Page 2 of 27 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 16 to 30 of 399

Thread: Postujte vaše slike!

  1. #16
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Hah, kralju, nisam bre na to mislio... Pogresno si me razumeo. To si odgovorio kao da sam ljubomoran na tebe.

    Imam jednog drugara, koji je rekao kada je isao u teretanu da nikad nece probati hemiju, niti da uzima bilo kakve suplemente. Prvo je pregazio svoju rec kada je poceo da uzima proteine. Hajde, sve je to ok, prirodno, sta ja znam. Ali nazalost, nije se tu zaustavio. Proslo je dosta vremena i video je da proteini ne daju vise rezultate kakve bi on zeleo (da ne pominjem da je od sebe napravio mnogo vise od onoga sto je hteo da napravi od sebe kada je krenuo u teretanu). Onda je poceo sa kreatinom, pa amino-kiselinama pa jos nekim sranjima, da bi na kraju zavrsio na metanu. Sad kad je malo sjebao svoje zdravlje, batalio je sve to, ali sa posledicama (doduse, minornim).

    Glavni problem coveka koji ide u teretanu je to sto ne zna da kaze "DOSTA". Svi uglavnom predju ono sto su zeleli da naprave od sebe i uvek traze jos i jos. Ja sam na svu srecu rekao sebi kada je dosta i sada vec duze vreme samo odrzavam to (bez teretane, radim na sebi kod kuce).

    Tako da, moj savet ti je da se pazis da ne preteras, nista ja lose nisam mislio, niti sam te provocirao na bilo koji nacin. Samo prijateljski savet.

    Pozdrav.

  2. #17
    mladenuse zivi primer imam kod kuce burazer mi je trenutno na metanu i pocinje da ludi polako ..
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  3. #18
    Safelist Member [Djole]'s Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Serbia, Temerin
    Age
    35
    Posts
    711
    Sta fali tim slikama? Mogao sam da stavim i samo svoje slike, to ne predstavlja nikakav problem.
    congratz u have just been trolled!
    Hidden Text click here to show

  4. #19
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Ma nisam ja mislio da provociras ...ja ne smem hemiju i kreatine i nista od toga sem proteina da koristim jer treniram boks a pre boks meca mi vade krv i vide dal sam pozitivan na doping supstance ;P...treniram u teretani da bi bio fizicki jak ne toliko zbog izgleda
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  5. #20
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Definisi "jak"? Znas da snaga dolazi iz mozga?

  6. #21
    Honored Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ss
    Age
    35
    Posts
    8,129
    Blog Entries
    1
    A pazite, evo znam iz svog iskustva. Da bi ti dosao do tog nivoa da imas 5 treninga nedeljno, uzimas ko zna kakve hemije, savrseno brines o ishrani, to jest potpuno se posvetis teretani cak a ako sve to zelis, jednostavno moras da imas mnogo, ali mnogo slobodnog vremena koje ces potpuno posvetiti treninzima. Cak i ako ti je teretana pored kuce treba izdvojiti 2 sata sa presvlacenjem/zagrevanjem uz to da nisi ni za k posle treninga pa treba da zaboravis na ucenje ili tako nesto. Da ne pricam o stravicnoj volji koja je potrebna za pristojnu ishranu. Cak ne ni savrsenu, nego pristojnu.

    Mada sta ja znam, ima dosta klinaca lozana da i ne treniraju redovno, jedu po picerijama i fast foodovima dva puta dnevno, ali se pale na ta sranja od hemije misleci da ko u onim reklamama za bozen kozmetiku mogu da dobiju 5 kila zdravih misica za mesec dana i kurce se po skoli. Al ajde, kapiram da niste takvi

    Tako da, ako iole imate organizovan zivot tj studirate, imate devojku, radite ili cak i ako ste u srednjoj skoli a to svatate ozbiljno, fenomenalna je stvar ici u teretanu ali videcete i sami da cete se zaustaviti na tom amaterskom nivou sa recimo 3 treninga nedeljno i pristojnom ishranom jer vam jednostavno vreme nece dopustati drugo. Sta vise to je i odlicno jer cete pristojno izgledati i osecati se mnogo bolje. I da, imacete velike rezultate! Do duse ne tako brze, treba dva, tri meseca da se to stvarno primetno vidi, ali to je zdravo telo i zdrav misic i to vredi mnogo vise, cak i na dug rok jer ulazete u svoje zdravlje.


    E sada ako je neko dzabalebaros pa samo to radi, jbg onda, nek i radi mozda jednog dana snimi reklamu za nesto ovako i obogati se



    p.s. Ajde stvarno neko od moderatora da otvori thread o teretani, treninzima itd itd...
    Last edited by eXtasY; 20th October 2010 at 08:56 AM.

  7. #22
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,328
    Ja se razmisljam da krenem u teretanu, ali me mrzi, nisam ja odgovoran...

    Stavljajte slike, nemoj ste fegzi.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  8. #23
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Ok, to je uradjeno.

    On topic: Cekam ovaj vikend, pa cu da izbacim jos neke slike. Valjda cu da budem trezan na ovima...

  9. #24
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Ja mislim da gresis ex...ja treniram dugo i imam licnog trenera i ne treba vise od 4 treninga nedeljno jer misic treba da se odmara...a raste kad se odmara i kad se hranis na treningu ga samo pocepas..i to je to...vise od 4 treninga dolazi do pretreniranosti i stalnog grcenja misica...msm ja nisam strucan u tome ali ucim za visu sportsku ili dif tako da me to zanima zelim da budem trener...sve u svemu zavisi sta ko zeli da postigne

    @mladenus pa da budem fizicki jak...snagu da imam veliku
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  10. #25
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Tacno je da vise od 5 treninga nedeljno(trening traje 1h) nije ispravno, jer je odmoriti misic vazno koliko i jako trenirati i dobro se hraniti.
    Dancin' with myself...

  11. #26
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by ForTheLasTime View Post
    @mladenus pa da budem fizicki jak...snagu da imam veliku
    To dolazi iz mozga, a ne iz misica.

    Quote Originally Posted by Bonzy View Post
    Tacno je da vise od 5 treninga nedeljno(trening traje 1h) nije ispravno, jer je odmoriti misic vazno koliko i jako trenirati i dobro se hraniti.
    Bonzy, daj neke slike. Nemoj da si anonymous.

  12. #27
    Tupac Amaru Shakur ForTheLasTime's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia,Belgrade
    Posts
    342
    Pa dobro brate jeste vazna psiha ali ...sto ti je veci misic..vise snage imas ...psiha je mnogo vazna to priznajem
    ReAl EyEs..ReALiZe..ReAl LIeS

  13. #28
    Honored Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ss
    Age
    35
    Posts
    8,129
    Blog Entries
    1
    Ne znam gde sam rekao da treba da imas vise od 5 treninga nedeljno, naravno da treba da se odmara misic. Sad, meni su rekli da ne idem preko 5, al moguce da se i 4 predlaze kao limit..

    Poenta posta je bila da bi postao takav mungos da treniras na tom nivou uzimas kojekave hemije moras 100% da se posvetis teretani, i da od nje napravis prioritet ...
    Last edited by eXtasY; 20th October 2010 at 11:35 PM.

  14. #29
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    A daj, imate thread za tu spiku, ovo je za komentarisanje slika.

  15. #30
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Bonzy, daj neke slike. Nemoj da si anonymous.
    Naravno
    Attachment 144786
    Attachment 144787
    Dancin' with myself...

Page 2 of 27 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates