Page 2 of 21 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 16 to 30 of 310

Thread: Teretana, treninzi itd.

  1. #16
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Gledaj ovako suplementi su dodatci ishrani tako da ako nemas dobru ishranu dzaba suplementacija..a steroidi su za profesionalce ne za rekreativce...onaj ko se nebavi profi tim a uzima roide je budala...
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  2. #17
    Honored Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ss
    Age
    35
    Posts
    8,129
    Blog Entries
    1
    Берг O,o

    Хммм Ноел, сто се тиче теретане... Пази... да ти можеш да се нагруваш и без хемије, шта више и без било каквих суплемената. Али, проблем је што не свако од нас може да се придржава исхране која то омогућава, јер рецимо за потребни дневни унос протеина који за некога од 80 кг износи 160 грама (2xbroj kg), потребно је појести око 500 грама белог меса (22% протеини). Тиме треба да додате унос приоритетно комплексних угљених хидрата, потпуно избаците слаткише, алкохол, сокове, сва бела брасна, једете доста поврћа ради влакана и унохосите засићене масноће из рибе и костуњавог воћа јер је иста неопходна за лучење довољне колицине тестостерона.

    Е сада, ако имаш овакву исхрану, не, ниједан вид суплемената није потребан, јер једноставно уносите све сто је потребно, и ваш организам не може да апсорбује више, и у најмању руку није здраво.

    Сада, наравно да свако од нас има и генетска ограничења, тако да на природан начин можете да дољете до једног нивоа, док даљи напредак може да омогући хемија. Суштина је да можете достићи завидне резултате уз правилну исхрану, и јос правилније тренинге. Наравно, биће потребно више времена него са хемијом, али нећете униставати свој организам пре свега. Овде не причам о протеинима пре свега whey, који заиста имају завидан квалитет и природно порекло,али опет не видим ни један разлог да се одлучите за њега уместо да много природније регулишете исхрану без давања 50еu месечно, а уз то савршено улажете у здавље и и добе навике у исхрани које ће те имати цео живот.

    Ја тренирам једно 5 месеци уз правилну исхрану, и презадовољан сам резултатима. Све што је потребно је огромна воља и стрпљење. Природно ће те осетити да сви огромни резултати који долазе скоро преко ноћи једноставно нису добри за вас организам и представљају шок за исти. Баталите приче о хемији, веч ако вам је стало до здравља првенствено, па онда изгледа, озбиљни тренинзи и још озбиљнија исхрана. Ако неко хоће остварив програм исхране није проблем.

  3. #18
    Nab NOe1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11,337
    Awards
    ово горе што си рекао за такав вид исхране реално потребно ти је више од 100е месечно ( ако не и више ) + потребно је бити фанатик да би избацио из исхране горе наведене ствари.

    сада, наравно да свако од нас има и генетска ограничења
    да се не лежемо ово је најбитнија ствар у целој причи.

    и не видим разлог зашто неко неби дао 50-так еура месечно за све природне додатке који могу брже да помогну у развитку, ако неко стварно жели да добије завидну линију.
    Hidden Text click here to show

  4. #19
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Quote Originally Posted by eXtasY View Post
    Берг O,o

    Хммм Ноел, сто се тиче теретане... Пази... да ти можеш да се нагруваш и без хемије, шта више и без било каквих суплемената. Али, проблем је што не свако од нас може да се придржава исхране која то омогућава, јер рецимо за потребни дневни унос протеина који за некога од 80 кг износи 160 грама (2xbroj kg), потребно је појести око 500 грама белог меса (22% протеини). Тиме треба да додате унос приоритетно комплексних угљених хидрата, потпуно избаците слаткише, алкохол, сокове, сва бела брасна, једете доста поврћа ради влакана и унохосите засићене масноће из рибе и костуњавог воћа јер је иста неопходна за лучење довољне колицине тестостерона.

    Е сада, ако имаш овакву исхрану, не, ниједан вид суплемената није потребан, јер једноставно уносите све сто је потребно, и ваш организам не може да апсорбује више, и у најмању руку није здраво.

    Сада, наравно да свако од нас има и генетска ограничења, тако да на природан начин можете да дољете до једног нивоа, док даљи напредак може да омогући хемија. Суштина је да можете достићи завидне резултате уз правилну исхрану, и јос правилније тренинге. Наравно, биће потребно више времена него са хемијом, али нећете униставати свој организам пре свега. Овде не причам о протеинима пре свега whey, који заиста имају завидан квалитет и природно порекло,али опет не видим ни један разлог да се одлучите за њега уместо да много природније регулишете исхрану без давања 50еu месечно, а уз то савршено улажете у здавље и и добе навике у исхрани које ће те имати цео живот.

    Ја тренирам једно 5 месеци уз правилну исхрану, и презадовољан сам резултатима. Све што је потребно је огромна воља и стрпљење. Природно ће те осетити да сви огромни резултати који долазе скоро преко ноћи једноставно нису добри за вас организам и представљају шок за исти. Баталите приче о хемији, веч ако вам је стало до здравља првенствено, па онда изгледа, озбиљни тренинзи и још озбиљнија исхрана. Ако неко хоће остварив програм исхране није проблем.
    Pametno receno slazem se u potpunosti,npr ja whey koristim jer ja nemogu ishranu 100% dobro da ispratim zbog obaveza nekih..da mogu lepo da nemam obaveze to bi bila druga prica i mnogo veci napredak...a hemija je za takmicare one profi ostali sto uzimaju su budale....Kakav vid napredka si za 5 meseci napravio,ja treniram 6-7 meseci i zadovoljan sam napretkom u izgledu i snazi..
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  5. #20
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Slazem se Nenade, ja npr. ne uzimam nista od dodataka ishrani, ali sam doveo ishranu skroz u red. Da bi isao u teretanu i vidno napredovao moras da imas vrhunsku ishranu ako ne uzimas dodatke, a to je prosto nemoguce vecini nas zbog obaveza, ja sam, eto, izuzetak, jer jos nemam neke zajebane obaveze, pa mi to nije problem, ali mi je skroz normalno da neko pije dodatke. Naravno da ti nisu potrebni suplementi ako za dorucak jedes slozene ugljene hidrate, preko dana proteine i zasicene masti, vlakna, vitamine, ali naci vremena za lepo rasporedjenih minimum 5 kvalitetnih obroka je nemoguce za vecinu nas.
    Dancin' with myself...

  6. #21
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Ne bih dao 200 din za igricu bre xD...sve bi u proteine ulozio xD
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  7. #22
    Quote Originally Posted by ForTheLasTime View Post
    Ne bih dao 200 din za igricu bre xD...sve bi u proteine ulozio xD
    hahahaa METAN FTW
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  8. #23
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    To nije protein to je steroid...ja sam protiv toga )
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  9. #24
    Mile sada mozes da nam pricas koliko si jak..... koliko hoces
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  10. #25
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Ovde ima toliko toga da se kaze da se ne zna odakle poceti...
    Dancin' with myself...

  11. #26
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Niggaz World
    Age
    30
    Posts
    508
    koliko je clanarina za box kod vas Milane ?
    Announcement from Kent.: Todays Instant Tournament winner is from Serbia,Congratulations kEnT. ff



    Battle.net account (NEW) :
    Battle.net account (OLD) :
    Battle.net account (OLD) :

    MY YOUTUBE CHANNEL <--- my dota videos !!


  12. #27
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by forthelastime View Post
    ne bih dao 200 din za igricu bre xd...sve bi u proteine ulozio :d xd
    +1 :d
    ~proteina nikad dosta
    Last edited by [BMS]Slardar; 23rd October 2010 at 08:18 PM.
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  13. #28
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Nikad dosta naravno
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  14. #29
    Safelist Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    ?
    Posts
    598
    Awards


    najgluplji trid ikad..jebala vas teretana i hemije..bez uvrede ;d

  15. #30
    Nab NOe1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11,337
    Awards
    за неупућене људе као ти, да знаш да јесте.
    Hidden Text click here to show

Page 2 of 21 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates