Results 1 to 2 of 2

Thread: ... v jednoduchosti je krása: "OMFG"

  1. #1
    New User
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    34
    Posts
    1

    ... v jednoduchosti je krása: "OMFG"

    Proste... ... dpc... mám tu teraz napísať esej o tom, niektoré veci proste nechápem.... tak aspoň v skratke sa tu vyrozprávam. Prešiel som z gareny na eurobattle.net (lebo mi nešla garena vtedy ) a zo začiatku som naň dosť že nadával, že čo tu ako funguje. Ale celkovo by som povedal, že je rozhodne lepšie premyslený a zabezpečený čo sa týka jeho kompatibility s Dotou. No... a taktiež je to tu higher lvl týpkov čo tu hrajú. Osobne som nebol nejako nespokojný, že by som vynikal na garene... to rozhodne nie - skôr taký priemer asi (prinajlepšom). Proste menej leaverov o takých 500% aspoň... a celkovo tá hra aj stojí za viac ako na garene. Lenže tjn - na mňa je to už asi tak trochu priveľa. A často feedim - dosť blbé. No... ale aby človek dostal ban za to, že má blbé staty omg... LordDevil - povedzme si úprimne, že si mi dal ban za tie staty a nie za ten feed čo si hral 2 hry so mnou toho 23.12. Lebo akože som jednak čakal od teba viac (čo sa týka tej poslednej hry za Windku)... a jednak... v prípade, že ten ban mám za feed - nerozmýšľal si o tom, že by si sam dal ban na ten svoj account čo si tiež pekne pofeedil? Lebo inak mi to veľmi zmysel nedáva s teóriou banov pomimo konkrétnej hry.
    Btw game: (bohvie)
    dôvod: (bohzna)
    od: LordDevil (alias... :-X)
    nick: WakaWaka[ee]
    ... This time for Africa
    Last edited by WakaWaka[ee]; 24th December 2010 at 12:32 PM.

  2. #2
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    Hral som stebou asi 4 hry v ktorych si umyselne feedil a este si sa z toho smial takze ban ostava.nejde o 1 konkretnu hru ale o viac hier.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates