Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 47

Thread: Žiadosť o lvl2 IcetEA_

  1. #1
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458

    Žiadosť o lvl2 IcetEA_

    * Volam sa kubo, mám 17 rokov... nicky v hre: _IcetEA, IcetEA_ ...
    * Lvl 2 chcem preto, aby som obcas vyzval niekoho na chall, lebo už ma moc nebaví hrat cely den pub.. a hlavne hrajem často v noci a aby som mohol zakladať bez dostatočnych resov, lebo to je des cakat aj 20 min a ked mam založenu tak to už nejak uspamujem alebo pri najhoršiom pubnem, len aby sa hralo :-D
    * hmm tak môj manner,no podte domna xD ...tak ako ked hram challenge s normalnymi ľudmi je kľudna hra každy vie co ma robit tak je to fajn...ale ak hram na pube a proste nejaka lama mi prehra hru koli tomu že zahraje AA 2/13 (ako dnes) a feedne supera a etc...tak to proste nezvladnem, vynadam mu trosku, poviem mu nech bezi do apem "pro" hry a o 20 sec som zase kludny xD...niekedy mi dojdu nervy ale to asi kazdemu ,,zdravemu" cloveku normalne pub hry to je pohoda, nepatrim medzi tých ktorí ak umru tak zaspamuju cely chat a budem nadavat.....obcas mi proste prasknu ...
    * Dotu hrajem 5-6 rokov, začínal som na xpame,potom som prešiel na garenu, potom som mal asi rok pauzu a teraz som zase tu dost dlho som hral za nick tRIpe. možno si ma niekto bude pametat :x čo sa týka mojho skillu, myslim si ze to viem hrat celkom fajn a že za tie roky som sa niečo naučil xD nebudem vam klamat, kapitana som robil malo krat možno 10x za život, ale challi hravam dost často, a myslim že som uz odkukal asi všetko od kapitanov...banovat viem samozrejme to ako np a pickovat tiež viem co k danej situacii, v podstate na outpick alebo gcomb staci use brain, s čim uz taky problem nemam iba obcas (vacsinou v skole).. moja oblubena rola carry, a support...na pube hravam vacsinou iba carry lebo tam nieje komu robit supp, ale asi 80% mojich odohratych challengov som hral only supp...
    ** replayov som mal strašne moc, ale pred nedavnom som reinstall w3 koli PT (som nainstaloval) a nechcelo mi spustit, teraz mam zopar pub replayov, ktore sa sem moc nehodia, challengov som odvtedy hral asi 4-5 no ziadny nieje nejak extra, tak ja sem hodim asi len tento, zajtra zahram nejake hry a este nejaky replay urcite hodim
    [url]http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1293939232[/url]
    Last edited by IcetEA_to_nedas; 4th January 2011 at 09:56 PM.

  2. #2
    Registered User BossBoT's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    29
    Posts
    479
    support
    21.12.2012...DotA end is near

  3. #3
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    fajn supp, supp

  4. #4
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    prikladam este jeden replay, ktory som nasiel z challengu ktory sa odohral pred nedavnom ES
    [url]http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1293980525[/url]
    edit: prikladam este tento replay, je to moj last rep prave teraz som ju dohral
    [url]http://dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1293984583[/url] .... viem ze icarusa nieje tazke zahrat ale moj spec ib to vyownil xD ....
    Last edited by IcetEA_to_nedas; 2nd January 2011 at 05:11 PM.

  5. #5
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    Tady tohodle v žádném případě maner má naprosto příšerný... a jediné, co opravdu umí je skládat si team, aby naháněl body... po herní stránce je na tom taky špatně a to že tady dá nějaké replay, kde se mu to náhodou povedlo na tom nic nezmění...

  6. #6
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    jn, len som čakal kedy DELL niečo napiše.... s dellom som hral raz v zivote, aj to odomna dostal a odvtedy sa s tym proste nevie zmieriť, na kanali nadava aka som lama a v lobby sa uz swapuje kumne nj nj...a to ze si skladam team, nieje pravda...swapol som si 2och ludi ktorych som mal na skype a hrajem s nimi, tak ked sa s nimi rozpravam nebudem hrat asi proti nim....este nieco?
    btw; mam svedkov, ktorí to citali ako z nicoho nic domna zacal nadavat na kanali, bez toho aby som mu nieco napisal....lama ktora prehrala tak nevie co s tym....nic viac, a ešte jedna vec, tu sa dokazuje ze si musis vymyslat, hral si somnou 1 hru, ovtedy jak si ma zacal flamovat radsej leavujem ak sa kumne v lobby vtieras, raz vzivote si somnou hral aj to som ta vyownil a ty napises ze po herni stance som na tom spatne?
    a môj manner laskavo nerieš, to co si napisal ze som ,,flamoval cely svoj team" napisal som do all ze bara alebo kto to hral je totalna lama, ale nevies ako som to myslel ved som s nim volal na skypu a robili sme si zo seba srandu...ale to ty nemozes pochopit :x uz viac k tebe nemam /squelch v hre /squelch na fore
    Last edited by IcetEA_to_nedas; 3rd January 2011 at 11:59 AM.

  7. #7
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    je pravda, ze jsem s tebou hral jen jednou..maximálně dvakrát, teď fakt nevím, ale všechno je o tom, že já neprohrál, tak nevim co se tady všem snažíš nakukat a dokonce je i možné, že jsi tam měl dva kámoše na skype nebo na čem, ale podstatné je, že jsi tak pak dal ještě hráče, kteří s tebou určitě nebyli... jo a abych nezapomněl včera jsem se nalogoval do hry, a up jen jedno volné místo, jenže já potřeboval sloty 2/3 a dole bylo místo Bohužel jsi tam byl i ty, ale vzal co čert, takže si nemysli, že jsem chtěl jít za tebou...já nešel za tebou já šel za volnýma slotama.. D

    jo a ještě jsem chtěl dodat...už nevím jak to včera začalo, ale každopádně, že já mám špatnej manner vím, ale po tom, cos předvedl včera za urážky a ten tvůj styl odpovědí si žádnej lvl 2 nezasloužíš... that's all

  8. #8
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    tak ako, vcera som mal na teba nervy asi ako este na nikoho na xpame....ja inak taky niesom neboj sa, ze zacnem bezdovodne nadavat, ale uz to bolo moc namna cely den ma flamujes, a vecer sa napojim do hry s kamosom a ja sotva joinem hru a uz citam .DELL.: kickni toho dementa Icetea....pri tom si nemal ziadny dovod, dovtedy som ti nenadaval....ak ma kickol tak som ti povedal co si o tebe myslim to je vsetko
    a btw; tky vim ze nemam najlepsi manner/ ak ma dokaze vytocit taky clovek ako ty (ale tebe to ide) ale jak to tak sledujem, myslim ze mam este lepsi manner ako polka lvlov 2 si este asi nevidel ich flame
    Last edited by IcetEA_to_nedas; 3rd January 2011 at 12:35 PM.

  9. #9
    Registered User .DELL.'s Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Přerov
    Age
    31
    Posts
    141
    chlape ubezpečuju tě, že už jsem zažil flame od většiny lvl2, ale to je podmíněno tím, že oni už si to můžou dovolit(nebo si to alespoň myslí) povětšinou jsou to fakt kvalitní a schopní hráči a ikdyž zapomenu na naše hloupé spory tak si myslím, že ty si >>možná<< nadprůměr Áčka, ale stále ještě nemáš na lvl2

  10. #10
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    sak jo to je mi jasne, a ja si ani nic nedovolujem, taký som odkedy som zacal hrat dotu :-D ty si ma proste vcera tak vytocil, ze som ti nieco musel napisat

  11. #11
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    Ice ma dobrý maner, s tím jsem problém neměl, ale jako kapa jsem ho ještě nepotkal ^^

  12. #12
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    support je to dobry hrac.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

  13. #13
    Registered User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Slovak republic
    Age
    32
    Posts
    515
    ak date hen tomu zeru lvl2 to mozte dat rovno aj tukanovi go go promote nech je viacej idiotov s lvlom2 na acku co hraju na staty naswapuje si vzdy team a ked vidi ze proti nemu su horsi hraci da si 3x sp a go a ked si ho nahodou pickne lama jemu podobna master eddy na chyalange tak si zmeni nick na icedrink aby nahodou neprisiel o staty gooooo promote acko need zerrrooooooooooooooooo

  14. #14
    Registered User [Spis]Borovicka's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    SK
    Age
    32
    Posts
    505
    Quote Originally Posted by Nezmysel View Post
    ak date hen tomu zeru lvl2 to mozte dat rovno aj tukanovi go go promote nech je viacej idiotov s lvlom2 na acku co hraju na staty naswapuje si vzdy team a ked vidi ze proti nemu su horsi hraci da si 3x sp a go a ked si ho nahodou pickne lama jemu podobna master eddy na chyalange tak si zmeni nick na icedrink aby nahodou neprisiel o staty gooooo promote acko need zerrrooooooooooooooooo
    priklanam sa k vyroku
    nemam co dodat.. presne toto robi ten hrac co Nezmysel spomenul

  15. #15
    Registered User IcetEA_to_nedas's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    slovakia
    Age
    30
    Posts
    458
    ach, neviem zkade to vy berete ja si team neswapujem, len zavidite a stale dostanete :/ ...ja si vacsinou swapnem toho kto je somnou, alebo s kym som na skype...a ak tam nepoznam nikoho tak dam 3x !sp v lobby a hned start...bez ohladu nato ako to je...borovicka, ty neviem co pises proti tebe som hral asi 3x vzivote, a 3x si dostal..a to si mal hracov aj ty aj ja, hral si s omg a spol...
    a ešte napis, ze to tak nebolo...a ked sme proti tebe chceli ist chall tak si mal fear... ty mas ten lvl 2 len nato aby si mohol mutovat hracov...niekto nieco napise hned pises mute...si myslis ze mas lvl 2 ze si kral sveta... kludne najdem ten replay, co sme proti sebe hrali a kde si kazdeho mutoval..a este sa mi myst zacal vyhrazat gg... a skutok, nemozem zato ze vdaka svojmu manneru nemas kamaratov, nikto ta nepickne na challenge nikto s tebou nechce hrat tak hras stale s pubom, proti mne ...ja mam vacsinou niekoho na skype a nebudem hrat proti nemu aby si ty bol kludny :-D
    neviem o čo vam ide,v poslednej dobe sa snazim davat aj sloty, statujem vsetkych hracov...len aby bola vyrovnana hra...podla 1-2 hry idete sudit, aj to neviete očo ide...ja s nimi som na skype ale vy vidite len !swap * * ... jn
    Last edited by IcetEA_to_nedas; 4th January 2011 at 07:13 PM.

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates