Results 1 to 7 of 7

Thread: megalols :D

  1. #1
    I AM IN UR GAME, MAPHACKING I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!
    Shoocky3V's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    The Novi Sad
    Age
    28
    Posts
    2,545

    megalols :D

    ovo nije unban req


    [url=http://eurobattle.net/showthread.php?t=132964]click meh[/url]

    znaci u ovom thread-u se vidi da vi u zivotu niste imali bilo kakvo iskustvo sa dota ligama/vodjenjem istih

    pa ljudi da li se vi drogirate, u drugom minutu mora da se kuca !rmk da bi mogao leave? pa tacno uzmite pistolj pa na neki most i skacite

    ako nastavite sa ovakvim vodjenjem lige necete imati igraca za max 2-3 meseca, posto ce vam svi biti banned ili tako nesto, koliki ste nakazi

    probajte malo da razmislite, valjda imate mozak, niste neki botovi roboti sta li ste vise, pa da radite BUKVALNO po pravilima, i ako se radi o leavu 9 sekundi pre nego sto su svi kucali !rmk komandu )


    ps. randjo opusteno bmk za balkan, i ovako dodjem da igram samo kad neko od vas je tu




    edit: ps2: e da malopre sam leave game, slobodno idite ban i na taj acc, samo onda nemojte davati lvl2 retardima bez mozga )
    [REFLECT]http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/dotamod.png[/REFLECT]
    random ritords
    Hidden Text click here to show

    ALE'S REACTIONS ON INFRACTIONS
    Hidden Text click here to show

    <Psycho-> lol
    <Psycho-> ja uradim
    <Psycho-> 3 skleka
    <Psycho-> i ocu da zovem
    <Psycho-> hitnu
    <Psycho-> xD

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Croatia/Split
    Posts
    702
    hvala na obavijesti moze nick tog acc-a
    MiZiGe: "Ppl on balcan always use words like "pusi kurac" "picka materina daj hleb" they all talk like that and on whole balcan there is only one mannered guy called MrNiceGuy and he will report you on forum for that!!"



  3. #3
    Safelist Member -KaMiKaZa-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    МАКЕДОНИЈА
    Age
    34
    Posts
    5,240
    shokimon xD

  4. #4
    Safelist Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    ?
    Posts
    598
    Awards


    mnogo glup ban,ja sam leave jedno 20puta tako,ne samo ja nego svako tako liva,sta ima da gubis vrijeme da kucas rmk kad nisu ni kripovi krenuli o.O

  5. #5
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Sto se ovog slucaja tice, ja mislim da je glup ban, igra nije ni pocela(nije se ni uslo u 5 min igranja), a messhugah je vec rageleavovao ili sta vec i time upropastio game, nije bilo postovanja procedure koja bi svejedno bila neizbezno ispostovana leavovao Teodosic ili ne, tako da je ban nelogican. RMK je bio neizbezan.

  6. #6
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    ne znam ja,pravila su pravila
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  7. #7
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Croatia/Split
    Posts
    702
    ja se u taj ban necu mijesat jer ga nisam ja banao niti bi ja to banao ali sini cu rado dati ban za ovo
    MiZiGe: "Ppl on balcan always use words like "pusi kurac" "picka materina daj hleb" they all talk like that and on whole balcan there is only one mannered guy called MrNiceGuy and he will report you on forum for that!!"



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates