Results 1 to 13 of 13

Thread: cerere lvl 2 si inca ceva... [-]

  1. #1
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561

    cerere lvl 2 si inca ceva... [-]

    1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.
    Nume: Tobias
    nick: one.LES

    2.) Varsta ta.
    24

    3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si nivelul de joc.
    Sunt calm, injur foarte rar si ma enervez rar ptr ca joc de fun si nu ptr scor, ma multumesc si cu asist daca asta duce echipa la victorie, dau sfaturi si explicatii si accept si eu... Nivelul de joc: mediu, mediu/high

    4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator de DotA.
    Joc dota de foarte mult timp, de aprox 5 ani insa m-am perfectionat abia acu 1 an si inca o fac... (dar joc si alte harti)
    5.) Ati citit regulile si sunteti de acord cu ele ?
    da, le-am citit (nu mint) si sunt de acord.

    am vazut la cererea lui drg cateva intrebari la care as raspunde si eu, poate va sunt de folos cu ceva
    Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si implicarea in comunitatea noastra.
    comportamentul meu a acelasi si in joc si pe canal in legatura cu implicarea... am cunostinte foarte mari in service, hardware, retele, electronica,(acestea sunt domeniile in care lucrez), putin web design, tehnoredactare, putina programare.
    Daca ai ceva de adaugat la cererea ta, adauga la acest punct
    Pai, ce as putea adauga, ma bucur ca, comunitatea RO a ajuns la o intorsatura serioasa.
    Nu cer lvl 3, nici sa fiu moderator, dar daca aveti nevoie de un ajutor pe canal cat si pe forum, sau boti, I`m glad to help.
    cam atat, keep up the good work.

    daca aveti intrebari suplimentare va raspund...
    wooden pc

  2. #2
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Ei cauta informatii despre tine ca player de DotA si postura de capitan , faptu ca tu ai cunostiinte in hardware si retele nu vad cu ce te'ar putea ajuta ptr obtinea LVL 2 pe Ro ..

  3. #3
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    vai mapy, era o minune sa nu te legi de ceva, tocmai de aceea am scris la titlu: "si inca ceva" ptr ca s-ar putea sa fiu de ajutor cu cunostintele mele, nu tine deloc de cererea mea ptr lvl2
    wooden pc

  4. #4
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    asta incerc sa'ti spun, de ce sa fie postat aici dak n'are legatura ?! fa ca .Drg. un post separat

  5. #5
    Safelist Member [Sunder]'s Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Home
    Age
    33
    Posts
    109
    Quote Originally Posted by HardStyler View Post
    Nivelul de joc: mediu, mediu/high
    Aha, aha. Ce intelegi tu prin mediu-high ? asta e nivelul ss`ului in zilele lui bune.

    Oricum . .
    Intotdeauna miam dorit un capitan cu cunostinte in electronica si retete.*thumbs up*
    "If you're going to give everyone jump, you've got to give everyone things to jump over. And with all that jumping, people are going to get thirsty, so give everyone the ability to piss Gatorade. That'll make everyone too strong though, so they'll nerf it into Vitamin Water. This will cause everyone to feel like their ability to express anger is underpowered, so you've got to give them all guns.
    Guns you say? Yes, guns. Anyone with arms, legs, fins, flippers, mechanical bits, or incorporeal form gets a gun. I know what you're thinkin, "But Bweezle, what about Morphling?" Fuck it; build it on a boat and let it float on top of his head. Why does everyone need guns--to shoot you and this idea."

  6. #6
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    am inteles ce vrei sa zici sunder, mi-a explicat si mapy, fie doar mediu atunci.
    wooden pc

  7. #7
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Lowskill get real Cu cat accepti mai usor nivelu asa cum este, cu atat lucrezi la improvements si ai sanse sa primesti ce doresti, parerea mea

  8. #8
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Eu sunt realist, imi dau seama ca sunt low skill si ca n-am nici o gara cu postura de capitan. Vorba aia: ,,ce treaba are prostu cu postu?". Oricum nu cred ca Romania o sa duca lipsa de capitani avand in vedere ca sunt multi jucatori in SS si multi capitani buni.




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  9. #9
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    !respins pt postura de capitan, atata timp cand esti in joc -cm si faci lane tiny , krob etc.

  10. #10
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    nu e bun tiny la cm?
    wooden pc

  11. #11
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Tiny da, dar nu tiny + krobelus (lane)

  12. #12
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    ma confunzi, niciodata n-am pus tiny cu krobe nici macar in acelasi joc, cauta jocul, tin minte am jucat un meci contra tine cu tiny la mine dar krobe nu era, era lion, wd si nu mai stiu care...
    wooden pc

  13. #13
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Joaca'te challs cu capitanii actuali, invata de la ei, vezi dak poti sa faci fatza, si revino cu o noua cerere, parerea mea s'au schimbat cateva chestii si poate nu esti la curent in totalitate.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates