc , ok ? ce dracu puneti atat suflet ... jucati pe bani sau chiar va place sa va luati de altii asa mai mereu ?!
    +1

    ideea de baza e ca sunt vreo 3-4 dobitoci, retardati, no-liferi handicapati (mi-am folosit cele mai frumoase cuvinte) in comunitatea RO, care se leaga de tot si toti, care stiu mai bine orice legat de orice, ei sunt baza, se cred mari alpha male, eu cred ca acest oameni sunt sau au fost maltratati de parinti. 3 dintre acestia sunt mapy, demon-storm, butcher, sincer... orice ati zice nu are valoare.
    i just feel pitty for you!

    @ Parerea mea este ca acet thread ar trebui inchis. Conflictul ia amploare.
    +1 again
    au sarit 2 dobitoci sa faca circ dintr-un joc, este ceva de genu si chiar imi inchipui o faza: trece un necunoscut la piata pe langa tine (ex: mapy) si ii tragi o palma ca s-a uitat urat la tine, exact asta faci si acum, te lovesti de raptor pe care il caracterizeaza cuvantul OM, iar tu esti mai presus cu un caracter de animal.

    ma mir cum nu se baga un administrator in seama pe aici, asa vad ca noul admin are un vocabular foarte bogat si frumos, sare imediat in ajutorul userilor.. care au nevoie de flame...
    Last edited by L.E.S.; 7th March 2011 at 05:54 PM.
    wooden pc

  11. #131
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Dude, nu mai joc dota din vara si tot eu sunt no-liferul?
    Si poate ca eu am tot dreptul, am 15 ani si sunt inca adolescent, tu ai 30+ ani in P**A mea, vezi-ti de copiii tai sa nu moara de foame. Now that's pity.
    Cat despre comportament, eu am incercat sa ma comport decent cu majoritatea pe care i-am intalnit pe aici. Dar s-a inceput cu cearta deseori de la anumite subiecte.
    Totusi sunt de acord cu tine cand il precizezi pe butcher, pe copilul acesta nici nu il cunosc, dar mereu s-a bagat in seama :-?

  12. #132
    Honored Member BoBo's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    I don't know
    Posts
    1,324
    No Comment .....
    Last edited by BoBo; 7th March 2011 at 07:34 PM.

Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates