Results 1 to 9 of 9

Thread: Unban PwF

  1. #1
    Registered User
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Roma
    Posts
    22

    Unban PwF

    Va rog si eu ceva . Cand imi mai dati ban pentru "mh" uitativa la mai multe replay-uri cum joc ...prin faptul ca mereu verific posibile locuri unde ar putea fi enemy si dau click asta nu inseamna ca am mh ..uneori ghicesc alteori fac un drum degeaba...Scuze ca postez la cereri banare dar nu am gasit topic unban.
    Nu sunt pro , dar nici idiot sa joc cu mh asa ca va rog frumos unban.

  2. #2
    Strategist [RO]Claudiu's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Where i live
    Age
    36
    Posts
    2,648
    mhmm ...



    saracul om a dat select pe tot ecranul in fog si i-a ramas tipu ala selectat ....

    adik plm .... eu propun sa ii reducem pedeapsa de la permanent la jumatate din permanent .... pt k s-a obosit sa faca cerere pt unban
    Watch and learn
    -Bernard Lietaer
    To overstate the argument deliberately, perhaps we are hallucinating all the time and what we call perception is arrived at by simply determining what hallucination best conforms to the current sensory input.

    -V.S. Ramachandran
    “Alpha waves in the human brain are between 6 and 8 hertz. The wave frequency of the human cavity resonates between 6 and 8 hertz. All biological systems operate in the same frequency range. The human brain's alpha waves function in this range and the electrical resonance of the earth is between 6 and 8 hertz. Thus, our entire biological system – the brain and the earth itself – work on the same frequencies. If we can control that resonate system electronically, we can directly control the entire mental system of humankind.”

    -Nikola Tesla

  3. #3
    Registered User dgavril's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    i'm bad
    Posts
    131
    02:43 PwF dak mai faci asta odata
    02:48 PwF iei kick ban
    02:57 bGd mai bine dati mute cca te faci de ras
    02:58 bGd PA

    07:40 Strigo0y Allies mh ?!?!

    13:39 Strigo0y Allies leoric are mh
    13:56 Strigo0y Allies e a doua oara cand se duce pe mangus direct
    14:03 bGd Allies sufera saracul

    19:51 Strigo0y Allies are mh
    19:52 FactOrFiction Allies dejeabea
    19:58 FactOrFiction Allies intra in ei
    19:59 FactOrFiction Allies si da stun
    20:09 Strigo0y Allies leoric are mh bat pariu

    23:05 fugi_ca_dau Allies ziceti ca hostu are mh?
    23:12 Strigo0y Allies leoric are mh
    23:17 fugi_ca_dau Allies ok am iesit
    23:22 fugi_ca_dau Allies sa nu mai joc veci cu el

    23:24 PwF All fugi_ca_dau has left the game voluntarily.
    23:31 PwF All fugi_ca_dau banned by PwF.
    toti si-au dat seama de mphk-ul tau din timpul jocului.
    esti penibil tinere, tu nu meriti ban pe ROMANIA ci banip pe server.eurobattle.net! asta primeai daca era un admin in joc.
    pe langa faptul ca ai fost prins cu matza in sac mai si incerci sa o dregi ...

    trist este ca prostia e fara limite ... ai dat ban unui "sarac" mai slab de inger care o intrat sa joace de fun un meci si care, din pacate s-a dovedit o mare pierdere de timp.

  4. #4
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    fugi_ca_dau debanat.

  5. #5
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    pai 90 % din RO comunity au mh ... ce asteptari aveti de la jucatori?
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  6. #6
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    Inseamna ca si tu ai, de aia tot iei ERROR, si ne prostesti pe noi ca-i de la rami / placa video , etc.

  7. #7
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Romania,Oradea
    Posts
    1,057
    Inseamna ca si tu ai, de aia tot iei ERROR, si ne prostesti pe noi ca-i de la rami / placa video , etc.
    My secret..... dc mi-ai dezvaluit secretu jokere? (( acu is trist... urat din partea ta... erai adminu meu preferat et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et:et: DE CE TU ????????????????? xD
    Originaly Posted by Lemnyshor (Lemn).
    Cel mai probabil daca ma injura careva o sa fac dagon si o sa-i fur toate fragurile pana isi taie venele. (Disclaimer: nu pot fi tinut responsabil pentru eventualele sinucideri ale jucatorilor romani si nu am am niciun contract activ cu posturile de televiziune.

  8. #8
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277
    Credeam ca eu sunt adminul tau preferat

    Inactive player.

  9. #9
    Simply The Best ! RaouL's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    LaLa Land
    Age
    33
    Posts
    3,627
    PwF ramai banat.
    Caz inchis.
    Last edited by Raptor7; 21st September 2010 at 01:12 AM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates