Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 31 to 45 of 94

Thread: Kanał Poland!!

  1. #31
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    Nie wiem co shakar robi, ale napisał mi że wgrał cg2 po czym bot zniknął, więc nie wiem o co kaman. Nie trzeba ludi jakiś gier z dopiskiem pl, ponieważ prawie codziennie kent robi anny o kanale pl.

  2. #32
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    PL_Guard ONLINE

  3. #33
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    GJ KACZA! fast like np.
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  4. #34
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    Quote Originally Posted by TheDrill View Post
    Nikim, a rozpierdalam wszystkich z tego kanału. słabo ?
    Ej koleś, ale o co Ci tak naprawdę chodzi? Czy ktoś gdzieś napisał, że to kanał dla dobrych graczy? Że jest tu jakiś dobry poziom? Że jest lepiej od miejsca X ? Czy ktoś Ci zagwarantował cokolwiek, że teraz przychodzisz tu i wylewasz swoje żale? Jak Ci nie pasuje to tu po prostu nie graj. W czym Ty widzisz problem?

    Druga sprawa, że po wyzywaniu od polaczków widać, że wywodzisz się (bądź długo przebywałeś) w społeczności dota.pl + grałeś/grasz na PDR-ach na garenie, po czym spróbowałeś sił na jakiś ligach, gdzie prędzej czy później nauczyłeś się trochę grać, po czym wróciłeś w miejsce gdzie panuje poziom sporo niższy, by móc uważać się za boga tej gry i po wszystkich jeździć, nawet gdy nikt Cię nie sprowokuje. Jeśli chciałeś w taki sposób pokazać, że jesteś fajny to muszę Cię zmartwić, ale nie pierwszy i nie ostatni wpadłeś na ten pomysł. Setki ludzi już to kiedyś robiły - szły grać na northa/garenę, a potem wracali na xpam by pokazywać jacy oni są zaje*****. Więc przykro mi, ale nikogo Twoje pierd**** nie rusza, 'gwiazdeczko'.

    Swoją drogą, zapewne niezły dostawałeś wpierd**** tam gdzie, grałeś do tej pory, skoro przyszedłeś szukać pocieszenia swojego ego tutaj

    Trzecia sprawa, jak kiedyś dorośniesz i zmądrzejesz (i bynajmniej nie chodzi mi o wiek) to zrozumiesz, że generalnie gracze dota (jak i większości innych gier) dzielą się na 2 kategorie: tych, którzy chcą jak najwięcej osiągnąć i takich, którym przyjemność sprawia sama gra, niezależnie od tego jak grają, a dotę traktują tak, jak każdą inną grę (np. HoMM3, FIFĘ czy NFS) - po prostu granie sprawia im radość.

    P.S.
    Nie kojarzę Twojego nicka, ale jeśli nie należysz do ścisłej czołówki Polski w dotę (a zapewne nie należysz, bo raz nie kojarzę nicka, dwa nie traciłbyś tu czasu) to raczej gram o niebo lepiej od Ciebie (i o dwa nieba od pozostałych tu - ale mam ego, co nie?) i jakoś nie wywyższam się nad nikogo, baa, nawet o tym nie wspominałem. Da się być dobrym graczem, nie mieć ego i szanować innych? Da się. Naucz się tego, to wtedy inni będą szanować Ciebie, bo granie dobrze w jakąś grę to żaden wyczyn, a kwestia chęci i czasu spędzonego (a także podejścia - jeśli nie chcesz być lepszy, to nie będziesz). Zapamiętaj to sobie.

  5. #35
    Registered User
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    poland
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by TheDrill View Post
    ta fajna gre w gronie znajomych to sobie mozna zahostowac na pd.eu, spoko rozumiem ze masz w teamie jeszcze wiekszego idiote niz sam jestes to w ogole sie na niego nie wpieniasz ze kwasi wszystkie akcje, giniesz przez niego i przegrywasz gre. ale wiadomo przegrywanie gier przez noobow niesie ze soba tyle zabawy . Spoko niech sobie graja, roapemGodz i TRapemmegapro zaprasza.

    Moj post jak i zreszta ten jest w tonie przesmiewczym, a ty swoja napinka tylko udowadniasz ze mam racje. wiec wybacz ale 2 LOW, l2p. Zbierz swoich kolegow i cisnijcie puba na pl hoscie, mi to w zasadzie rybka.

    Tylko ze ja odrazu powiedzialem dla kaczy ze zadnej gry na poziomie ten kanał nie zobaczy. A chyba o to chodzi zeby PL ludzie pokazali ze cos potrafią, ale niestety z polakow grajacych na b net to znam tylko 3 osoby które maja jakiegos skilla. Reszta to idioci, albo nooby którzy mysla ze sa pro. No i oczywiscie garstka ludzi która wie ze jest słaba, ale przynajmniej dzieki temu nie kozaczy jak to polaczki maja w zwyczaju. Cała reszta ogranietych gra ggc albo rgc, i obv do dyskusji uzywaja forum dota.pl, choc i tam wiekszosc to mid-low europy, ale dla was to moga byc bogowie doty.
    i ty bynajmniej do tych ogarnietych sie pierdolcu nie zaliczasz. zygac sie chce jak czlowiek czyta twoje komentarze. ktos mi moze wytlumaczyc dlaczego drill najwiekszy pl flamer nie ma jeszcze bana?

  6. #36
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    go go go drama
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  7. #37
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    do TheDrill:
    jeśli nie należysz do ścisłej czołówki Polski w dotę (a zapewne nie należysz, bo raz nie kojarzę nicka, dwa nie traciłbyś tu czasu) to raczej gram o niebo lepiej od Ciebie (i o dwa nieba od pozostałych tu - ale mam ego, co nie?)
    Że co ??

    Wypraszam sobie...
    ME PRO ME NOT FAT!





    PS.
    Quote Originally Posted by KaCzA View Post
    PL_Guard ONLINE
    Ruszył bot, moze i kanał się rozkręci.
    Last edited by Ludwiczek; 6th October 2010 at 06:14 PM.

  8. #38
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    tylko ze nie ma na czym hostowac bo pl_host offline ;d
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  9. #39
    Registered User
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    207
    Ah, moja ulubiona rozrywka po godzinach na eb.net - to jest, centrum dramy

    MOAR PLZ
    Xpam account: LimitbreaKer
    Garena account: AuliX

  10. #40
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    xD
    Ja też mimo, ze juz dawno nie gram, to bede tu chyba wiecznie zaglądał

  11. #41
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    host jest offline bo muszę go aktywować a aktywacja kont w tej chwili nie działa...

  12. #42
    Registered User Moskit's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Gdansk
    Posts
    226
    spinajcie dalej, fajnie sie czyta ;*
    :O
    eurobn acc: OgAr]KomaR
    Moskito.O
    :O
    it RoX !:O
    ]


    KaCzA's FAN
    http://www.youtube.com/watch?v=h-tiYdVDcGA <==My first dota movie - Dota - The next level
    xaxx

  13. #43
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    moskit grasz w cos jeszcze?
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  14. #44
    Registered User
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    207
    prawda jest taka ze wszyscy zdradzili mnie i tinkera i graja w jakies lole
    Xpam account: LimitbreaKer
    Garena account: AuliX

  15. #45
    Registered User Moskit's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Gdansk
    Posts
    226
    w sumie to nie, w lola mi sie nie chce za bardzo, dote juz nie umiem, w fife gram od czasu do czasu ;P
    :O
    eurobn acc: OgAr]KomaR
    Moskito.O
    :O
    it RoX !:O
    ]


    KaCzA's FAN
    http://www.youtube.com/watch?v=h-tiYdVDcGA <==My first dota movie - Dota - The next level
    xaxx

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates