Results 1 to 4 of 4

Thread: Zahtev za unban Mr.Draza

  1. #1
    Tata svih Mama! [MaMa]dr4z4's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Serbilend
    Posts
    400

    Post Zahtev za unban Mr.Draza

    Banovan sam zbog spamovanja WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW 3 puta na kanalu iako postoji pravilo da mora prvo upozorenje (kick sa kanala).

    1. Spam nije dozvoljen, sledi kikovanje sa kanala. Ponovi li se više puta - BAN (1-2) dana.
    3-2= ne znam koliko, ali znam da se pravila moraju postovati


  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Croatia/Split
    Posts
    702
    Hidden Text click here to show


    3 puta?? jos si par puta zaspamao ali mi se nije dalo toliko ss-ova radit
    MiZiGe: "Ppl on balcan always use words like "pusi kurac" "picka materina daj hleb" they all talk like that and on whole balcan there is only one mannered guy called MrNiceGuy and he will report you on forum for that!!"



  3. #3
    Tata svih Mama! [MaMa]dr4z4's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Serbilend
    Posts
    400
    Ali nisi razumeo pravilo lepo. Prvo se kikuje kao upozorenje a onda ban ako se nastavi posle kika. Kuzis?

  4. #4
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Croatia/Split
    Posts
    702
    Razumio sam ja pravilo... ali jos povise sam upozorio spammere da ne spamaju i izgase caps lock, samo nazalost od toga nemam ss. Nisam tebi konkretno uputio upozorenje ali jesam opcenito...

    Ovaj put cu te unban jer nemam ss da sam dao upozorenje ali ubuduce molim te pripazi na spam i to vrijedi za sve.
    MiZiGe: "Ppl on balcan always use words like "pusi kurac" "picka materina daj hleb" they all talk like that and on whole balcan there is only one mannered guy called MrNiceGuy and he will report you on forum for that!!"



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates