Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 50

Thread: Promote req. Arsony

  1. #1
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    -Zdravím jmenuji se Martin "Arsony" ******,
    -chtěl bych level 2 abych občas udělal nějaký ten chall a mohl ložit privgamy.
    -Manner mám dle mého skromného názoru dobrý. S nikým bezdůvodně neflamuju (avšak když důvod mám tak si flamnu ale jen v mezích.)
    -Už rok a něco hraju na high skill úrovni (mám odehrané stovky cw na high skill úrovni), s pickováním mám zkušenosti a kapitán už jsem byl na dp.eu sigu + v několika klanech.
    - Replaye teď bohužel nemám, mám po formátu, vyhrabal jsem teď jeden starší z finále turnaje na stránce dotaliga.cz proti SGC a pak ještě jeden taky z turnaje dotaligy proti klanu eeagle team. Je to sice už pár měsíců staré ale nemyslím si že se moje skillová úroveň od té snížila, spíše naopak

    [url]http://www.dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1266523500[/url]
    [url]http://www.uloz.to/4120096/bb-turnaj-darkseer-w3g[/url]

    Jinak ještě co se týče zkušeností hrál jsem na různých inhouse ligách jako dotapride 2, pickup atd.

    ps: konečně jsem zprovoznil původní nick jestli je třeba ten topic mi smažte a já ho založím znova z tohohle nicku
    Last edited by Mitsuki; 17th November 2010 at 05:55 PM.

  2. #2
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    Heh s Arsonym jsem se poznal na nějakém lancraftu, nevím jak hraje teď, ale před rokem to byl slušný hráč skillově na úrovní, supp

  3. #3
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    jeho void nedava xP ale !supp

  4. #4
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    Můj void dává akorát nesmí mít marný tým ;D

  5. #5
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    jj jasne ;]

  6. #6
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    Tak tady jedna noční tady přímo z xpamu kde jsem myslím jasně ukázal moje kapitánské schopnosti (bez mých rozkazů by jsme to nedali což jde myslím dost dobře vidět)

    [url]http://www.dasnet.cz/replay_parser/index.php?mode=view&file=1289865353[/url]

  7. #7
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    lulz, void 56 creeps za 40min. bte replay som nevidel, takze moc neviem z toho

  8. #8
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    No ten můj tým byl docela mimo no Ale jsem je trošku komandoval celou hru a jakmile začali poslouchat co jsem jim říkal už to šlo jako po másle :P

  9. #9
    Registered User [Spis]Borovicka's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    SK
    Age
    32
    Posts
    505
    arsonovi urcite by som promote dal je to vynikajuci hrac, maner na vysokej urovni. ked moj nazor u vas za nieco stoji tak za mna urcite support.

  10. #10
    Registered User Ibalgin's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bratislava
    Age
    37
    Posts
    314
    sa mi zdá, že sme sa už v hre stretli :P !supp

  11. #11
    Registered User Eph3dr1ne's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Bruntál
    Age
    33
    Posts
    198
    Beru z5, před rokem to byl úplně jiný člověk, dokud neodehraje nějaké challs tak lvl2 nezaslouží, tady ještě nic nepředvedl....aspoň můj nazor ;-)
    PS: Jeho věta "Jsem nejlepší hráč na ačku" napsat když zahrál 10 publicku, posadil mě na zadek...

  12. #12
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    Ja mam jeden navrh. Co tak, dat mu ten lvl2 a replaye z prvych dvoch chall by sem hodil

  13. #13
    Registered User Arsony's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ostrava
    Age
    32
    Posts
    417
    Quote Originally Posted by Eph3dr1ne View Post
    Beru z5, před rokem to byl úplně jiný člověk, dokud neodehraje nějaké challs tak lvl2 nezaslouží, tady ještě nic nepředvedl....aspoň můj nazor ;-)
    PS: Jeho věta "Jsem nejlepší hráč na ačku" napsat když zahrál 10 publicku, posadil mě na zadek...
    věta "jsem nejlepší hráč na áčku" je trošku vytržená z kontextu bylo to zamýšleno úplně jinak. I kdybych to řekl co to má co společného s mojí schopností dělat kapitána? Manner mám, narozdíl od některých nejmenovaných kapitánů nechám zahrát i slabší hráče kteří se snaží a místo toho abych je kickoval jim radši poradím. Zkušenosti s pickováním i s leaderováním mám taky.

    Imo je to naprosto irelevantní jestli jsem takový blábol řekl.

  14. #14
    Safelist Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Slovakia
    Posts
    462
    uz by sa k tomu mohli vyjadrit aj moderatori, ci?

  15. #15
    Registered User LordDevil's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Kosice
    Posts
    1,730
    kukac nezapajaj sa do tych lvl2 requestov tvoje supp nebereme vobec do ohladu...nevidel som ta este hrat a to uz na acku hrajem nejaky ten rok.ked ta uvidim aj v nejakej hre osobne potom sem dam aj svoje vyjadrenie
    http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/svissuesmod.png

Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates