Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 15 of 94

Thread: Kanał Poland!!

  1. #1
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549

    Exclamation Kanał Poland!!

    Witam, dzięki stefosowi mamy bota hostującego dla wszystkich radaków, jest bot w stylu EDL gdzie będą odbywać się challe. Dzięki rankingowi będą dostępne ikony (podobne do tych z ODL), będą organizowane turnieje. Jest stworzony temat gdzie można pisać prośbę o 2lvl na bota. Co za tym idzie? będziecie mogli hostować publiczne/prywatne gry. Jest dział na unbany i bany.Na kanale można się spotykać, pogadać a nie tylko grać . Na bocie na razie jest tylko mapa z doty, wkrótce będziecie mieli możliwość grać wszelakiego rodzaju mapy.

    Mam nadzieję że kanał poland się rozrośnie i spędzimy na nim wiele miłych chwil.

    Jeżeli macie jakieś pomysły, sugestie to piszcie śmiało
    Last edited by KaCzA; 6th September 2010 at 08:43 PM.

  2. #2
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    "Kalan Poland" padlem po poprawieniu subforum post do usuniecia :P


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  3. #3
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    już napisałem o tym do Extasego, i o tym że brakuje trzeciego subforum unbany.

  4. #4
    Former Administrator FLaMeSeeKeR's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Fangorn
    Age
    40
    Posts
    3,999
    Quote Originally Posted by Policeman View Post
    Hehe to w sumie logiczne. Kaczke na wawel rzucili XD



    Nazywam się Henryk, mieszkam w Olszewnicy Starej, mój nick: Synek
    THX

    [url]http://www.youtube.com/watch?v=qD7wCja5vKQ[/url]

    Powiedz mi, w jakim celu zamierzasz wykorzystać lvl 2 ?
    Former ''Hacks Team'' member.

  5. #5
    Registered User Policeman's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Police Station
    Age
    36
    Posts
    9
    Chcę ożywić Illidana i zmienić zakończenie warcrafta. To zakończenie było dosyć smutne
    btw: A jak myślisz? Bo fajnie mieć 2lvl? Jesteś od tych dzieciaków z JP na 100% że się mnie tak czepiasz?
    W sumie mamy coś wspólnego, JP NA 1% BO JESTEM POLICJANTEM ALE SZEF MNIE WKURWIA!
    Last edited by Policeman; 5th September 2010 at 11:57 PM.
    TO PROTECT AND SERVE

  6. #6
    Registered User kranz's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    425
    zaraz sie poczułem bezpieczniej.

    a tak na marginesie to hamuj...

  7. #7
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by Policeman View Post
    Chcę ożywić Illidana i zmienić zakończenie warcrafta. To zakończenie było dosyć smutne
    btw: A jak myślisz? Bo fajnie mieć 2lvl? Jesteś od tych dzieciaków z JP na 100% że się mnie tak czepiasz?
    W sumie mamy coś wspólnego, JP NA 1% BO JESTEM POLICJANTEM ALE SZEF MNIE WKURWIA!
    @Policeman kocie, do oficera piszesz, do oficera! ...grzeczniej prosze.

    FLaMeSeeKeR jest tu z nami już kawał czasu i zrobił dla tego forum więcej niż 100 takich jak ty kiedykolwiek zrobi, więc jak pyta to grzecznie odpowiadaj.

    A ty kacza, trzymaj może poziom i kulture młodzierzy ?

  8. #8
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Przeniosłem tutaj posty bo temat bardziej pasuje do waszej "dyskusji", i won ze spamem z tematu z prośbami!
    Last edited by KaCzA; 9th September 2010 at 09:00 AM.

  9. #9
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    No lol, jak sie uniosles! co za roznic kto bedzie mial lvl 2 i tak nie bedzie tam zadnego challa. nie ma z kima grac, a te polaczki co sie pojawiaja to raz nie potrafia obsługiwac bota, dwa to nooby.
    coz moge powiedzic 2 low noobs! l2p.
    A hostowac puby to mozna na pd.eu

  10. #10
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Quote Originally Posted by TheDrill View Post
    No lol, jak sie uniosles! co za roznic kto bedzie mial lvl 2 i tak nie bedzie tam zadnego challa. nie ma z kima grac, a te polaczki co sie pojawiaja to raz nie potrafia obsługiwac bota, dwa to nooby.
    coz moge powiedzic 2 low noobs! l2p.
    A hostowac puby to mozna na pd.eu
    Sorry, ale zeby grac to trzeba byc mega pro? ciekawe gdzie masz takie cos napisane, dla wiekszosci osob liczy sie po prostu zeby zagrac fajna gre w gronie znajomych, a nie sie napinac ze ja mam mega cs, a ty nawet jednego deny nie zrobisz. To, ze moze Ty umiesz grac w dote na wyzszym poziomie niz przecietny nie daje Ci prawa do obrazania innych ktorzy chca sobie najzwyczajniej pograc.


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  11. #11
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    ta fajna gre w gronie znajomych to sobie mozna zahostowac na pd.eu, spoko rozumiem ze masz w teamie jeszcze wiekszego idiote niz sam jestes to w ogole sie na niego nie wpieniasz ze kwasi wszystkie akcje, giniesz przez niego i przegrywasz gre. ale wiadomo przegrywanie gier przez noobow niesie ze soba tyle zabawy . Spoko niech sobie graja, roapemGodz i TRapemmegapro zaprasza.

    Moj post jak i zreszta ten jest w tonie przesmiewczym, a ty swoja napinka tylko udowadniasz ze mam racje. wiec wybacz ale 2 LOW, l2p. Zbierz swoich kolegow i cisnijcie puba na pl hoscie, mi to w zasadzie rybka.

    Tylko ze ja odrazu powiedzialem dla kaczy ze zadnej gry na poziomie ten kanał nie zobaczy. A chyba o to chodzi zeby PL ludzie pokazali ze cos potrafią, ale niestety z polakow grajacych na b net to znam tylko 3 osoby które maja jakiegos skilla. Reszta to idioci, albo nooby którzy mysla ze sa pro. No i oczywiscie garstka ludzi która wie ze jest słaba, ale przynajmniej dzieki temu nie kozaczy jak to polaczki maja w zwyczaju. Cała reszta ogranietych gra ggc albo rgc, i obv do dyskusji uzywaja forum dota.pl, choc i tam wiekszosc to mid-low europy, ale dla was to moga byc bogowie doty.

  12. #12
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Zapominasz, ze to jest tylko gra. Jezeli tak sie martwisz poziomem to zamiast wysmiewac, zastanow sie co mozesz zrobic zeby pomoc w rozwoju kanalu i polepszeniu umiejetnosci graczy, napisz jak Ty zaczynales, na kim sie wzorowales, jak rozwinales swoj skill. Pogarda nic nie wnosi.


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  13. #13
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    Zeby cokolwiek rozwijac to trzeba miec z kim, a tam jest max 4 ludzi. A jak wiadomo powszechnie do doty przydaloby sie 10. A nawet jesli nastapi cud i pojawi sie tam 10 osob, to 7 z nich bedzie mialo w dupie moje uwagi na temat gry, zaczynajac od pikow, strategi a na itemach koncząc. Nie widze tez powodu dla ktorego mialbym sie martwic rozwojem tego kanalu, to kaczy zadanie, ja nic z tego nie mam a spolecznikiem raczej nie jestem. Zaczynalem jak kazdy od pubow, ale to bylo dlamnie troszke zamalo, a ze student ma duzo wolnego czasu to raz znalazlem sobie klan dzieki któremu zrozumialem o co w ogole w tej grze chodzi, a takze ogladalem sporo repow, co zreszta nadal robie. czasem skupiam sie na 1 herosie dlaczego gra tak a nie inaczej i jakie ma to przelozenie na team, czasem patrze na wszystkich i staram sie zrozumiec dana strategie. Kiedys uwielaialem miracla, z czasow jak byl w ks.int. Byl wtedy najlepszy suportem na swiecie imo, teraz jest duzo słabszy w lost, obecnie coraz wieksze grono graczy których uwazalem za wzory przestaje grac wiec nie ma co i o nich pisac. Jak chcecie rozwinac skilla to polecam znalesc sobie clan lepiej na ggc niz tu i grac same cw przez jakies czas, i ogladac duzo repow czolowych teamow i starac sie zrozumiec dlaczego raja tak a nie inaczej. Pozatym z repow mozna wyniesc item i skill bulidy.

  14. #14
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    Zeby sie udalo musza byc ludzie LUDZIEEEEEEEEEEEEEE
    Tak jak kiedys bylo kanal: 2a a pozniej poczatki PL z moim botem
    Wtedy jacys nowi dochodzili i grali i grali i grali i jakis tam poziom mieli ;p jak na tam te czasy
    Teraz z "owych" ludzi nie ma i jakos nie widac zeby nowi przyszli

    TO tyle
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  15. #15
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Jak na razie to słyszałem że był tylko jeden chall i kilka pubów.. :/ , nie za dobrze to widzę...

    btw, bart pamiętaj SLAT jest źle ! SLUT jest dobrze ! po mojemu!

Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates