Results 1 to 15 of 15

Thread: Ban RayAllen

  1. #1

    Arrow Ban RayAllen

    1. E ovako ljudi pre svega dosao sam da riportujem ovog smekera posto misli da je preveliki pro na b netu ! i misli da je baja sto ima lvl 2 ! pa ovo radi... Isao sam !c i on je acc zatim sam birao Kepu i evo sta mi je napisao... Nisam siguran da su dozvoljeni stack ali ae neka ovo mozda i prodje...zato dosta ljudi nece da igra balkan zbog usranih stakova!

    Hidden Text click here to show



    2.Kada je otisao abort (bmk zato sto nisu hteli da me pick) nego da li je uredu da rade ovako nesto

    Hidden Text click here to show



    3. Mislim da nije u redu da rade ovako nesto a mnogi ljudi zele da igraju. I da i da sude nekom da je noob retard etc... ovo je pub liga a ne pvt tako da nije bitno da li je pro ili noob

    Hidden Text click here to show



    4.sada ce da dodju neki likovi da ga brane 100% posto su verovatno cool sa njim kada im se uvuku u bulju... ali ako ovo nije za ban mislim da je dovoljan razlog da mu se skine lvl 2 !

    koliko vidim ovo je 12312412412412 put da ga reportaju !
    Last edited by Vex; 7th January 2011 at 08:58 PM.
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  2. #2
    Safelist Voucher RayAlleN's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    BiH
    Posts
    540
    Awards

    pa lepo sam mu napisao gore pre nego je pick kepa i mrki stack sa mnom....ne znam sta mu nije jasno....
    imam osecaj da me samo cekaju za stinicu pa leti forum da report....kao pokusavate me perma ban? ili sta...nije mi jasno....kao da cu da placem kad me banuje ? sta ?

  3. #3
    Safelist Member [^CrazyMrki^]'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Temerin
    Posts
    67
    pa ako je reko da je kepa sa njim onda je sa njim verovatno...kepa oce da igra sa njim...a to da si noob nije slagao...tipican primer da si retard je ovaj report...

  4. #4
    mrki e si vec poceo da ga branis nerazumem ae da preskocimo prvi ! ali sta je sa duga dva

    e mozes i za to da mu se ucepuljis ae !

    smiri se malo i budi normalan a ne da se pravis da si baja tu neki sto imas lvl pa oces ti da odredjujes nekome


    a ovaj noob njega necu

    ovaj pro njega ocu

    ovaj puuber samo i njega necu !!


    Ima ovde jos ljudi koji zele da igraju a ne samo ekipa rayallen mrki kepa owned etc !
    Last edited by Vex; 7th January 2011 at 09:06 PM.
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  5. #5
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Pa sta i da je Kepa hteo sa Alenom?Neka trazi lvl 2 pa neka bira saigrace,dok je lvl1 moze da bude biran od bilo koga.

    Vex,on moze da nagovara kog hoce i sta hoce,to nije banable i nemoj da si smesan.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  6. #6
    Safelist Member [^CrazyMrki^]'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Temerin
    Posts
    67
    nzm kakve to veze ima al i kepa ima lvl 2

  7. #7
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Pa svejedno,u toj situaciji nije bio kapiten i mogo je da bude biran samo,a ne da prica sa kim hoce da igra.Poenta je da i vex i ray imaju ista prava da biraju kog hoce sa izuzetkom da se dogovore ko ce kog,sto ovog puta nije bio slucaj.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  8. #8
    i sto me isprozivo i ode !abort i !c kepu zato sto ga mi smaramo etc ....

    ako sam ja !c a on !a sta ima dalje da se raspravlja igra se kako je tako je !
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  9. #9
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    veljo nist ovdje nije bannable, ni to sto ti je reko da si noob ni to sto je abort ima lik pravo.

    btw zvati nekoga noobom nije uvreda za mene je to realnost, kad mi neko kaze da sam noob ne laze, gore mi je kad mi kaze da sam pro (onda znam da me laze u oci strinu mu njegovu)

    Uzivaj ba ebes to abort ima i drugih ljudi da chall i drugih ljudi da igras s njima,

    btw alene nemoj velje ba nije velja papak.

    Peace.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  10. #10
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post

    btw zvati nekoga noobom nije uvreda za mene je to realnost, kad mi neko kaze da sam noob ne laze, gore mi je kad mi kaze da sam pro (onda znam da me laze u oci strinu mu njegovu)

    Uzivaj ba ebes to abort ima i drugih ljudi da chall i drugih ljudi da igras s njima,

    btw alene nemoj velje ba nije velja papak.

    Peace.

    A ja kad sam ti pricao da si noob sto sklapas dark siru sange i yasu ti se svadjas i raspravljas sa mnom.

    Tako da zajebi da prosipas tu price za malu decu,mene ne mozes da prevaris kurvo jedna ; )

    +niko ne voli da ga zovu i nazivaju noobom,ma kolika realnost to bila.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  11. #11
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by Muerto View Post
    A ja kad sam ti pricao da si noob sto sklapas dark siru sange i yasu ti se svadjas i raspravljas sa mnom.

    Tako da zajebi da prosipas tu price za malu decu,mene ne mozes da prevaris kurvo jedna ; )

    +niko ne voli da ga zovu i nazivaju noobom,ma kolika realnost to bila.
    Muerto poljubi me u:



    <3 <3 <3 ja tebe volim muerto ajde da se mazimoooo.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  12. #12
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Tebra,tebi neko opasno pocepo bulju,gle kolko se crveni ... :S
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  13. #13
    Safelist Voucher RayAlleN's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    BiH
    Posts
    540
    Awards

    ma nema potrebe za raspravom....ako sam zasluzio ban neka me banuje...

  14. #14
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by Muerto View Post
    Tebra,tebi neko opasno pocepo bulju,gle kolko se crveni ... :S
    Da ne spamamo btw.

    Muerto moras nauciti sta je sarkazam to kao prvo, kao drugo to sto nekom smeta kad ga se zove noob ili pro je njegov licni problem, to se nikad nije smatralo uvredom niti ce se smatrati.

    A ja mogu spojiti sceptera na rikimarua to ce biti moj problem ili neznam lothara na clinkza (imba item) i to ce biti moj problem.

    Ovdje se ne radi o meni ni o tebi ovdje se radi o njegovom misljenju da je to sto je on napisao za ban.

    Toliko od mene.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  15. #15
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Croatia/Split
    Posts
    702
    Opet alen... ajde molim vas ubuduce nemojte mi ovakve reportove na forum stavljat. ako quita game report ga ako abusa stats report ga ako ne dode na holdan slot report ga a to sto vas zove noobom itd tu vam necu pomoc.
    nisam za stackove i ta sranja al ako ti je momak lijepo rekao da mu ne pickas kepu ili sta ja znam koga vec i ti odmah njega prvog pa to je vec da ga isprovociras i zakucas mu ban.

    THREAD CLOSED
    MiZiGe: "Ppl on balcan always use words like "pusi kurac" "picka materina daj hleb" they all talk like that and on whole balcan there is only one mannered guy called MrNiceGuy and he will report you on forum for that!!"



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates