Page 5 of 21 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 61 to 75 of 310

Thread: Teretana, treninzi itd.

  1. #61
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Ja sam misice dobio na kik boks koji treniram dve godine.Mogu da se pohvalim grudima,ruke,TRBUSNJACI !!!Moj najveci ponos su noge.Imam velike listove i jos u osnovnoj sam ih imao.Neki kazu da mi je to od kosarke koju sam trenirao 3 god a neki kazu da je genetika.U teretani se ne dobija snaga,samo izgled.Ako sve saberem ne znam dal ima 3 meseca da sam isao u teretanu.Nisam opterecen ishranom,jedem sta volim a o5 mnogi mi zavide na izgledu.Sto kaze Kristijan Golubovic,biceps/triceps i grudi su od hiljade i hiljade sklekova,cista snaga Noge su mi tvrde kao kamen,sport to zahteva.Cucnjeve obozavam da radim,100 mogu da uradim like np.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  2. #62
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Muerto neces dobiti snagu u teretani ako treniras sa malim kilazama ...treba biti hardcore...npr ja mogu 20 cucnjeva sa 150kg na ramenima...i to nemam od kosarke koju sam trenirao niti od drugih sportova nego od teretane...ja kad sam dosao u teretanu 50kg sam jedva dizao...sad mogu i vise od duplo...sto je dokaz da sam ojacao u teretani...
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  3. #63
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Ne znam gde si procitao da idem u teretanu i da radim sa malim kilazama?

    Fora je da sam ja imao velike listove vec u osnovnoj,sada su samo jos crvsci.A kada sam jedno vreme iso u teretanu,odma na pocetku sam radio cucnjeve sa kilazom (80-100kg) na ramenima a pre nisam iso u teretanu...sto je dokaz da sam snagu dobio na treninzima...Inace na trening radimo na primer direkte sa bucicama ili peticama za eksplozivnost.Radimo razne kombinacije ali ne znam kako da ti opisem
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  4. #64
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Quote Originally Posted by eXtasY View Post
    Znacete da ste zastranili kada pocnete da jedete ono sranje od elle sira za veceru, do tada je sve ok

    Jbt, koliko je to cudo odvratno, kao cist zid da zvacem... Nek ima 0 masti i milion proteina neeeeeeeeeee nikadaaaaaaaaaaaa

    Jel moze neko da ga podnese?
    Ja kad sam pomenuo kevi da mi kupi pakovanje, samo me je popreko pogledala i rekla "odvratno". Zbog toga nisam hteo ni da probam...
    Dancin' with myself...

  5. #65
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by Muerto View Post
    Ne znam gde si procitao da idem u teretanu i da radim sa malim kilazama?

    Fora je da sam ja imao velike listove vec u osnovnoj,sada su samo jos crvsci.A kada sam jedno vreme iso u teretanu,odma na pocetku sam radio cucnjeve sa kilazom (80-100kg) na ramenima a pre nisam iso u teretanu...sto je dokaz da sam snagu dobio na treninzima...Inace na trening radimo na primer direkte sa bucicama ili peticama za eksplozivnost.Radimo razne kombinacije ali ne znam kako da ti opisem
    da da muerto ti si se rodio napucan... Ti shvarceneger brat ?
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  6. #66
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Veljo ne seri za marakanu na tekmu u zivotu nisi otisao ...
    Muerto brate ipak si trenirao kik boks i basket dugo...ja za razliku od tebe kad sam posao u teretanu imao sam gornji deo razvijen jer sam boks trenirao...sad sam srazmeran koliko toliko ma vazno je trenirati sad sta to nije vazno...a da se bude huligan i klosar ne treba i to je to
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  7. #67
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Niggaz World
    Age
    30
    Posts
    508
    muerto sta radite na kickboxu ? kako vam izgleda trening ? koliko traje ? ae napisi nest ako mozes
    Announcement from Kent.: Todays Instant Tournament winner is from Serbia,Congratulations kEnT. ff



    Battle.net account (NEW) :
    Battle.net account (OLD) :
    Battle.net account (OLD) :

    MY YOUTUBE CHANNEL <--- my dota videos !!


  8. #68
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Quote Originally Posted by Dark- View Post
    muerto sta radite na kickboxu ? kako vam izgleda trening ? koliko traje ? ae napisi nest ako mozes
    Trening nam traje sat ipo,a svaki trening je drugaciji,ima toliko stvari da se pomene...,pitaj nesto konkretno sto te zanima.Recimo samo da je zagravanje manje-vise uvek isto.

    Nekad treniramo mesec dana;kondicija,tehnika,snaga a onda jedna nedelja zagravanje i sparing ceo trening i na kraju trbusnjaci.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  9. #69
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Niggaz World
    Age
    30
    Posts
    508
    ja sam trenirao isto mozda oko pola god. i trening je bio nest ovako:
    -zagrevanje 20 min
    -onda oko 15 min radimo shadow ( sve vezbe mavasi aperkat krose itd itd) svako za sebe
    -onda udaramo u dzak jedno 20 min (oko 10 serija )
    i na kraju uvek trbusnjake radimo ( oko 300 za 1 trening )

    a uvek skoro na treningu posle svake 2 serije radimo po 15 skleka pa onda opet posle 2 serije 15 trbusnjaka itd...

    sad ne treniram zbog skole nemam vremena ali sad od januara opet krecem pa cisto hteo da vidim da li je drugaciji trening kod tebe itd
    Announcement from Kent.: Todays Instant Tournament winner is from Serbia,Congratulations kEnT. ff



    Battle.net account (NEW) :
    Battle.net account (OLD) :
    Battle.net account (OLD) :

    MY YOUTUBE CHANNEL <--- my dota videos !!


  10. #70
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    15 sklekova u seriji? Da nije to malo za kick-boxere?

  11. #71
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Nisu svi jaki kao ti Mladene...

    Ne znam kako je kod darka,ali mi kad radimo do otkaza ja mogu 70-80.Ali nekad imamo 3 minuta kombinaciju npr>upijac,cucnjevi,trbusnjaci,sklekovi gde ti trener kaze promena i ti prelazis npr sa upijaca na cucnjeve.Tu je fora da radis sto brze.Ti kada odradis pola treninga uradi vise od 50 sklekova i ja ti skidam kapu.Nije to sad sedim za komp ceo dan odem u sobu uradim 80 skleka i dodjem i pisem jer 15 sklekova malo za kik boksere?
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  12. #72
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Niggaz World
    Age
    30
    Posts
    508
    da da i to radimo to je haos brate

    ma ovo za 15 sklekova to dok je zagrevanje radimo tako.ja sam imao problem ovde sa trenerom nije nam bio dao vodu da pijemo u toku treninga mozes da zamislis kako smo radili onda bez vode 1:30 min ! a samo skaces na prste ko budala xd
    Last edited by Dark-; 27th October 2010 at 09:23 PM.
    Announcement from Kent.: Todays Instant Tournament winner is from Serbia,Congratulations kEnT. ff



    Battle.net account (NEW) :
    Battle.net account (OLD) :
    Battle.net account (OLD) :

    MY YOUTUBE CHANNEL <--- my dota videos !!


  13. #73
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Sta znam, bio sam na tim kick-box treninzima par puta. Sve je na foru iscrpljivanja. Ali nemam pojma, prvi treninzi su teski, istina, posle se valjda naviknes. Zbog toga sam rekao da je malo 15 sklekova u seriji.

    Sto se mene tice, ne idem u teretanu, samo radim kod kuce i prezadovoljan sam rezultatima. Izgledam bolje od 99% moje generacije, a teretana je koliko sam ja skontao samo za izgled, pa ono, svima koje mrzi da idu u gym, a hoce da izgledaju lepo, preporucujem da rade kod kuce.

  14. #74
    Safelist Member [^RawR^]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Mid solo
    Posts
    1,074
    ja nista ne radim, misici sami rastu i samo se prolepsavam tokom godina

    edit: e da i bolje izgledam od 99,7% svoje generacije + 4 godine starije i mladje
    KASSEL: urke looks like harry potter and frodo in 1 person: frodo potter

  15. #75
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by [^RawR^] View Post
    ja nista ne radim, misici sami rastu i samo se prolepsavam tokom godina

    edit: e da i bolje izgledam od 99,7% svoje generacije + 4 godine starije i mladje
    rawr ima formulu 1kg/per day misicne mase!
    Urose daj mi recept hocu i ja tako xD
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

Page 5 of 21 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates