Page 13 of 21 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 181 to 195 of 310

Thread: Teretana, treninzi itd.

  1. #181
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Quote Originally Posted by Bonzy View Post
    @muerto ako si za 2 god nabacio 5kg misicne mase, to je smesno, bez hemije mozes da nabacis 5 kg misicne mase za pola godine.
    Quote Originally Posted by Pr0toSS View Post
    Bolje sto je nabacio 5kg za 2 godine i sto ce moci da jebe u cetrdesetoj, nego da je nabacio 5kg za 6 meseci i sto ce mu kurac u tridesetoj izgledati kao prekljesteni crvic.
    Je l' ti jasno sad zasto sam ti rekao da ti je post glup?
    Dancin' with myself...

  2. #182
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Nisam video "bez", nesporazum...
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  3. #183
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Pa jbg, bilo bi smesno da sa hemijom mozes samo 5 kila za 6 meseci da nabacis, sa hemijom to mozes da uradis za mesec dana, cak mozes da nabacis i vise, zavisi sta uzimas, kako uzimas, da li kontrolises...
    Na primer, svi profesionalni sportisti u vrhu sportova kojima se bave koriste hemiju, ali oni imaju skupu proverenu hemiju, imaju doktora koji im redovno kontrolise nivo hormona i onda nema nikakve sanse da se sjebu, jer samo neki previsok nivo hormona u telu dovode do komplikacija.
    Recimo da nekog hormona smes da imas indeks 5, svaki od tih sportista bi imali 4.9, 4.8 na doping testu, i onda ne padnu, dok npr. prosecan covek ima indeks 3 tog hormona, pa je ocigledno da cepaju hemiju, samo sto je eto moguce da bez uzimanja hemije neki covek ima taj nivo hormona, pa je to granica.

    Ustvari je ono sto ljudi nazivaju "genetika" uglavnom predodredjenost za lucenje nekih hormona kao sto je hormon rasta, pa onda hemicari ustvari poboljsavaju svoju "genetiku".

    Problem nastaje kad debili uzmu hemiju koja je neproverena, jeftina, i jos gore je to sto ne umeju da je konzumiraju kako treba i nemaju lekara da nadzire nivo hormona, i onda poremete rad zlezda i skroz se ujebu, pa tako nastaje impotencija, nenormalan rast dlaka, znojenje ko svinja, razne komplikacije. Hemija i nije tako opasna kada se koristi kako treba, ali stvarno treba imati puno kinte. Mada, stoji da je hemija fake i gay.

    @Mile brate, ne mora teretana da bude dodatak uz neki drugi sport, ako hoces da izgledas dobro i da se dobro osecas ne vidim zasto ne bi isao u teretanu. Ionako je za vecinu tesko postici da stizu da se bave vecinom sportova, jer obicno imas minimum 5 treninga nedeljno i to u terminima kada cesto imas obaveze, dok u teretanu mozes da ides kad hoces sem u pola noci.
    Dancin' with myself...

  4. #184
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Ja znam coveka koji ide sam u teretanu. Znaci, nema nikog da ide sa njim, cepa covek sam. Za to treba mnogo volje... Ja mu skidam kapu. Posto je mnogo lakse raditi u drustvu, a i zanimljivije je.

  5. #185
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Ja znam coveka koji ide sam u teretanu. Znaci, nema nikog da ide sa njim, cepa covek sam. Za to treba mnogo volje... Ja mu skidam kapu. Posto je mnogo lakse raditi u drustvu, a i zanimljivije je.
    +1

    mass gainers 90% koriste oni koji imaju bruka malo kila a dosta su visoki,
    inace ovako kad imas masu odma radis defku...
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  6. #186
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Ja znam coveka koji ide sam u teretanu. Znaci, nema nikog da ide sa njim, cepa covek sam. Za to treba mnogo volje... Ja mu skidam kapu. Posto je mnogo lakse raditi u drustvu, a i zanimljivije je.
    Brate, ja idem sam u teretanu, i nije potrebno nesto mnogo volje, a i nije nesto manje zanimljivo, posto sam ranije isao sa ortacima pa znam kako je. Samo moras da napravis plan i da ga se drzis, uvek ce ti motiv biti napredak koji ces primecivati pa ne treba mnogo volje.
    Dancin' with myself...

  7. #187
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by Bonzy View Post
    Brate, ja idem sam u teretanu, i nije potrebno nesto mnogo volje, a i nije nesto manje zanimljivo, posto sam ranije isao sa ortacima pa znam kako je. Samo moras da napravis plan i da ga se drzis, uvek ce ti motiv biti napredak koji ces primecivati pa ne treba mnogo volje.
    i ja idem sam al brate oko nekih vezbi ti treba pomoc
    jedino sto je dobro sto imas plan i program i zavrsis sve na vreme
    kad si sa drustvom malo se vise zabusava
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  8. #188
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Muerto ja imam treninge u teretani 5 puta nedeljno i boks 5 puta nedeljo po 2 puta dnevno . Nije rekreativno
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  9. #189
    Banned I'm here for more than 6months and I am banned. I'm an idiot.

    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Croatia
    Age
    34
    Posts
    785
    debilana ... a znate li da od teretane se mozak smanjuje a misici rastu?


  10. #190
    Registered User [BMS]Shadow's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Serbia-Cacak
    Age
    31
    Posts
    32
    ja sam isao na pocetku sa dva druga, i posle sam shvatio da od toga nema nista pa sam batalio to, i premestio se u drugu teretanu. sam ici je mnogo brzo bolje lakse i EFEKTIVNIJE. a takodje nije ni potrebno toliko volje, mislim ono, kad krenes i kad dobro radis, ako se primecuju rezultati, samo ce ti se traziti da nastavis

  11. #191
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Ma svaka vam cast, ja sebe ne mogu da nateram da odem sam jedan trening, a kamoli vise. Zbog toga radim sve kod kuce.

  12. #192
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by [BMS]Shadow View Post
    ja sam isao na pocetku sa dva druga, i posle sam shvatio da od toga nema nista pa sam batalio to, i premestio se u drugu teretanu. sam ici je mnogo brzo bolje lakse i EFEKTIVNIJE. a takodje nije ni potrebno toliko volje, mislim ono, kad krenes i kad dobro radis, ako se primecuju rezultati, samo ce ti se traziti da nastavis
    tako je brat moj dowsha <3 xD
    do leta ko manekeni xddd
    zgodni ko kamikaza xD
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  13. #193
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Ma svaka vam cast, ja sebe ne mogu da nateram da odem sam jedan trening, a kamoli vise. Zbog toga radim sve kod kuce.
    Ako nisi razmazen, a mislim da nisi, neces imati frku da treniras ako uplatis mesec dana, jer ce ti biti zao da platis pa ne ides redovno.
    Dancin' with myself...

  14. #194
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Mozda... U svakom slucaju cu da razmislim o tome. Samo treba da se nateram da krenem. Mada u principu, mogu kod kuce da radim sve sto mi je potrebno, sklekove, zgibove, propadanja i trbusnjake (imam sipku za zgibove i napravio sam za propadanja), ono sto i radim svakodnevno. Ionako ne planiram da se budzim, kao ovaj Mile. Samo malo da skinem ovo jebeno govance sa stomaka, da mi se vide plocice i gg sam.

  15. #195
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Tesko je ojacati ledja, od toga sto si nabrojao da radis na gajbi jedino zgibovi jacaju latisimuse i to ne puno jer dosta vuces iz bicepsa i podlaktice, a ledja su ti najveca grupa misica posle nogu, i osnova su za gornju polovinu tela uz trbusnjake.

    Takodje, zadnje rame je jako tesko pogoditi, i ima svega nekoliko vezbi koje stavljaju akcenat na njega i njih uglavnom mozes da radis u teretani, a zadnje rame ti mnogo poboljsava estetski izgled i iz profila i sa ledja gledajuci.

    O nogama da ne pricam, noge se rade sa velikim kilazama i ako te zanima njih da razvijes, to ne mozes gajbi...

    Ali kapiram da tebe boli kurac da nesto posebno misicavo izgledas, samo dovoljno da mozes da se smekerises
    Last edited by Bonzy; 30th December 2010 at 01:06 AM.
    Dancin' with myself...

Page 13 of 21 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates