Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: Cerere pt lvl 3 [+]

  1. #1
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117

    Thumbs up Cerere pt lvl 3 [+]

    Avand in vedere ca nu exista o sectiune pt asta si probabil nu mai sunt locuri, am deschis threadul asta si o sa imi incerc norocul .

    1.) Numele si Nickname-ul folosit pe eurobattle.net.
    Nume : Dragos
    Nickname : .DRG.is.BACK.


    2.) Varsta ta.
    19 ani


    3) Propria ta apreciere despre care iti este comportamentul si implicarea in comunitatea noastra.
    I primul rand sunt un tip de treaba, calm, glumet cu cine imi permit, am un limbaj decent si ma pot controla chiar daca ma provoaca cineva. Nu am fost chiar implicat in comunitatea Romania, dar voi fi daca eforturile nu sunt in zadar. Majoritatea jucatorilor intra, joaca 2-3 meciuri si ies, de asta e greu sa formezi o comunitate cand toti jucatorii sunt individualisti.


    4.) Un scurt istoric despre tine, ca jucator pe serverul eurobattle.net.
    Joc pe serverul asta de cand am inceput sa joc dota online, asta fiind de prin 2005, insa pe forum abia in 2010 m-a interesat sa umblu. Oricum ma descurc si pe server si pe forum, nu imi prin urechile nicaieri . Sunt un jucator de Dota/Pg/si orice alta harta gen rabbits vs sheep, x hero siege, tower defense etc... dar nu excelez in niciun domeniu .



    5.) Daca ai ceva de adaugat la cererea ta, adauga la acest punct.
    Am facut cererea asta gandindu-ma ca nu trebuie sa ai calitati de mare jucator pt lvl 3, si avand in vedere ca imi petrec ceva timp pe forum si server in fiecare zi, as putea sa contribui in a ajuta comunitatea noastra.



    EDIT :
    Indeplinesc toate cerintele pt lvl 3 mai putin partea cu notiuni de web design si php, desi acu ceva timp ma mai jucam cu photoshop-ul .

    Sistem de operare Windows XP SP2.

    Si da, am cateva idei pt a imbunatati forumul/comunitatea.

    Va multumesc !
    Last edited by DRG-; 14th January 2011 at 07:48 AM.




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  2. #2
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    !sup, baiat de treaba.
    wooden pc

  3. #3
    Safelist Member -KaMiKaZa-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    МАКЕДОНИЈА
    Age
    34
    Posts
    5,240
    supp

  4. #4
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    DRG is de acord cu tine dar gandestete ca deja sunt 5 admini fara stn_starfall si raptor7 inca unu mai incolo o sa facem toti cerere de lvl 3 si o sa fim admini toti ............si playeri la care sa le dai ban???
    Hai sa zicem ca meriti lvl 3
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  5. #5
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    tu crezi k cerere = insta admin ?! Fii serios ...

  6. #6
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    lvl 3 nu e admin. Adica lvl3<lvl4 (admin). Unii asta cred ce e peste lvl 2 e admin... nah




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  7. #7
    Safelist Member mapY^'s Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Bucharest
    Age
    33
    Posts
    1,122
    Vbeam cu AlexStan, si vezi ca nu sunt foarte diferite comenzile LVL 4 au kteva in plus, oricum eu ii spuneam lui ...

  8. #8
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Pai si eu tot lui ii explicam




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  9. #9
    Registered User
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Age
    34
    Posts
    35
    Ma AlexStan n-am nimic cu tine,dar am vazut cand ai facut cerere lvl 2 ca ai 14 ani fratzica,numai te baga in seama aiurea,la toata lumea ai tu ceva de comentat cand posteaza ceva,si tu hop motz....gaseste altceva de facut,bfta

  10. #10
    Registered User
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Age
    34
    Posts
    35
    Mapy intelege-l ,la 14 ani...ce sa-i ceri

  11. #11
    Do The Monkey With Me Johnny-Bravo's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    ♥Çя∂iova♥
    Age
    34
    Posts
    240
    e un baiat de treaba DrG da'r fara suparare sunt alti mai skilati ca el gen faith aky perdition etc. acu nam nimic cu omu Support

  12. #12
    Registered User
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bucuresti
    Age
    34
    Posts
    35
    Butcher...faza e...ca daca o sa fie cativa cu lvl 2...o sa se joace doar 2-3 chall pe zi...care aia vor juca cu team and stuff,si asa o sa se diminueze numarul jucatorilor pe aceasta comunitate

  13. #13
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    O sa fie mai multe pub-uri.

    Cat despre challenge-uri, toti o sa poata juca, doar nu ca in postura de capitan, bine-nteles, se pot antrena in privaturi restu' , mod -cm

  14. #14
    Safelist Member DRG-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bacau
    Age
    33
    Posts
    3,117
    Quote Originally Posted by BU7CH3R View Post
    e un baiat de treaba DrG da'r fara suparare sunt alti mai skilati ca el gen faith aky perdition etc. acu nam nimic cu omu Support
    Ms de support, dar nu cred ca are treaba skilu pt lvl 3 , si asa nu dau chall cu nimeni, nici nu as avea de gand pt ca stiu ca nu le am in postura de capitan.




    https://www.youtube.com/user/DrG2bad >>>>>>> Check out Pubbing with DRG and some game casts. Like subscribe & enjoy !

  15. #15
    Do The Monkey With Me Johnny-Bravo's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    ♥Çя∂iova♥
    Age
    34
    Posts
    240
    Quote Originally Posted by FutVirgine View Post
    Butcher...faza e...ca daca o sa fie cativa cu lvl 2...o sa se joace doar 2-3 chall pe zi...care aia vor juca cu team and stuff,si asa o sa se diminueze numarul jucatorilor pe aceasta comunitate
    sincer i dont care ma relaxez intr-un pub si app. maine iau salariu fuck

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates