Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 46 to 60 of 94

Thread: Kanał Poland!!

  1. #46
    Registered User
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    207
    ... ty w fife? bart cie cisnie w fifie grajac na kierownicy...
    Xpam account: LimitbreaKer
    Garena account: AuliX

  2. #47
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    a ja cisne go grajac na samej myszce!

  3. #48
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    na MYSZCE go cisniesz? taki maly?
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  4. #49
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    ok ok ale z takim spamem to spadać do odpowiedniego wątku nooby !

  5. #50
    Registered User Moskit's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Gdansk
    Posts
    226
    myszka sie da ale w fifa online ;> calkiem fajnie to wychodzi
    :O
    eurobn acc: OgAr]KomaR
    Moskito.O
    :O
    it RoX !:O
    ]


    KaCzA's FAN
    http://www.youtube.com/watch?v=h-tiYdVDcGA <==My first dota movie - Dota - The next level
    xaxx

  6. #51
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    Quote Originally Posted by KaCzA View Post
    ok ok ale z takim spamem to spadać do odpowiedniego wątku nooby !
    Dla mnie bardzo dobry temat na taki spam
    Nic sie nie dzieje na kanale, wiec robimy sztuczny tlum na forum chociaz


    A fifa fajna gra pamietam 98 jak ciupalem myszka
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  7. #52
    Registered User Moskit's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Gdansk
    Posts
    226
    fifa korea japan 2002 FTW ! piłka z ogniem nie do zatrzymania xD
    :O
    eurobn acc: OgAr]KomaR
    Moskito.O
    :O
    it RoX !:O
    ]


    KaCzA's FAN
    http://www.youtube.com/watch?v=h-tiYdVDcGA <==My first dota movie - Dota - The next level
    xaxx

  8. #53
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    Na poczatek przepraszam ze tak wolno odpisuje, ale bardzo okazyjnie zagladam na to forum. A ostatnio jeszcze wrucilem na studia, nowa stancja itd, nie mam czasu flamowac idiotow, ale do rzeczy.

    Quote Originally Posted by Ludwiczek View Post
    "ee tam ja jestem nikim" sorry, ale typowa gadka kogos kto ma wybujałe ego i ma sie za nie wiadomo kogo, ale lubi to maskować za szablonowym "i am nobody", pokazujac jakim to niby nie jest prze chujem batmanem i dodatkowo skromniacha

    Jeżeli uważasz, ze marnujesz czas i faktycznie zalezy ci na grze na wyższym poziome, a uważasz ze nigdy takiego na kanale PL nie będzie, co jest bardzo prawdopodobne jeśli wszyscy lepsi gracze będą szukać czegos innego, to po prostu szukaj wyżej, a tam co? nie chcą cię ;p? czy jestes tak przeciętniakim lub słabeuszem i piszą o tobie wszyscy tak jak ty o słabszych. ze "cie rozpierdalają" bez mydła.

    Nie widzisz ze chopaki dopiero próbują rozkręcić kanał?

    Na razie ważne aby ludzie zaczeli tam zbierać się i grać i ściągać znajomych, wtedy może wyklarują się lepsze i gorsze grupy i będzie można hostnąc cos dla każdego, i dla nowicjuszy coś na przetarcie i standard gre, a i jakiegos "pro" ;p

    Ja kiedyś dla zabawy, założyłem acc Sawczuk i w krótkim czasie zdominowałem cały stary kanał gdzie bart miał bota i ranking, nawet psychola Kikusie/Monie, ktora napiedalała po nocach godzinami i zakańczała gry w ktorych jej nie szło, aby nie liczyły sie do statow xd.

    Czasem grało sie tam całkiem fajnie, grali i ss i edl'e i mega nooby i czasem ktos bardzo dobry + grupy ludzi ktorzy sie znaja.

    Jak wiążesz swoja przysłosc z graniem w dota, to zostaje ci tylko gra na poważnie i treningi, treningi i treningi, ciągłe granie z lepszymi i olewanie słabszych by nie tracić czasu.
    Jeżeli chcesz się tylko pobawić czy pograć jak normalny człowiek, to takie inicjatywy jak kanał PL są całkiem OK.

    ps. a jeżeli chodzi o kanały to każdy kto mnie zna wie ze najlepszym kanałem na xpamie zawsze było koko, legendary secret pro channel, ale coz.... nie da sie dorównać legendzie
    Masz racje i sie mylisz, to nie jest skromna gadka, doskonale zdaje sobie sprawe z tego jak słaby jestem. Zagrałem dosc gier tutaj zarowno w ligach jak i na ggc z klanem zeby to stwierdzic ze zaliczam sie do low-mid europy.
    Nie to ze mnie niechca, ale po tym jak moj klan na ggc sie rozpadł niechciało mi sie szukac, i wruciłem na stare smieci gdzie mam kilku fajnych znajomych. Chciałem poczatkowo rozkrecic tu z nimi klan, miałem juz opcykane vt itd, ale tu nie ma po co tego robic, bo ani to fajne zjechac puba w 20 minut, ani grac full stackiem na vt na ss czy edl. Pozatym nikt sie nie kwapi tylko czeka na kazdego. a mi sie niechce. Kilku ludzi poszło do innego klanu z old skladu z ggc, i pewnie te moglbym z nimi grac, ale bardzo nie trawie jednego kolesia z pierwszego line up, a ostatnio dostali sie bodajze do rozgrywek grupowych razer czy cos, wiec jak widzisz za totalnego słabeusza nie wypadam skoro by mnie chcieli tam.
    Oni go rozkrecaja od poł roku chyba, moglbym tam grac ale zabardzo "uczuciowo" podchodze do gry i jak widze takiego mariana_pl ktory odpierdala cuda nie widy i jeszcze ma w dupie co do niego pisze kapitan to dzieki ale nie mam chumoru i obv leci flame.
    Taki podzial nigdy nie wyjdzie bo nigdy tam nie bedzie 30 graczy ktorych podzielisz na pro / middle / idioci pokroju mariana_pl
    Nie, nie biore gry na powaznie, nie walcze o dostanie sie do jakiegos team z sponsorem i szukaniu w tym pracy. Choc uwazam ze po odpowiedniej ilosci treningow byłbym w stanie osiagnoc mid/high europy. Ale to zwyczajnie nie dlamnie, mam charakter który nie pozwala na takie cos, mniejsza o to z jakich wzgledów.

    Quote Originally Posted by Rake View Post
    Ej koleś, ale o co Ci tak naprawdę chodzi? Czy ktoś gdzieś napisał, że to kanał dla dobrych graczy? Że jest tu jakiś dobry poziom? Że jest lepiej od miejsca X ? Czy ktoś Ci zagwarantował cokolwiek, że teraz przychodzisz tu i wylewasz swoje żale? Jak Ci nie pasuje to tu po prostu nie graj. W czym Ty widzisz problem?

    Druga sprawa, że po wyzywaniu od polaczków widać, że wywodzisz się (bądź długo przebywałeś) w społeczności dota.pl + grałeś/grasz na PDR-ach na garenie, po czym spróbowałeś sił na jakiś ligach, gdzie prędzej czy później nauczyłeś się trochę grać, po czym wróciłeś w miejsce gdzie panuje poziom sporo niższy, by móc uważać się za boga tej gry i po wszystkich jeździć, nawet gdy nikt Cię nie sprowokuje. Jeśli chciałeś w taki sposób pokazać, że jesteś fajny to muszę Cię zmartwić, ale nie pierwszy i nie ostatni wpadłeś na ten pomysł. Setki ludzi już to kiedyś robiły - szły grać na northa/garenę, a potem wracali na xpam by pokazywać jacy oni są zaje*****. Więc przykro mi, ale nikogo Twoje pierd**** nie rusza, 'gwiazdeczko'.

    Swoją drogą, zapewne niezły dostawałeś wpierd**** tam gdzie, grałeś do tej pory, skoro przyszedłeś szukać pocieszenia swojego ego tutaj

    Trzecia sprawa, jak kiedyś dorośniesz i zmądrzejesz (i bynajmniej nie chodzi mi o wiek) to zrozumiesz, że generalnie gracze dota (jak i większości innych gier) dzielą się na 2 kategorie: tych, którzy chcą jak najwięcej osiągnąć i takich, którym przyjemność sprawia sama gra, niezależnie od tego jak grają, a dotę traktują tak, jak każdą inną grę (np. HoMM3, FIFĘ czy NFS) - po prostu granie sprawia im radość.

    P.S.
    Nie kojarzę Twojego nicka, ale jeśli nie należysz do ścisłej czołówki Polski w dotę (a zapewne nie należysz, bo raz nie kojarzę nicka, dwa nie traciłbyś tu czasu) to raczej gram o niebo lepiej od Ciebie (i o dwa nieba od pozostałych tu - ale mam ego, co nie?) i jakoś nie wywyższam się nad nikogo, baa, nawet o tym nie wspominałem. Da się być dobrym graczem, nie mieć ego i szanować innych? Da się. Naucz się tego, to wtedy inni będą szanować Ciebie, bo granie dobrze w jakąś grę to żaden wyczyn, a kwestia chęci i czasu spędzonego (a także podejścia - jeśli nie chcesz być lepszy, to nie będziesz). Zapamiętaj to sobie.

    Niw widze zadnego problemu, czasem okazyjnie zagram z kacza jakiegos puba, wkurwie sie i mam dosc na jakis czas. czasem na 30 minut czasem na 2 dni. Zalezy jak mi chumor podejdzie, tobie nic do tego. a jak ci sie nie podoba to co pisze to wypierdalaj "gwiazdeczko", swoja droga nie jestem overpow wiec niewiem skad ta gwiazdeczka. ale w zasadzie mam to gdzies. Jak juz wyzej napisałem owszem grałem tu i tam, czy to ma jakies znaczenie? Przedstawiam swoj punkt widzenia w sposob ktory mi odpowiada, ze mam ton przesmiewczy i zaczepny to juz moja sprawa, nie podoba sie? to wypierdalaj polaczku. A i owszem, nie raz i nie dwa dostaełem solidny wpierdol na cw od graczy z rosji, czy krajow europy. Ale uwazam ze z kazdej z tych gier cos wynioslem, i nie dlatego wrucilem na b net bo mi tam strasznie nie szło. Moze to cie zdziwi ale wiem kiedy zawale linie, i na vt potrafie to przyznac. Co nie zmienia faktu ze na kanale PL jestem bogiem.
    Kiedy dorosłem? Według twojego rozumowania hmm, czyli jak miałem jakies 17 lat i dowiedziałem sie do konca co to e sport i ze z tego mozna zyc? I ze istniej podzial na graczy turniejowych i casual? Ale co to ma do rzeczy? uwazasz ze skoro gram for fun to nie oczekuje od jakiegos zjeba (siema marian) ze zastosuje sie do tego co mu mowi kapitan? ze nie bedzie podpierdalal farmy dla carry jak gra wd? ze jak mu sie tłumaczy jak dla jebanego polaczka co ma robic, i jaka jest jego rola w grze to ten ma to w dupie i gra jak na pubie? TO NICH SPIERDALA GO GRAC.
    Nie, nie naleze do scisłej czołowki polskiej doty. Spoko ze grasz dwa razy lepiej odemnie, choc nie przypominam sobie zebysmy grali jakies cw, ale np dawaj swoj team ja zbiore swoj i zobaczymy jak nam napierdolisz. Powazna propozycja. Chetnie zagram cos na poziomie, czasem mam na to ochote. Zwykle wtedy daje znac do ludzi z ktorymi bylem w klanie i gram za kogos z ich pierwszego line up na ggc vs jakies teamy albo lige. No ale przyjemnosci zmierzenia sie z graczem 2 razy lepszy odemnie sobie nie odmowie, mozemy byc nawet obaj cpt druzyn. Wygrasz samymi pikami ze mna, choc uwazma sie za całkiem solidnego "pikera".
    Jednak sie wywyszyłes i wspomniales jakim to zajebistym graczem jestes, now iesz nie ładnie, dedykuje ci w to miejsce posta twojego własnego autorstwa. O byciu fajnym i lubianym, i innych pierdołach. W koncu net friends sa tacy wazni, rozumiem cie, tez bym zginoł bez akceptacji mariana i jego kumpli z kanału PL.
    A bym zapomnial, nie udzialem sie jakos wybitnie na dota.pl mam tam obv konto ale czytam forum nawet radziej niz te a jeszcze mniej reguralnie sie tam wypowiadam.
    Widzisz na koniec tez sie z toba nie zgodze, to nie jest tylko kwestia podejscia i treningow, kazdy ma bariere ktorej nie przeskoczy. Ale to kwestia bardziej filozoficzna, lubie sobie czasem popisac i pofilozofowac (ciekawe słowo, rofl). Ale o ile ludwiczek sprawia wrazenie spoko goscia to ty jestes tylko pierdolonym polaczkiem wiec nie licz na moje emo miłosc na wielkim kanale PL, choc jestes takim dobrym graczem i miłym dla wszystkich.

    Quote Originally Posted by Shiv3r View Post
    i ty bynajmniej do tych ogarnietych sie pierdolcu nie zaliczasz. zygac sie chce jak czlowiek czyta twoje komentarze. ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego drill najwiekszy pl flamer nie ma jeszcze bana?
    A tego goscia zacytowałem tylko po to zeby mu powiedzic: "Pierdol sie szmaciazu, jebany nie ogarze i cioto." Ktos mi tu moze wytłumaczyc czemu ta pizda zada bana dlamnie skoro nie uzyłem ANI JEDNEGO przeklenstwa az do tego posta? Stwierdzilem fakty moze i w sposob obrazliwy i przesmiewczy, ale nikogo nie obrazalem z nicka czy inny pierdoly, owszem lubie sobie czasem bluzgnoc, ale zazwyczaj tego nie robie na forach. A flame wale tylko na czatach i o ile nie jestes tym pedałem marianem to nie przypominam sobie zebym kogos innego na kanale PL flamował.
    Co do dramy i napinek, tez bardzo je lubie. Zawsze cos sie dzieje, i jest sie z czego posmiac i co poczytac. Przynajmniej cos sie dzieje z czasem ktorego na studiach mi nie brakuje.
    Pewnie o czyms zapomnialem i uwazam ze za mało przypierdalalem sie do tego rake czy cos, bo jego post byl strasznie zaczepny i w ostrym tonie. No coz nikt nie jest doskonały, a jest prawie 4 w nocy. Ale jak juz napisałem chetnie dam mu sie zlac w dotke, tylko obv na ggc. Bo jak sam szłusznie zauwazyles dobrzy gracze, i tacy ktorzy za takich sie uwazaja nie graja na b necie. O ile czujesz sie na siłach to chetnie pierdolne tutaj na forum pozniej repa jak ty i twoja ekipa mnie "pawni". Rozwaz to i pomysl jak marian sie ucieszy. Napewno cie polubi a ty jego i bedziesz rozwijal ta przyjazn na kanale miedzy mega dobrymi graczami jak ty i mega hmmm pROsami jak on. Same plusy, no i ta satysfakcja jak mi utrzesz nosa.

    AvE.
    ps: Jak mi kacza ruszysz tego posta to f del.
    keke.

  9. #54
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    nie mam zamiaru usuwać tego. Dyskusja jak każda inna.

    @down

    myślisz że by mi się chciało tyle słów przerabiać na gwiazdeczki ^^
    Last edited by KaCzA; 8th October 2010 at 01:05 PM.

  10. #55
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    Bałem sie raczej ocenzurowania.

  11. #56
    Registered User
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    207
    Spokój już... Dość już chyba powiedziane, nah?

    ~warren
    Xpam account: LimitbreaKer
    Garena account: AuliX

  12. #57
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    Co wy chcecie od mariana? Nie mozna lekcewazyc 7 lat EXPERIENCE IN DOTA!
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  13. #58
    Registered User
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    207
    juz bedzie 8
    Xpam account: LimitbreaKer
    Garena account: AuliX

  14. #59
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    hmm

    Dziwnie się czuję, przeczytałem na szybko odp drilla i teraz czuję się głupio. Nie wiem nawet co o tym myśleć i nie chodzi mi o to że mi posłodził, zamiast pojechać, tylko o ogólny styl posta. Zaskoczylo mnie to, rozwazalem rozne opcje, ale przewazala ta na ktora czekala z niecierpliowscia większosc osob, czyli comeback dirlla i masa flejmow na rozne osoby.

    Pierwsza po kikusi osoba, ktorej osobowosc i styl mnie zaintrygowala.
    Na razie nie mam zdania w tym temacie, ani czasu by sie nad tym rozwodzić.

    Hmm2 Graliśmy kiedykolwiek ze sobą lub vs?
    Last edited by Ludwiczek; 8th October 2010 at 07:33 PM.

  15. #60
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    Nick kojaze, nie wiem czy z forum czy z jakiegos grania, ale jesli z grania to niestety z czasow kiedy ciskałem tylko puby tutaj. Czyli jakies 4-5 lat temu, i naprawde nie reprezentowałem wtedy niczego, do dzis pamietam moja godna line 3-27. To było cos. Myslałem ze recepty to wszystko czego trzeba do przedmiotów.
    Mam styl jaki mam, widziałem dosc repów i zagrałem dosc cw aby miec pewnosc siebie i swiadomosc ogarniecia, problem polega na tym ze ogarniam bardziej gre, jej mechanike i taktyke. Problem dlatego ze jak widze jak ktos robi zle, to poprostu to wiem, i co gorsza wiem ze mam racje. A ze mam tez styl upierdliwego goscia ktoremu wszystko zwisa i wszystkich olewa? Moja broszka. A jak widze napinke takiego rake (bedzie to cw?) to tylko sie usmiecham. Wyjebane na to mam, wiem co umiem i wiem ze mam "mentalne" prawo zflamowac nooba ktory jest jebanym nie ogarem. Zdaje sobie sprawe ze jestem znacznie gorszy od wielu graczy, ale nie boli mnie to, zazwyczaj wiem czemu przegralem linie i potrafie to przyznac. Jak poleci flame od mojej druzyny i wiem ze maja racje to siedze cicho bo wiem ze zjebalem, a nie sie napinam i odpowiadam flamem jak jebane polaczki ktore nie ogarniaja dlaczego to ich wina. Ale to i tak jest na grach z jakimkolwiek poziomem, a nie puby ktore cisniecie. To w zasadzie nie jest przytyk bo sam grałem i gram ich sporo, ale nawet na nich ogarniam i widze błedy. I tak typ ktory gra carry i ma 10-0 moze byc winny przegrania gry, ale on tego w zyciu nie zrozumie bo jest bogiem doty. rofl.
    Nie powino ci byc głupio, rozumiem dlaczego mi odpisałes tak a nie inaczej, moze zbyt szybko wyciagnoles wnioski, przynajmniej niektore. Ale nie odpowiedzialem ci flamem bo uwazam ze w twoim poscie mozna wyczytac cos wiecej niz napinke i atak jak u rake.
    Ogolnie to nawet nie wiem czemu tu sie udzielam, i cos tam udowadniam odnosnie ludzi i samego mnie. Chciałbym napisac ze to wynik mojej wspaniałej głeboko ukrytej osobowosci, ale przyczyny szukałbym jednak duzo blizej. A mianowiecie strasznie mi sie nudzi na stancji, na lapku nie lubie grac, a na stacjonarnym nie mam netu wiec nie moge cisnoc jakiejs gry obecnie.
    Co do napinki na mariana i jego 7 czy 8 lata grania, spoko znaczy sie ze zaczynal grac w dote na starcraft2? bo tam powstala ta mapa 7 lat temu. Ale ja uwazam ze gra znacznie krucej, nawet jesli od momentu kiedy ta mape zaczoł prowadzic icefrog to i tak prezentuje zalosny poziom gry na cw, na pubach moze i owni ale to nie zmienia mojej opini o nim jako o idiocie ktory jest jebanym nie ogarem ktory nie potrafi zrozumiec najprostszych rzeczy.
    A wiec cisnijcie puby i sie jebcie.

Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates