Results 1 to 6 of 6

Thread: Už mě to sere!

  1. #1
    Registered User Godlike[CZe]'s Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Písek
    Age
    33
    Posts
    140

    Už mě to sere!

    Kdy už bude ten dotabot.eu v provozu? Už mě totiž celkem štve že každej lamě (tim myslim třeba i kokoty co si o sobě bůh ví myslí a že když napíšou "mám cw cia" tak mu dáte UNBAN a to je ještě lvl 2 user a leftne si jedna radost..a vůbec nezajímá že posere celou hru kterou hraju 50minut ..takže 50minut prosraného času) dáte unban po té co si napíše req na forko a vymyslí si nějakou známou pohádku a z rázu má unban...a ti kteří leftnou z nervů Ačka "PRO" stylu tak tiim se samozřejmě unban nedá...a kde mám já pak hrát privátky když už všichni jsou najebaný přes CZSK ghosta a nenajde se už skoro nikdo kdo má vlastního. Proto chci už konečně soukromýho bota pač takový nuly u mě unban nedostanou a promiň ale myslim že už čekám dost dlouho. Za vulgárnost se omlouvám ale jinak to vyjádřit textem snad ani nejde!!
    Last edited by Godlike[CZe]; 23rd October 2010 at 12:54 PM.

  2. #2
    Registered User
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    CZ
    Age
    31
    Posts
    101
    Zaloz svuj vlastni kanal nazviho jako ligou a tam ho sefuj tady se niceho nedopracujes....kdyz neco chces delaji stim problemi a kdyz uz neco chteji delaji stim problemy ti vejs...

  3. #3
    Registered User FogyX's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Handlova
    Age
    33
    Posts
    179
    ako myslis ze nazvat kanal ligou ved tam aj tak nemoze zalozit hru cez bota ked tam neni keeper a botovia ,mohol by si to priblizit lebo ma to zaujma
    „Najprv ťa ignorujú, potom sa z teba vysmievajú, potom ťa napadnú – a potom vyhráš.“

  4. #4
    Registered User BossBoT's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Slovakia
    Age
    29
    Posts
    479
    i hate leavers :/
    Godlike Priv League ??? GPL?
    21.12.2012...DotA end is near

  5. #5
    Registered User Godlike[CZe]'s Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Písek
    Age
    33
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by BossBoT View Post
    i hate leavers :/
    Godlike Priv League ??? GPL?
    tu mužeš ty frajere česky a nevim co tu vůbec rozebíráš za píčoviny ..si uplně mimo ,) tak už radši ani nepřispívej .

  6. #6
    inactive :( MiZiGe's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Slovakia & Germany
    Age
    41
    Posts
    6,127
    read PM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates