Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 76 to 90 of 94

Thread: Kanał Poland!!

  1. #76
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    bo tay jest (na pewno) za slaby by (podobno) grac kary!!

  2. #77
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    no ah te kary kary... kto by chcial miec co chwile kary....
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  3. #78
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Uśmiecham to się ja (i zapewne wielu innych) widząc posty kogoś takiego jak Ty Widzisz koleś, napisałeś tu już X postów, a nadal zdajesz się zupełnie nie rozumieć o co mi, czy każdemu innemu chodzi. W sumie, to nie dziwię się za bardzo, że masz problem z rozumieniem tekstu pisanego przez inne osoby, skoro nawet swojego z tego co widzę nie rozumiesz, bo niemalże na każdym kroku sobie zaprzeczasz
    ciekawe
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Weźmy np. Twój pierwszy post tutaj:

    Właściwie już po tym można by uznać wszystko, co napisałeś za pierd***** zestresowanego nastolatka z wybujałym ego i zawyżoną samooceną i przestać z Tobą dyskutować, bo tak się składa, że ideą tego kanału jest pogranie sobie doty z ludźmi tylko PL, w gronie znajomych i miłej atmosferze, bez właśnie takich ścierw jak Ty, które przyjdą i będą grały bogów doty.

    Zatkało?
    Niestety nie zatkało, ale uwazam ze kanał pl powinien zmierzac do czegos innego. Co do mojego zachowania pocztyaj co napisałem wczesniej.
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Jeszcze kilka lat temu bawiłbym się w cytowanie części Twoich wypowiedzi, by udowodnić Ci jasno, że się mylisz i jednocześnie ośmieszyć Cię, ale w sumie to już mi się znudziło.
    szkoda ze ci sie znudziło obv.
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Generalnie, oceniając Cię tylko po tym, co piszesz, można śmiało stwierdzić, że jesteś typowym "egoboyem", który z bliżej nieznanych mi przyczyn rozpaczliwie szuka rozgłosu i dowartościowania w internecie. Przychodzisz w miejsce, gdzie generalnie nikt Cię nie zapraszał (a nawet jeśli, to nikt Ci nie każe tu być) i podkreślając na każdym kroku jaki Ty dobry jesteś w tą grę i jak wiele wiesz, prawisz kazania niczym pastor przed tłumem zacofanej gawiedzi.
    Widzisz, na tle ludzi z kanału pl to ja naprawde jestem dobry cos jak na tle twojego klanu US jest takze bogiem doty, a na ich tle DTS jest bogiem doty itd.
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Nie potrafisz chyba jednak dostrzec, że ta 'gawiedź' ma zupełnie w dupie Ciebie, to jak grasz i ile wiesz - im doskonale się gra na poziomie, na jakim grają i nie chcą tego zmieniać. Gdyby chcieli grać lepiej, nie zostawaliby tu.
    Moze to własnie jest problem ze niechca? moze tu powino byc inaczej? moze ktos mógłby tu nauczyc sie grac i pojsc dalej? albo stworzyc jakis klan na poziomi tutaj?
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Piszesz, że się napinam, podczas gdy jedyną osobą, której posty wręcz ociekają agresją i chęcią udowodnienia światu swojej wartości jesteś Ty - zachowujesz się jakbyś naprawdę dobrze grał w dotę, podczas gdy jesteś zwykłym średniakiem (hmm, nawet tyle bym nie o Tobie nie powiedział, bo dla mnie średniak to europejski poziom mid), który znalazł sobie miejsce, gdzie grają gorzej od niego, by w końcu móc gdzieś być "kimś". To tak jakby zawodowy piłkarz, grający na co dzień w pierwszej lidze wpadł na jakiegoś orlika, gdzie ludzie kopią sobie dla zabawy i wszystkich wyzywał, że nie umieją przyjąć piłki, kiwnąć, oddać dobrego strzału, itp.
    Troche chybione porownanie, a styl w jakim pisze tez juz wyjasniłem.
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Dostrzegasz to? Dostrzegasz swój idiotyzm i kretynizm? Dostrzegasz to, jak bardzo żałosny jesteś? Myślę, że każdy tutaj (a na pewno większość) patrzy na Ciebie po prostu z politowaniem jak na kogoś, kto pierd**** się mocno w łeb i teraz wydaje mu się, że pozjadał wszystkie rozumy i ma prawo do pouczania każdego. Jak na takiego kundelka - dużo szczekającego, ale generalnie niegroźnego.
    Nie dostrzegem, dostrzegasz to jaki załosny jestes uprawiajac taka dygresje w strone która uwazasz za "Jak na takiego kundelka - dużo szczekającego, ale generalnie niegroźnego" ? Dostrzegasz to? dostrzegasz swoj idiotyzm i kretynizm?
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Jak się czyta te Twoje wywody, że skoro ktoś gra słabo to masz prawo go sflejmować albo, że Ty grasz x razy krócej od kogoś i jesteś lepszy to naprawdę, aż uśmiech politowania pojawia się na twarzy. W profilu masz wpisane 23 lata, a przedstawiasz tok rozumowania kilkunastolatka, dla którego ta gra zdaje się być całym życiem. Bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć Twoje wielozdaniowe wywody nt. tego, że jeśli ktoś nie wie, że grając wd ma nie zabierać farmy carry to niech WYPIER**** grać puby, gdzie generalnie kanał PL jest kanałem pubberskim, ogólnodostępnym, dla każdego i nikt po za Tobą nie ma problemu ani z tym, ani z poziomem tu panującym :O Napisałem Ci już w poprzednim poście - jak Ci coś nie pasuje, idź grać gdzieś indziej, gdzie poziom jest lepszy i np. podział na role ma znaczenie.
    A ja juz napisałem ze chciałbym aby było innaczej.
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Co do cw...wybacz, ale już od dawna nie jara mnie udowadnianie czegokolwiek na necie jakiemuś zjebowi z wybujałym ego. Jeśli zależy Ci na cw ze mną - sklej sam sobie team (o ile znajdziesz ludzi chcących z Tobą na dłużej grać) i zapisuj się do turniejów organizowanych przez/przy dota.pl. Ja gram w drużynie o nazwie district - prędzej czy później na pewno się spotkamy i będziesz tam mógł pokazać to ten ogrom skilla, wiedzy i ogrania, którym tak tu się chwalisz. Możesz także szukać nas na #dotacw.euro na ircu, bądź po prostu napisać na naszym forum, że chcesz cw.
    district to cheater, dakota i aventer. Taya lubie i tez ogarnia, ale niejaki vorcan/coldfusion to zwyczajny low skill i graliby znacznie lepiej gdyby znalezli kogos w jego miejsce.
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Reszty Twojej wypowiedzi dotyczącej mnie nie będę komentował - tak jak napisałem, jak dorośniesz mentalnie (czytaj: zrozumiesz, że dla wielu ludzi ta gra wcale nie jest ważna, przez co nie przykładają się oni, przez co grają gorzej niż np. Ty i, wbrew temu co napisałeś, wcale ale to WCALE nie daje Ci to prawa do wyzywanie kogokolwiek), zrozumiesz różnicę między zwróceniem komuś uwagi, a flejmem czy sarkazmem, a wywyższaniem się to może dotrze do Ciebie jak wielkim idiotą byłeś. Życzę Ci tego :*

    Miłego dnia, pozdrawiam.
    Coz, mam nadzieje ze ty teZ kiedys dorosnies na tyle zeby zrozumiec co ja tu chce zrobic, albo co chciałbym aby ktos zrobił zeby było innaczej, coz moze kiedys przestaniesz byc idiota.
    Miłego dnia pozdrawiam.

  4. #79
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    Drill co mialby niby kacza zrobic? modem jest i 5osob tu pisze, nikogo nowego na kanale nie ma, malo ludzi gra w ogole, cos zaproponuj jakis plan szczegolowy jak ci zalezy :> XD

    btw. more drama plz :> district 9 ogladal ktos?:> XD
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  5. #80
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    cokolwiek, wyłapac ludzi którym zalezy i załatwic vt zeby byc moze stworzyc cos na pseudo teampol na xpamie. Grac, trenowac i miec z kim cos zagrac. Czy stworzyc cos co bedzie znane i sznowane tutaj. Ja nie jestem społecznikiem ani organizatorem, gram w dote coraz mniej. Czekam na dota 2 juz, tam byc moze bedzie prawdziwa scenia i prawdziwe pieniadze w polsce. Moze. Dota jest fajna ale niszowa, lubie w nia grac i chcialbym zeby tu było z kim zagrac i pogadac po polsku na vt. Byc moze za duzo oczekuje, zbyt olbrzymie oczekiwania wobec pierdolonych polaczkow.

  6. #81
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    cos takiego bylo keidys planowane jakies poltora roku temu, kiedy bysiek tworzyl klan vel druzyne, sasza,ja, limit, korozja, ziutek, akwarelek ale po jakich 3tyg. tak sie stalo ze oprocz mnie i limit wszyscy odeszli albo inaczej zapragneli zycia innego xD no i coz....
    od czasu do czasu zagram cos z limitem i z anderem na vt mozna pogadac i sie posmiac ale to malo jest zeby stworzyc cos jakis polski team tutaj czy cos w tym stylu.
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  7. #82
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    ja tez czasami bylem na VT! i zawsze musieliście mnie flamowac !

  8. #83
    Registered User
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    207
    No niestety, zdałby się klan ale oprócz mnie to nikt aktywnie nie gra.

    Drill? Bart? Ander?
    Xpam account: LimitbreaKer
    Garena account: AuliX

  9. #84
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    Ja chetnie, ale wiesz jak u mnie narazie jest... w grudniu moge pograc
    Last edited by B4rt0z0; 4th November 2010 at 07:17 PM.
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  10. #85
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    Quote Originally Posted by TheDrill View Post

    cos jak na tle twojego klanu US jest takze bogiem doty
    Quote Originally Posted by TheDrill View Post
    district to cheater, dakota i aventer. Taya lubie i tez ogarnia, ale niejaki vorcan/coldfusion to zwyczajny low skill i graliby znacznie lepiej gdyby znalezli kogos w jego miejsce.
    Tymi słowami udowodniłeś, że gówno wiesz o docie. Poćwicz i wtedy pogadamy. A do tego czasu baw się w boga doty na xpamie, wyzywając ludzi, którzy grają dla zabawy.

    Reszty nie chce mi się komentować. Wybacz, ale argumenty, które wytaczasz powaliły mnie doszczętnie. Rezygnuję, FF, wygrałeś. Idź dalej flejmować.

    EDIT: zapomniałbym bym dodać: jedynym 'pierdolonym polaczkiem' jak to mawiasz jesteś ty.

  11. #86
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Mapa 6.69c dodana.

  12. #87
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    Rake moze przesadzilem co do porownania, co nie zmienia faktu ze jestes najsłabszy w klanie. W zasadzie mam wyjebane i nie mam jakos ostatnio ochoty flamowac zjebow jak ty, moze to twoje dorastanie, moze zwyczajnie za duzo pije ostatnio na studiach, co o dziwo dziala na mnie wysmienicie i tylko mam beke z ludzi jak widze jak graja zamiast sie wkurwiac. Ciekawe. Ale zeby nie było to nie zmienia w zaden sposob mojej oceny wobec ciebie, kanalu pl, doty, czy tez bogu ducha winego mariana . Wybacz ale niechce gadac z ludzimi takimi jak ty "kiedy dorosne" w mojej ocenie jestes zwyczajnym idiota, nawet nie z tego powodu jak odbierasz mnie i moj styl. Pierdolisz o fun itd, ale jednoczesnie zaznaczas swoja wyszosc i swoj mega skilled klan ktory nic nie osiagnol. To nawet nie jest przytyk, bo ja nawet nie mam obecnie klanu i niezaznaczam jaki to ja jestem supre high z swoim. Daze do lepszej gry ze strony polakow na b necie, to byłoby bardzo fajne gdyby była grupa ludzi zdolna zebrac sie i rozwalic w pył chocby graczy z ss. Uwazam ze krytyka i flame dziala pozytywnie w grach o nic, bo wtedy kazdy stara sie doskonalic i "utrzec mosa" noobowi jak ja. Jak bym chcial grac o kase to bym poszedl do eedl i tam sie koksal. Ale jednoczesnie nie widze powodu dlaczego mam akceptowac low skill polakow grajacych cokowiek wiecej niz puby, sadze ze skoro graja cos wiecej niz 5 stack vs pub to chca czegos wiecej, moze sie myle. Moze sa to tacy sami idioci jak ty, chociaz w innych kategoriach. W zasadzie na obecna chwile zbyt mało mnie to obchodzi bo jestem zbyt wciety i nie mam ochoty dociekac i wyciagac wnioskow.
    PS: sorry za błedy i styl, jestem troszeczke wstawiony jake & coke, obv za styl pisowni nie wypowiedzi.
    PS2:szkoda ze rake zakonczyl dyskusje, bedzie mi brakowac tego :/

  13. #88
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    Skończyłem z Tobą dyskutować, bo po prostu gówno wiesz o docie i szkoda mi czasu na dyskusję.

    Po za tym pisanie z kimś, kto pierdoli na każdym kroku to samo jest jak rozmowa na gg z infobotem, albo mówienie do ściany. Wszystko co piszesz opierasz na tym, że UWAŻASZ, iż masz prawo wyzywać gorszych od siebie, że flejm wpływa pozytywnie na grę, itp. Problem w tym, że KAŻDY kto cokolwiek napisał w tym temacie, baa ogólnie każdy człowiek, który nie ma problemów z głową, uważa zgoła inaczej. Ty jednak zdajesz się zupełnie tego nie dostrzegać i, jak już pisałem, niczym prorok głosisz wciąż to samo przed tłumem zacofanej gawiedzi i tak bardzo się na tym skupiłeś, że nie dostrzegłeś, że ta 'gawiedź' już dawno Cię nie słucha. Nikt już z Tobą nie dyskutuje, nikt tu nic nie pisze, każdy po prostu olał Cię ciepłym moczem, bo dosyć szybko można zauważyć, że coś z Tobą nie tak i po prostu każdemu szkoda czasu, by w ogóle splunąć, nie mówiąc o patrzeniu na Ciebie. Głupota jest niestety nieuleczalną chorobą, i Ty jesteś tego dobitnym przykładem.

    A tak na koniec, żeby nie było Ci smutno:


    Quote Originally Posted by TheDrill View Post
    . Ale jednoczesnie nie widze powodu dlaczego mam akceptowac low skill polakow grajacych cokowiek wiecej niz puby, sadze ze skoro graja cos wiecej niz 5 stack vs pub to chca czegos wiecej, moze sie myle.

    Quote Originally Posted by Ziutek View Post
    dla wiekszosci osob liczy sie po prostu zeby zagrac fajna gre w gronie znajomych, a nie sie napinac ze ja mam mega cs, a ty nawet jednego deny nie zrobisz. .
    10 post w dyskusji daje jasne wytłumaczenie jaki jest sens tego kanału. Potrafił to rozumieć każdy, po za Tobą. Nie wiem jakim trzeba być tłukiem, żeby tak prostych rzeczy nie rozumieć. Nawet moja 4 letnia siostrzenica by to pojęła. Wróć do podstawówki, naucz się czytania ze zrozumieniem. Matko, szkoda mi Cię :/

    Tak generalnie, nie wiem z którego horroru przyszedłeś do tego świata, ale wróć tam czym prędzej. Albo nie, zostań i jeszcze trochę 'zabłyszcz inteligencją', bo już dawno nie miałem takiego ubawu. Dalej, pokaż co jeszcze potrafisz

  14. #89
    New User
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    2
    Całkiem tu, kurcze, sympatyczna atmosfera. Tak wpadłem się przywitac. A temat bede obserwował

  15. #90
    Eurobattle.net Backer bysiek's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Polska
    Posts
    373
    Jak by mi ktoś pomógł zainstlować w3 na notebooku z win 7 starter to mogłbym grać z vt , cos tam jeszcze chyba bym ugrał

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates