Results 1 to 10 of 10

Thread: ban request lord_abaddon

  1. #1
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350

    ban request lord_abaddon

    nume: lord_abaddon
    motiv: injurii si aere de vedeta prin min 30 pana la final
    Cer chiar lvl0 permanent pe ro, cititi tot chatul un jucator ca asta tot ce face e sa indeparteze lumea de comunitatea ro. Din cate am inteles asa face la fiecare joc.

  2. #2
    Registered User Lord_Abaddon's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Romania
    Posts
    15
    Are dreptate copilul,datii ban la abaddon pt ca asa zice el,lasand la o parte altele,request ban la abaddon din partea lui decay )))))

  3. #3
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    sa mai adaug ceva dupa a venit pe channel si a continuat sa injure sa zic asa
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  4. #4
    Registered User Draekyan's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Madagascar
    Posts
    137
    degay am auzit ca esti dumnezeu )

  5. #5
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Ok, am vazut destul ... concluzie:
    -Decay- o sa ai 24h Ban pentru injuraturi la adresa coechipierilor in inceput de joc, genu asta de limbaj nu este permis, indiferent de circumstante.
    Lord_abaddon : E'a 3a plangere impotriva ta in ultimele 72 ore, prima data a fost cat de cat deplasata, te'am sustinut pana si eu, dar am vazut cum faci in jocuri, te'ai luat si de mine fara motiv de multe ori, sa ajungi sa te injuri pe all Chat cu toata echipa, inclusiv cu echipa adversa e alta ecuatie. Pe langa asta, sa nu crezi vreun moment ca Joker, e de partea ta, a fost doar corect in ceea ce te priveste, a trecut cu vederea ... Invata ca daca ti se da un deget, nu inseamna ca ai toata mana, si fi sigur ca exista reguli pentru limbaj, 3 zile ban chiar! Dar la tine se tot repeta de ceva vreme si vad ca nu vrei sa pricepi, Ai 7 zile ban de la mine.
    P.S. Sustin acordarea LVL0 jucatorului Lord_abaddon pentru injurii repetate in fiecare joc, abuz de comenzi si tentative repetate de'a strica orice joc in care are scor negativ/ pierde, inclusiv faptu ca dezgusta 9 oameni pe langa el .
    P.S. 2 - Multiaccounts nu sunt permise pe Romania, cum sa vi sa'mi spui'n fata ca tdb.Avenger = Lord_abaddon ... LvL 0 pe Avenger .
    Last edited by mapY^; 18th January 2011 at 06:44 PM.

  6. #6
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    2,350
    injuraturile alea isi aveau un scop, dak injuri intrun joc romanesc de obice atragi atentia
    tinkeru nici macar nu citea chatul, am crezut ca dak vede ca e injurat macar o sa citeasca, nici asa nam avut norocul asta
    si atata timp cat el nu ma postat inseamna ca nu la deranjat deci nu vad care e problema deci care e motivul pt ban

  7. #7
    Registered User Lord_Abaddon's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Romania
    Posts
    15
    mda Thanks a lot,crek ii cazul sa ma intorc pe garena...bafta all

  8. #8
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    -Decay- .... isi are rost discutia ?! ai injurat de 3 ori de morti, e o atentionare pentru viitor sa fi mai calm .

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    BUCURESTI
    Age
    32
    Posts
    19
    abaddon + dota =leave si injurii

  10. #10
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Quote Originally Posted by Lord_Abaddon View Post
    mda Thanks a lot,crek ii cazul sa ma intorc pe garena...bafta all
    Take care of you !

    byE !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates