Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 16 to 30 of 32

Thread: Ban [Pisiknebuna] si [Thewizzard] mh

  1. #16
    Registered User OsiRyS's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    696
    Quote Originally Posted by dgavril View Post
    ban si lui minimalaciu si toate celelalte conturi pe care sigur le mai are.

    no comment!!
    unde e stefan? nu ia-ti dat block pe ip?
    sau poate are rutabil

    deci eu imi dau palme

    copile grimm
    DA ! te-am prins cu hack, acum vii si ne dai peste nas cu 30 de acounturi.
    ma intreb ce am rezolvat ca ti-au blocat contul [grimmlok]???

    mai bine spuneai ceva de genul:


    dar tu vii aici si zici ca esti grimmlok si ca pisi are hack ...
    chiar nu ma intereseaza persoana respectiva ... cum de altfel nu vreau sa mai aud de tine!
    ce faci tu e o vrajeala ieftina. tu esti un retard de copil care nu a inteles nimic din scopul acestui forum si din ceea ce inseamna dota.

    nu ai pic de bun simt. cuvantul respect nu va insemna nimic pentru tine.

    deci faza cu ban pe romania inseamna 0. pentru ca-si fac baietii conturi noi.
    ceva trebuie facut.

    Eu zic ca ar trebui sa te duci la mamica lui la usa si sa-i zici:"Vedeti ca copilul² dumneavoastra foloseste Mh pe eurobattle si a fost banat,dar acum intra din nou pt k are ip routabil...Deci nu ii dati voie sa foloseasca un router sau lasati-ma pe mine sa-l configurez"
    btw te poti alege si cu o cratita in cap


    Nota²:Cacofonie folosita in mod intentionat

  2. #17
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    37
    daa bun m-am uitat pe replay si nu am jucat jocul asta niciodata,de ce as fi jucat cu mh si sa dau cu bata in balta asa grav??nu am jucat pana acum niciodata cu mh si deodata apar cu mh si nici lh(last hit) nu stiu sa dau...sau deny,m-am uitat pe replay si e evident ca mh-ul este intentionat adica ca si cum as fi vrut sa arat ca am mh cand puteam daca jucam cu mh sa joc fara sa isi dea cineva seama,chestia asta este trasa de par,poate e vreo razbunare de la vreun jucator nu stiu faza e ca e cine a jucat in locul meu cu mirana nu are treaba,si inca o chestie,mie nu imi place mirana mereu am dat-o la svvap cine a jucat cu mine stie.ma rog asta este dar jocul asta nu e jucat de mine,ma rog felicitarile mele celui care a vrut sa ma bage sub apa,a reusit,si apropo eu de obicei seara cand ajung de la munca intru sa joc dota,se poate da /vvhois sa se vada cand am iesit si cand am fost vazut ultima data.si ce zicea mai sus gavril de last hit cei care au jucat cu mine challange ma injurau ca aveam mereu intentia sa dau eu lh la creepi in loc sa ii las.ma rog nu sunt in masura sa decid voi luati hotararile eu sunt un simplu jucator si din cate vad pe contul meu de ro dota la pisiknebuna nu am avut nici un joc cu mirana....
    Last edited by PisikNebuna; 26th January 2011 at 02:37 PM.

  3. #18
    Registered User
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    36
    Posts
    48
    Jenant. Grow a pair of balls...or at least one.

  4. #19
    Registered User
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    36
    Posts
    48
    Quote Originally Posted by PisikNebuna View Post
    puteai sa imi ceri printscreen si ti-l dadeam,sa se uite oamenii la replay si sa isi dea cu parerea
    Presupun ca aici tot "impostorul" a scris?

    Jocul nu apare pt ca s-a jucat pe ro2 si nu ramane in history. Nu profita de asta

  5. #20
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    37
    acolo cand am scris am crezut ca e vorba de jocul de acum 2 zile cand am jucat cu doctorul impotriva lui grom dupa aia am luat replay si mam uitat ca de fapt era mirana nu doctorul,alte intrebari?si apropo nu aveam de unde sa stiu ca jocul nu ramane in history pentru ca nu aveam de unde baiat,nu mai incerca sa ma intorci pe toate partile
    Last edited by PisikNebuna; 26th January 2011 at 03:40 PM.

  6. #21
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Facem din asta "Dosarele X".
    Eu (angent Mulder) am de invatat prea mult deci il las pe agent Scully sa se ocupe de caz. Eu am dat ban, clvl 0.
    Apropos, mi se pare copilaresc ce se intampla aici.




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    36
    Posts
    48
    Uita-te la replay. E numele tau acolo? E contul tau ala?

  8. #23
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Quote Originally Posted by PisikNebuna View Post
    puteai sa imi ceri printscreen si ti-l dadeam,sa se uite oamenii la replay si sa isi dea cu parerea
    1)

    Quote Originally Posted by PisikNebuna View Post
    daa bun m-am uitat pe replay si nu am jucat jocul asta niciodata,de ce as fi jucat cu mh si sa dau cu bata in balta asa grav??nu am jucat pana acum niciodata cu mh si deodata apar cu mh si nici lh(last hit) nu stiu sa dau...sau deny,m-am uitat pe replay si e evident ca mh-ul este intentionat adica ca si cum as fi vrut sa arat ca am mh cand puteam daca jucam cu mh sa joc fara sa isi dea cineva seama,chestia asta este trasa de par,poate e vreo razbunare de la vreun jucator nu stiu faza e ca e cine a jucat in locul meu cu mirana nu are treaba,si inca o chestie,mie nu imi place mirana mereu am dat-o la svvap cine a jucat cu mine stie.ma rog asta este dar jocul asta nu e jucat de mine,ma rog felicitarile mele celui care a vrut sa ma bage sub apa,a reusit,si apropo eu de obicei seara cand ajung de la munca intru sa joc dota,se poate da /vvhois sa se vada cand am iesit si cand am fost vazut ultima data.si ce zicea mai sus gavril de last hit cei care au jucat cu mine challange ma injurau ca aveam mereu intentia sa dau eu lh la creepi in loc sa ii las.ma rog nu sunt in masura sa decid voi luati hotararile eu sunt un simplu jucator si din cate vad pe contul meu de ro dota la pisiknebuna nu am avut nici un joc cu mirana....
    2)

    Din relatia 1) reiese faptul ca ai jucat meciul respectiv ! Nici sa minti nu stii.
    Relatia 2) vi cu pretexte doar ca sa te scoti, sa faci pe nevinovatul nu ?

    Vrei sa zici ca cineva s-a jucat de pe contul tau nu ? Sau a folosit namespoofer. Te-ai dat de gol deja.
    Login: PisikNebuna #02163013 Sex:
    Created: Tue Jun 17 19:12 2008
    Location: Age:
    Last login Wed Jan 26 01:36 2011 from 92.81.***.***
    Email: marry_thebestgirl_4ever@yahoo........
    Pisica ruleaza...

    Programele speciale pt replay-uri nu mint !
    Code:
    01:03  PisikNebuna     Priestess of the Moon $16: Change Selection (Unit, Building, Area)                       0x000073E2[Ogre Magi] 
    01:07  PisikNebuna     Priestess of the Moon $16: Change Selection (Unit, Building, Area)                       0x000073E2[Ogre Magi] 
    01:07  PisikNebuna     Priestess of the Moon $16: Change Selection (Unit, Building, Area)                       0x0000657A[Priestess of the Moon] 
    02:15  PisikNebuna     Priestess of the Moon $16: Change Selection (Unit, Building, Area)                       0x0000657A[Priestess of the Moon] 
    02:15  PisikNebuna     Priestess of the Moon $16: Change Selection (Unit, Building, Area)                       0x000073E8[Sand King]
    PisikNebuna , darkcobra lvl 0 + urmeaza lock pe cont + 3 luni ip-ban. (pe clasa ca ip-u e dinamic)
    Last edited by RaouL; 26th January 2011 at 04:19 PM.

  9. #24
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    37
    mda ma rog,nu aveam cum sa joc jocul pentru ca eram la munca,jucasem acum 2 zile cu doctorul cu grom in team am crezut ca de jocul ala zice pentru ca m-am certat cu el in joc si a zis ca imi face post.Asta e daca iau ban nu mai joc si cu asta basta si apropo ce legatura are contul darkcobra?nu am jucat niciodata pe el,il foloseam pentru bot,asta acum 1 an aproape nici nu stiu daca e activat sau mai este valabil.si de ce as fi jucat cu mh impotriva unor jucatori destul de buni care si-ar fi dat seama ca am mh ca sa ce?sa iau ban?nu ti se pare unpic aiurea?daca as fi jucat contra unor noobi mai mergea ca nu se prindeau dar asa...destul de aiurea chestia si dupa cum se vede in replay "am facut" niste greseli demne de un incepator,si eu nu sunt ala cu contul asta joc dota de vreo 3 sau 4 ani si am mai avut inainte un cont andrey007 oare as fi dat intentionat click pe un adversar?cand puteam sa dau alt sa vad bara de health automat?sau sa bifez in optiuni sa mi le arate automat?
    Last edited by PisikNebuna; 26th January 2011 at 04:18 PM.

  10. #25
    Registered User .GroM.'s Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Romania , Snagov
    Age
    32
    Posts
    28
    Gata cu pisik , verificati-l careva pe tehwizzard . Pun un replay aici in care are mh 100%

  11. #26
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    37
    grom nu te mai da sfantca daca cotroboi prin toate jocurile sigur ai mh...mie imi miroase a "cheie"

  12. #27
    Registered User .GroM.'s Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Romania , Snagov
    Age
    32
    Posts
    28
    I'm just doing my job Poti sa cotrobai cat vrei din partea mea .

  13. #28
    Registered User
    Join Date
    May 2007
    Posts
    10
    sorry pt off-topic dar trebuie sa o spun : dgavril for president

  14. #29
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    37
    si inca ceva daca ma "simteam cu musca pe caciula" stiind ca as juca cu mh nu as fi raportat mh-eri si nesimtitii cu care am jucat,stateam frumos in banca mea si ma durea in pix dar ca prin minune dupa o lunga perioda in care nu am avut nici o acuzatie de mh se gaseste cineva sa ma posteze si culmea cu niste greseli grosolane de mh care chiar si fara sa se analizeze replay-ul oricine si-ar fi dat seama ca joc cu mh asa ca lasati-o balta oricum nu e frumos ce ati facut.

  15. #30
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Eu nu stiu cum inca mai ai obraz sa postezi ?
    Sa minti in halul asta.
    stateam frumos in banca mea si ma durea in pix dar ca prin minune dupa o lunga perioda in care nu am avut nici o acuzatie de mh se gaseste cineva sa ma posteze si culmea cu niste greseli grosolane de mh care chiar si fara sa se analizeze replay-ul oricine si-ar fi dat seama ca joc cu mh asa ca lasati-o balta oricum nu e frumos ce ati facut.
    Nu s-a analizat ?
    Da SS-urile alea is din replay`u meu ? Sau ce ?
    N-ai dovezi clare cand dai click pe crix cand el ii in fog ?
    Stateai prea linistit la farm.

    Crede-ma ca si eu am jucat cu playeri gen CristiaN, m-a batut 1v1 (cu phantom) credeam ca e bun, dar m-a batut ca avea mh si stia unde is in invi.

    Nu mai posta te rog. Nu ai dovezi clare in care sa-ti contestezi banul.
    Urmatoru spam va fi cu ban pe forum.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates