Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 61 to 75 of 94

Thread: Kanał Poland!!

  1. #61
    Registered User dolmel's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Age
    36
    Posts
    50
    Drill, kazdy wie jaki jest poziom gier na tym kanale, a mimo tego probujesz cos to komus udowodnic ze wtf wylaczcie bota, skasujcie kanal bo i tak plebsem jestescie. Doskonale sobie zdawales sprawe ze doktor jest puberem i niczego go nie nauczysz w jednej grze, jednak zjebales go jak ostatnia szmate, i imo powinien cie nakapowac w bad manners i bys dostal locka na 7dni. Teraz jeszcze na forum go obrazasz, innych tez przy okazji. Ciekawe jak długo

  2. #62
    Registered User Ziutek's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    49*35'N 22*12' E
    Posts
    1,304
    Drill, czytam Twoje posty i tak się zastanawiam skąd się wziął Twój sig, bo całkowicie przeczy stylowi wypowiedzi jaki prezentujesz. I to ciągłe pisanie "pierdoleni polaczki", obrażasz tym sam siebie i pokazujesz, że za wszelką cenę szukasz akceptacji, jesteś pozerem, który żeby wtopić się w grono zagranicznych graczy wyzbywasz się przynależności do własnego narodu. Żal mi Ciebie, bo mając dużo wolnego czasu na studiach zamiast wykorzystać go ze znajomymi, gdzieś wyjść, siedzisz po nocach przed komputerem i próbujesz przekonać ludzi na forum do swoich racji, że nic nie warto robić, aby skupić polskich graczy na jednym kanale, idąc Twoją logiką może w ogóle trzeba zamknąć xpama, bo po co tracić czas i pieniądze na utrzymywanie serwera, którego gracze w 90% nie maja umiejętności?

    Drill, why so serious ?


    "You are an idiot!" "Everybody lies."

  3. #63
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    Quote Originally Posted by dolmel View Post
    Drill, kazdy wie jaki jest poziom gier na tym kanale, a mimo tego probujesz cos to komus udowodnic ze wtf wylaczcie bota, skasujcie kanal bo i tak plebsem jestescie. Doskonale sobie zdawales sprawe ze doktor jest puberem i niczego go nie nauczysz w jednej grze, jednak zjebales go jak ostatnia szmate, i imo powinien cie nakapowac w bad manners i bys dostal locka na 7dni. Teraz jeszcze na forum go obrazasz, innych tez przy okazji. Ciekawe jak długo
    Nie, nie wiedziałem jak wyglada jego poziom gry na cw. Imo jesli zgłosiłby to i jakis admin/mod był w porzadku i sprawdzil o co chodzi od poczatku to dostałbym max warna a nie locka, a byc moze nawet nic.
    Obrazam kogo chce, o ile mam powod. czasem jest on wazny czasem mniej. Nie odbierz mnie zle, ale to moja sprawa i obrazanej osoby. Tobie nic do tego, ponadto marian wybitnie zasluzyl w mojej ocenie.
    BTW trudno kogos nauczyc czegos jesli odpowiada "nie obchodzi mnie to" na rady, a potem krytyke.

    Quote Originally Posted by Ziutek View Post
    Drill, czytam Twoje posty i tak się zastanawiam skąd się wziął Twój sig, bo całkowicie przeczy stylowi wypowiedzi jaki prezentujesz.
    To ze mam sig jaki mam nie znaczy ze nie moge sie wypowiedzic na forum, przedstawic co mysle i dlaczego tak mysle. przynajmniej mam taka nadzieje. Jak to robie to juz inna sprawa, ale nie raz i nie dwa pisałem dlaczego mam taki styl, nie bede pisal tego w kazdej odpowiedzi.

    Quote Originally Posted by Ziutek View Post
    I to ciągłe pisanie "pierdoleni polaczki", obrażasz tym sam siebie i pokazujesz, że za wszelką cenę szukasz akceptacji, jesteś pozerem, który żeby wtopić się w grono zagranicznych graczy wyzbywasz się przynależności do własnego narodu.
    Widzisz, własciwie to mylisz sie nawet podwójnie, bo raz skoro tak pisze zeby szukac akceptacji innych nacji ktore tak kocham i chce sie do nich przyłaczyc to czemu pisze tak na forum polskim? Sugerujesz ze kazdy gracz tutaj zna ten jezyk? I czyta z zamiłowaniem to forum? Wybacz ale watpie. Ale nt.
    Pierdolone polaczki odnosi sie do stylu bycia i zachowan, to typ osoby nie odnosnik do całego narodu. I tak sie dziwnie składa ze 90% polakow ktorzy tutaj graja jest własnie pierdolonymi polaczkami.
    Tylko na marginesie dodam ze kocham ten kraj, powtarzajac za gosciem ktory jest uwazany za jednego z naszych najwiekszych patriotow: "Kraj jest piekny, tylko ludzie to kurwy".


    Quote Originally Posted by Ziutek View Post
    Żal mi Ciebie, bo mając dużo wolnego czasu na studiach zamiast wykorzystać go ze znajomymi, gdzieś wyjść, siedzisz po nocach przed komputerem i próbujesz przekonać ludzi na forum do swoich racji, że nic nie warto robić, aby skupić polskich graczy na jednym kanale, idąc Twoją logiką może w ogóle trzeba zamknąć xpama, bo po co tracić czas i pieniądze na utrzymywanie serwera, którego gracze w 90% nie maja umiejętności?
    A mi zal ciebie, zamiast gdzies wyjsc ze znajomymi to tracisz czas na odpisywanie i dyskusje z gosciem ktorego ci zal.
    A tak wogole to chuj ci do mojego zycia, co z nim i kiedy robie, osobiste wyczieczki mozesz robic dla swojego starego, cos w stylu: "stary moja twarz zmusza do refleksji, nastepnym razem pamietaj o antykoncepcji."
    Jesli ten wywod był twoim zdaniem wyciagniety z mojej logiki to radze ci naprawde pogadac z twoim starym, spłodził debila ktory nie potrafi czytac ze zrozumieniem. Na dodatek nie potrafi tez wyciagoc wnioskow z przekazu ktory w sumie zajmuje moze z jedna strone a4. Chyba ze miał to byc tylko docinek, coz nie zawsze wyjdzie. Nikt nie jest doskonały.

    I tak na marginesie, to twoj sig wyglada strasznie, w paintcie to robiles i rozciagales? A house gdyby istnial naprawde to by zgnil z debila ktory wstawia jego teksty do podpisu, zapewne uznałby to za conajmniej zalosne.
    Jak ci sie znudza osobiste wyczieczki i moj flame w odpowiedzi na twoje zagywki to poprostu ładnie przepros.

  4. #64
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    Drill, mam pytanie. Ilu tych Polakow znasz?
    Jestem pewny, ze znam na tym serwie wiecej Polakow od ciebie i moge ci napisac ze 90% wlasnie nie byla jak ty to piszesz "pierdolonymi polaczkami". Moze nie wszyscy ogarniali dote, ale przynajmniej mozna bylo fajnie pogadac.
    Wiec nie pisz pierdol.
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  5. #65
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    Widzisz, to zalezy jak podchodzisz do gry. Bo ja jak gram i widze błedy to zazwyczaj je wytykam. I wtedy własnie idzie polaczek mode: on.

  6. #66
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    No to teraz wiesz ze ci sie nie oplaca grac na pl, wiec wyluzuj
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  7. #67
    Registered User Moskit's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Gdansk
    Posts
    226
    gra to tylko gra, nie ma sensu brac tego na poważnie ... ;>
    :O
    eurobn acc: OgAr]KomaR
    Moskito.O
    :O
    it RoX !:O
    ]


    KaCzA's FAN
    http://www.youtube.com/watch?v=h-tiYdVDcGA <==My first dota movie - Dota - The next level
    xaxx

  8. #68
    inactive :( MiZiGe's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Slovakia & Germany
    Age
    41
    Posts
    6,127
    6.69 added to the hosting bot

  9. #69
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    thanks.
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  10. #70
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by TheDrill View Post
    Ale nt. Pierdolone polaczki odnosi sie do stylu bycia i zachowan, to typ osoby nie odnosnik do całego narodu. I tak sie dziwnie składa ze 90% polakow ktorzy tutaj graja jest własnie pierdolonymi polaczkami.
    Tylko na marginesie dodam ze kocham ten kraj, powtarzajac za gosciem ktory jest uwazany za jednego z naszych najwiekszych patriotow: "Kraj jest piekny, tylko ludzie to kurwy".
    Mimo wszystko ten tekst dalej jest wkurwiający i nie zgadzam się z nim, zle mi sie kojarzy, zbyt ogólnie.

  11. #71
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    Quote Originally Posted by TheDrill View Post
    A jak widze napinke takiego rake (bedzie to cw?) to tylko sie usmiecham.
    Uśmiecham to się ja (i zapewne wielu innych) widząc posty kogoś takiego jak Ty Widzisz koleś, napisałeś tu już X postów, a nadal zdajesz się zupełnie nie rozumieć o co mi, czy każdemu innemu chodzi. W sumie, to nie dziwię się za bardzo, że masz problem z rozumieniem tekstu pisanego przez inne osoby, skoro nawet swojego z tego co widzę nie rozumiesz, bo niemalże na każdym kroku sobie zaprzeczasz

    Weźmy np. Twój pierwszy post tutaj:
    Quote Originally Posted by TheDrill View Post
    A chyba o to chodzi zeby PL ludzie pokazali ze cos potrafią
    Właściwie już po tym można by uznać wszystko, co napisałeś za pierd***** zestresowanego nastolatka z wybujałym ego i zawyżoną samooceną i przestać z Tobą dyskutować, bo tak się składa, że ideą tego kanału jest pogranie sobie doty z ludźmi tylko PL, w gronie znajomych i miłej atmosferze, bez właśnie takich ścierw jak Ty, które przyjdą i będą grały bogów doty.

    Zatkało?

    Jeszcze kilka lat temu bawiłbym się w cytowanie części Twoich wypowiedzi, by udowodnić Ci jasno, że się mylisz i jednocześnie ośmieszyć Cię, ale w sumie to już mi się znudziło.

    Generalnie, oceniając Cię tylko po tym, co piszesz, można śmiało stwierdzić, że jesteś typowym "egoboyem", który z bliżej nieznanych mi przyczyn rozpaczliwie szuka rozgłosu i dowartościowania w internecie. Przychodzisz w miejsce, gdzie generalnie nikt Cię nie zapraszał (a nawet jeśli, to nikt Ci nie każe tu być) i podkreślając na każdym kroku jaki Ty dobry jesteś w tą grę i jak wiele wiesz, prawisz kazania niczym pastor przed tłumem zacofanej gawiedzi.

    Nie potrafisz chyba jednak dostrzec, że ta 'gawiedź' ma zupełnie w dupie Ciebie, to jak grasz i ile wiesz - im doskonale się gra na poziomie, na jakim grają i nie chcą tego zmieniać. Gdyby chcieli grać lepiej, nie zostawaliby tu.

    Piszesz, że się napinam, podczas gdy jedyną osobą, której posty wręcz ociekają agresją i chęcią udowodnienia światu swojej wartości jesteś Ty - zachowujesz się jakbyś naprawdę dobrze grał w dotę, podczas gdy jesteś zwykłym średniakiem (hmm, nawet tyle bym nie o Tobie nie powiedział, bo dla mnie średniak to europejski poziom mid), który znalazł sobie miejsce, gdzie grają gorzej od niego, by w końcu móc gdzieś być "kimś". To tak jakby zawodowy piłkarz, grający na co dzień w pierwszej lidze wpadł na jakiegoś orlika, gdzie ludzie kopią sobie dla zabawy i wszystkich wyzywał, że nie umieją przyjąć piłki, kiwnąć, oddać dobrego strzału, itp.

    Dostrzegasz to? Dostrzegasz swój idiotyzm i kretynizm? Dostrzegasz to, jak bardzo żałosny jesteś? Myślę, że każdy tutaj (a na pewno większość) patrzy na Ciebie po prostu z politowaniem jak na kogoś, kto pierd**** się mocno w łeb i teraz wydaje mu się, że pozjadał wszystkie rozumy i ma prawo do pouczania każdego. Jak na takiego kundelka - dużo szczekającego, ale generalnie niegroźnego.

    Jak się czyta te Twoje wywody, że skoro ktoś gra słabo to masz prawo go sflejmować albo, że Ty grasz x razy krócej od kogoś i jesteś lepszy to naprawdę, aż uśmiech politowania pojawia się na twarzy. W profilu masz wpisane 23 lata, a przedstawiasz tok rozumowania kilkunastolatka, dla którego ta gra zdaje się być całym życiem. Bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć Twoje wielozdaniowe wywody nt. tego, że jeśli ktoś nie wie, że grając wd ma nie zabierać farmy carry to niech WYPIER**** grać puby, gdzie generalnie kanał PL jest kanałem pubberskim, ogólnodostępnym, dla każdego i nikt po za Tobą nie ma problemu ani z tym, ani z poziomem tu panującym :O Napisałem Ci już w poprzednim poście - jak Ci coś nie pasuje, idź grać gdzieś indziej, gdzie poziom jest lepszy i np. podział na role ma znaczenie.

    Co do cw...wybacz, ale już od dawna nie jara mnie udowadnianie czegokolwiek na necie jakiemuś zjebowi z wybujałym ego. Jeśli zależy Ci na cw ze mną - sklej sam sobie team (o ile znajdziesz ludzi chcących z Tobą na dłużej grać) i zapisuj się do turniejów organizowanych przez/przy dota.pl. Ja gram w drużynie o nazwie district - prędzej czy później na pewno się spotkamy i będziesz tam mógł pokazać to ten ogrom skilla, wiedzy i ogrania, którym tak tu się chwalisz. Możesz także szukać nas na #dotacw.euro na ircu, bądź po prostu napisać na naszym forum, że chcesz cw.

    Reszty Twojej wypowiedzi dotyczącej mnie nie będę komentował - tak jak napisałem, jak dorośniesz mentalnie (czytaj: zrozumiesz, że dla wielu ludzi ta gra wcale nie jest ważna, przez co nie przykładają się oni, przez co grają gorzej niż np. Ty i, wbrew temu co napisałeś, wcale ale to WCALE nie daje Ci to prawa do wyzywanie kogokolwiek), zrozumiesz różnicę między zwróceniem komuś uwagi, a flejmem czy sarkazmem, a wywyższaniem się to może dotrze do Ciebie jak wielkim idiotą byłeś. Życzę Ci tego :*

    Miłego dnia, pozdrawiam.
    Last edited by Rake; 27th October 2010 at 09:16 AM.

  12. #72
    Clouds in My Head Tayschrenn's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    #ss
    Age
    34
    Posts
    2,107
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Ja gram w drużynie o nazwie district
    Ja tez, ja tez!!!

    Generalnie jest drama, sa tradycyjne posty rejka i nikt mi o tym nie powiedzial?
    fu all
    "First in, last out."
    the Bridgeburners

    Quote Originally Posted by Uberpr0 View Post
    i heard stories that the ancient indians attached tAy to a stick and walked around pointing him to floor and when he started screaming CREEPS CREEPS! they'd find a gold mine?
    I can't hug anyone. I'm a bad person like that.

  13. #73
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    co za brzydal w twoim avatarze tay

    Może dzięki dramie się trochę więcej tutaj zacznie dziać bo jak na razie to nic tutaj nie mam w sumie do roboty na tym forum.
    Last edited by KaCzA; 27th October 2010 at 03:11 PM.

  14. #74
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by Tayschrenn View Post
    Ja tez, ja tez!!!
    Generalnie jest drama, sa tradycyjne posty rejka i nikt mi o tym nie powiedzial?
    fu all
    A co się dziwisz ?
    Zawsze jak są dramy to stoisz z boku i sobie spokojnie farmisz zamiast się udzielać

  15. #75
    Registered User
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    207
    FUCK YEAH DRAMA

    btw tay czemu (podobno) nie grasz kary w district? tylko (podobno) jakies lamerskie (podobno) suppy?!

    swoja droga, przypomnialem sobie co mialem zacytowac, otoz jedno z madrzejszych zdan tutaj:
    im doskonale się gra na poziomie, na jakim grają i nie chcą tego zmieniać.
    +1, chyba nie musze tlumaczyc... pozdrawiam
    Xpam account: LimitbreaKer
    Garena account: AuliX

Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates