Page 15 of 21 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast
Results 211 to 225 of 310

Thread: Teretana, treninzi itd.

  1. #211
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by OgnjenFCRS View Post
    a ja mogu da dam levo jaje da ce se ribe pre jebati sa normalnim,iskrenim likom koji ce se iscimati da je osvoji,a ne na nekog kome je u glavi pasteta a misic mu kao kamen ...
    Ja sam provalio da si ti intelektualno ogranicen, ali nisam znao da je u pitanju toliko... U kom veku zivis?
    "Normalnim, iskrenim" - Jel si bre ti imao nekad ribu? 99% su totalno suprotno od toga sto pricas...

  2. #212
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Sep 2009
    Location
    somewhere at North
    Age
    32
    Posts
    2,919
    Blog Entries
    1
    To sto si ti nalazio crne žgadije na Kaćkoj petlji to je druga stvar,ja znam da postoje normalne devojke,a ti se drži crnih drugarica noći
    Quote Originally Posted by Zeussssss View Post
    davide majka ti nije baterija ali je i dalje svi pune
    Quote Originally Posted by [^RawR^] View Post
    SS is dead now, maybe it's time for Slayzer to make some new league


    [SIGPIC][/SIGPIC]


    <FROM: ChaoS-_-GuarD> cao ogi ajde dodji na cosak da se samaramo
    <FROM: CRO_ZEUS> prvo reci mami da ode sa istog

  3. #213
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by OgnjenFCRS View Post
    ае davide puno seres,do pre 2 meseca si bio najveca nojajfercina na ikspamu,krenuo si zbog odredjenih ljudi + to sto sam ja isao pa sam video sto ti radis to je bila smejurija.
    I mogu da se kladim da sad iako ne dizem nista teze od kašike mogu da dignem vise nego ti,nego ste se svi vi majmuni istripovali da ce se ribe jebati sa vama ako slikate triceps,trbušnjake itd ... a ja mogu da dam levo jaje da ce se ribe pre jebati sa normalnim,iskrenim likom koji ce se iscimati da je osvoji,a ne na nekog kome je u glavi pasteta a misic mu kao kamen ...

    Samo sebi nabacujete komplekse i neke ciljeve,umesto da uradite nesto korisno u zivotu,vi mislite da je sve u misicima ... e pa dragi moji,sto kaze jedna poslovica - ,,dzaba teretana,muda tamo ne rastu''
    Ne tripujte se da ste jaki,napucani,jebaci,mamojebci,frajeri,smekeri kad to u stvari niste,samo sebi olaksajte i budite prirodni,mozda pojebete nesto i izlecite kompleks nize vrednosti.
    lol bre lose me kontas ja ne idem da bih dizao 300 kg vec radi izgleda i ne da bih se kurcio (to nikad nisam radio) ... ja da hocu da radim to sto ti mislis isao bi sasvim drugim stopama xD
    nemam ja 13 godina da razmishljam da cu biti rambo ili slicno..tako nesto jos uvek sanjaju muerto,spasa i ostala kompanija xD
    Last edited by [BMS]Slardar; 30th December 2010 at 10:18 PM.
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  4. #214
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by OgnjenFCRS View Post
    To sto si ti nalazio crne žgadije na Kaćkoj petlji to je druga stvar,ja znam da postoje normalne devojke,a ti se drži crnih drugarica noći
    Stagod znacili ovi tvoji izrazi...

    On topic: Bio sam i ja jednom mlad, glup i naivan.
    Uglavnom, primecujem da ne izlazis mnogo iz kuce, desava se tako da covek izgubi pojam o svetu van.

  5. #215
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Noobkiler ako ti je ovo retardirano zaobidji theard i kraj, moje misljenje je da i setnja samo bez ostalih aktivnosti bolje nego NISTA zato zaobidji ovaj theard ima drugih.
    A sto se tice razvijanja misica tj izgleda misica najbolja je bila teretana jer najvise moze u teretani da se izoluju misici i to je to.
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  6. #216
    Banned I'm here for more than 6months and I am banned. I'm an idiot.

    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Croatia
    Age
    34
    Posts
    785
    ja sam razvio desni i lijevi biceps/triceps mnogo i trbusnjake takodjer


  7. #217
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Ja sam provalio da si ti intelektualno ogranicen, ali nisam znao da je u pitanju toliko... U kom veku zivis?
    "Normalnim, iskrenim" - Jel si bre ti imao nekad ribu? 99% su totalno suprotno od toga sto pricas...
    Zato sto su kurve.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  8. #218
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Quote Originally Posted by [BMS]SLardar View Post
    lol bre lose me kontas ja ne idem da bih dizao 300 kg vec radi izgleda i ne da bih se kurcio (to nikad nisam radio) ... ja da hocu da radim to sto ti mislis isao bi sasvim drugim stopama xD
    nemam ja 13 godina da razmishljam da cu biti rambo ili slicno..tako nesto jos uvek sanjaju muerto,spasa i ostala kompanija xD
    Ja nemam 13 godina i ne sanjam da budem rambo...jer ja jesam rambo xDD
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  9. #219
    Banned I'm here for more than 6months and I am banned. I'm an idiot.

    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Croatia
    Age
    34
    Posts
    785
    moj lega dize 300kg, discus xD
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=nVFPEZVKXbA[/url]


  10. #220
    Quote Originally Posted by n00bk1ll3r View Post
    moj lega dize 300kg, discus xD
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=nVFPEZVKXbA[/url]
    noob.
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  11. #221
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    moj bratic [url]http://www.youtube.com/user/avukovic84#p/u/0/wW7UnwtPvMc[/url]
    i win
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  12. #222
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by Pr0toSS View Post
    Zato sto su kurve.
    Nisu sve, nemoj tako. No, neka vam Zlatko pokaze jedan dijagram u vezi sa zenama, zna on o cemu pricam.

  13. #223
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Vazno je trenirati ljudi , dosta toga dolazi iz sporta...kondicija, zdrav zivot, snaga, lepsi izgled,itd...
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  14. #224
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    E Protose, ajde idi sa svojih 18 godina i trazi dobru devojku koja ce voleti tvoju dobrotu i sa kojom ces da izgradis dugu vezu punu poverenja.
    Dancin' with myself...

  15. #225
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Ne ide to tako. Moras prvo da divljas i da razmisljas kurcem, pa tek onda tako. Ako ne, onda ces u 40, kad se ozenis da ti proradi taj nagon, pa ces da ides i juris klinkice-fufice. Ipak, da bi znao sta je dobro, moras prvo da prodjes kroz lose. Razlog - da bi znao da cenis prave vrednosti.

Page 15 of 21 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates