Hah, kralju, nisam bre na to mislio... Pogresno si me razumeo. To si odgovorio kao da sam ljubomoran na tebe.

Imam jednog drugara, koji je rekao kada je isao u teretanu da nikad nece probati hemiju, niti da uzima bilo kakve suplemente. Prvo je pregazio svoju rec kada je poceo da uzima proteine. Hajde, sve je to ok, prirodno, sta ja znam. Ali nazalost, nije se tu zaustavio. Proslo je dosta vremena i video je da proteini ne daju vise rezultate kakve bi on zeleo (da ne pominjem da je od sebe napravio mnogo vise od onoga sto je hteo da napravi od sebe kada je krenuo u teretanu). Onda je poceo sa kreatinom, pa amino-kiselinama pa jos nekim sranjima, da bi na kraju zavrsio na metanu. Sad kad je malo sjebao svoje zdravlje, batalio je sve to, ali sa posledicama (doduse, minornim).

Glavni problem coveka koji ide u teretanu je to sto ne zna da kaze "DOSTA". Svi uglavnom predju ono sto su zeleli da naprave od sebe i uvek traze jos i jos. Ja sam na svu srecu rekao sebi kada je dosta i sada vec duze vreme samo odrzavam to (bez teretane, radim na sebi kod kuce).

Tako da, moj savet ti je da se pazis da ne preteras, nista ja lose nisam mislio, niti sam te provocirao na bilo koji nacin. Samo prijateljski savet.

Pozdrav.