Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 19 of 19

Thread: Lord neví kolik jsou 3 dny,vrat se na Základní školu

  1. #16
    Registered User
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Bojkovice
    Posts
    25
    ať jde do piči, jestli mi ten uban nedá.Nic mu psát nebudu, pravda je krutá. Smradlavé nohy ty tu nepiš nic o tom, že jedobrý moderator, když to není pravda. A to že to bere jako koníček? Já dotu beru taky jako koníček, když zrovna nemám co dělat. Proto bych si nedával žádosti na moderatora, kdybych nebyl no lifer. Přece, když chceš být moderátor, už musíš mít nějaký ten čas vymezený pro dotu. Máš větší povinnosti. Tak mi tu nic nepiš, něco o vlastním životě.

    Většina z Vás tu jsou no lifeři, kteří hulí, hrají dotu a zase hulí a hrají dotu.

  2. #17
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Slovensko
    Age
    35
    Posts
    33
    Quote Originally Posted by [Manner]Tukan View Post
    ať jde do piči, jestli mi ten uban nedá.Nic mu psát nebudu, pravda je krutá. Smradlavé nohy ty tu nepiš nic o tom, že jedobrý moderator, když to není pravda. A to že to bere jako koníček? Já dotu beru taky jako koníček, když zrovna nemám co dělat. Proto bych si nedával žádosti na moderatora, kdybych nebyl no lifer. Přece, když chceš být moderátor, už musíš mít nějaký ten čas vymezený pro dotu. Máš větší povinnosti. Tak mi tu nic nepiš, něco o vlastním životě.

    Většina z Vás tu jsou no lifeři, kteří hulí, hrají dotu a zase hulí a hrají dotu.
    Ty evidentne nemas iny hobbicek tak sa nehraj na nieco co niesi

  3. #18
    Registered User BossBoT's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    29
    Posts
    479
    Quote Originally Posted by [Manner]Tukan View Post
    ať jde do piči, jestli mi ten uban nedá.Nic mu psát nebudu, pravda je krutá. Smradlavé nohy ty tu nepiš nic o tom, že jedobrý moderator, když to není pravda. A to že to bere jako koníček? Já dotu beru taky jako koníček, když zrovna nemám co dělat. Proto bych si nedával žádosti na moderatora, kdybych nebyl no lifer. Přece, když chceš být moderátor, už musíš mít nějaký ten čas vymezený pro dotu. Máš větší povinnosti. Tak mi tu nic nepiš, něco o vlastním životě.

    Většina z Vás tu jsou no lifeři, kteří hulí, hrají dotu a zase hulí a hrají dotu.
    chapes ze maju vlastne zivoty ale nechapes ze je to vela povinnosti kazdy den si niekto ziada o unban a vacsinou nedaju ani replay ani nic tak si to musia operatori hladat sami.....a ak to vobec nezvladaju mal by sa k lordovi niekto pridat,myslim ako operator
    21.12.2012...DotA end is near

  4. #19
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    tak teraz si sa prezentoval [Manner]Tukan ban na acko 3dni na bota 3tyzdne.nemam ti uz k tomu co dodat ludia ti to tu vysvetluju ale ty nepocuvas.
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates