Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 16 to 30 of 94

Thread: Kanał Poland!!

  1. #16
    Registered User Moskit's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Gdansk
    Posts
    226
    privy PL rzadzily ; D ale do czasu jak 50% zaczeli grac w gowniana DOTE OMG ( z tymi skillami pomieszanymi) dobra, kilka razy zagrac jest fajnie, smiesznie ale oni to sie przerzucili na to jako na glowna gre ; D a jeszcze pamietam turniej 2v2 zapadl w zapomnienie, bez zwyciezcy, akurat jak mielismy z sentim grac vs noobtozzo i narc xD
    (tak, uniknales osmieszenia ) ja wzorowalem sie zawsze na pro pudge and not fat ludwiczku, to moj idol, naprawde wiele bym dal zeby go poznac ...(spoko kacza, na tobie non-stop sie wzoruje, mirana ftw)
    :O
    eurobn acc: OgAr]KomaR
    Moskito.O
    :O
    it RoX !:O
    ]


    KaCzA's FAN
    http://www.youtube.com/watch?v=h-tiYdVDcGA <==My first dota movie - Dota - The next level
    xaxx

  2. #17
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by Moskit View Post
    ja wzorowalem sie zawsze na pro pudge and not fat ludwiczku, to moj idol, naprawde wiele bym dal zeby go poznac ...
    Miło to słyszeć
    Last edited by Ludwiczek; 11th September 2010 at 12:52 AM.

  3. #18
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    Moze teraz cos sie zacznie??
    Ludzie wrocili z wakacji itp. moze jakies ozywienie bedzie
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  4. #19
    Registered User Policeman's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Police Station
    Age
    37
    Posts
    9
    Chyba bot nie działa prawidłowo, bot tworzy grę ale nie można do niej dołączyć.
    Ktoś ma podobny problem?
    Gdy Kacza hostował to nie było problemów.
    TO PROTECT AND SERVE

  5. #20
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    komenda na zahostowanie gry to:

    !gopub pl_host nazwagry

    a wy wszyscy piszecie tak:

    !gopub nazwagry

  6. #21
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    co za zrombana komenda
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  7. #22
    Registered User
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    12
    jak sie da zróbcie wiecej map, dota omg itp
    sppawacz

  8. #23
    Registered User KaCzA's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Poland
    Posts
    1,549
    narazie nic się nie da, muszę dopiero pogadać z shakarem na ten temat...

  9. #24
    Honored Member
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    3,580
    Quote Originally Posted by TheDrill View Post
    ta fajna gre w gronie znajomych to sobie mozna zahostowac na pd.eu, spoko rozumiem ze masz w teamie jeszcze wiekszego idiote niz sam jestes to w ogole sie na niego nie wpieniasz ze kwasi wszystkie akcje, giniesz przez niego i przegrywasz gre. ale wiadomo przegrywanie gier przez noobow niesie ze soba tyle zabawy . Spoko niech sobie graja, roapemGodz i TRapemmegapro zaprasza.

    Moj post jak i zreszta ten jest w tonie przesmiewczym, a ty swoja napinka tylko udowadniasz ze mam racje. wiec wybacz ale 2 LOW, l2p. Zbierz swoich kolegow i cisnijcie puba na pl hoscie, mi to w zasadzie rybka.

    Tylko ze ja odrazu powiedzialem dla kaczy ze zadnej gry na poziomie ten kanał nie zobaczy. A chyba o to chodzi zeby PL ludzie pokazali ze cos potrafią, ale niestety z polakow grajacych na b net to znam tylko 3 osoby które maja jakiegos skilla. Reszta to idioci, albo nooby którzy mysla ze sa pro. No i oczywiscie garstka ludzi która wie ze jest słaba, ale przynajmniej dzieki temu nie kozaczy jak to polaczki maja w zwyczaju. Cała reszta ogranietych gra ggc albo rgc, i obv do dyskusji uzywaja forum dota.pl, choc i tam wiekszosc to mid-low europy, ale dla was to moga byc bogowie doty.
    eeee, a Ty kim jesteś?? !! ??

  10. #25
    Registered User TheDrill's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Poland
    Age
    37
    Posts
    102
    Quote Originally Posted by Rake View Post
    eeee, a Ty kim jesteś?? !! ??
    Nikim, a rozpierdalam wszystkich z tego kanału. słabo ?

  11. #26
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    Słabo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  12. #27
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    Quote Originally Posted by TheDrill View Post
    Nikim, a rozpierdalam wszystkich z tego kanału. słabo ?
    "ee tam ja jestem nikim" sorry, ale typowa gadka kogos kto ma wybujałe ego i ma sie za nie wiadomo kogo, ale lubi to maskować za szablonowym "i am nobody", pokazujac jakim to niby nie jest prze chujem batmanem i dodatkowo skromniacha

    Jeżeli uważasz, ze marnujesz czas i faktycznie zalezy ci na grze na wyższym poziome, a uważasz ze nigdy takiego na kanale PL nie będzie, co jest bardzo prawdopodobne jeśli wszyscy lepsi gracze będą szukać czegos innego, to po prostu szukaj wyżej, a tam co? nie chcą cię ;p? czy jestes tak przeciętniakim lub słabeuszem i piszą o tobie wszyscy tak jak ty o słabszych. ze "cie rozpierdalają" bez mydła.

    Nie widzisz ze chopaki dopiero próbują rozkręcić kanał?

    Na razie ważne aby ludzie zaczeli tam zbierać się i grać i ściągać znajomych, wtedy może wyklarują się lepsze i gorsze grupy i będzie można hostnąc cos dla każdego, i dla nowicjuszy coś na przetarcie i standard gre, a i jakiegos "pro" ;p

    Ja kiedyś dla zabawy, założyłem acc Sawczuk i w krótkim czasie zdominowałem cały stary kanał gdzie bart miał bota i ranking, nawet psychola Kikusie/Monie, ktora napiedalała po nocach godzinami i zakańczała gry w ktorych jej nie szło, aby nie liczyły sie do statow xd.

    Czasem grało sie tam całkiem fajnie, grali i ss i edl'e i mega nooby i czasem ktos bardzo dobry + grupy ludzi ktorzy sie znaja.

    Jak wiążesz swoja przysłosc z graniem w dota, to zostaje ci tylko gra na poważnie i treningi, treningi i treningi, ciągłe granie z lepszymi i olewanie słabszych by nie tracić czasu.
    Jeżeli chcesz się tylko pobawić czy pograć jak normalny człowiek, to takie inicjatywy jak kanał PL są całkiem OK.

    ps. a jeżeli chodzi o kanały to każdy kto mnie zna wie ze najlepszym kanałem na xpamie zawsze było koko, legendary secret pro channel, ale coz.... nie da sie dorównać legendzie
    Last edited by Ludwiczek; 27th September 2010 at 06:13 PM.

  13. #28
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    koko ? a coco legendarnym nie doszlym zawodnikiem koko teamu xD
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


  14. #29
    Registered User Ludwiczek's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Land of PROs: Poland
    Posts
    2,239
    nie bluźnij... jedyne miejsce dla coco jest na mojej banliscie

    ps.
    Kaczory nie probowaliscei hostowac gier z dopiskiem PL, i zagadywac/informowac polakow o kanale PL?
    Być moze sporo osób z PL gra, ale nie wiedza lub nie chcą wiedzieć o PL

    Ale moze sie uda wyłowic pare osób lub chociaz przekonac zeby wpadły raz za czas na kanał

  15. #30
    Safelist Member B4rt0z0's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    UK
    Posts
    1,168
    Awards
    po 1. Nie ma bota od tyg. prawie 0 gier
    po 2. przez to max 3 osoby na kanale
    po 3. przestalem grac i ilosc privow spadla do 0%
    po 4. kacze ruchaja na lewo i prawo
    po 5. moze Ludi sie tym zajmiesZ? uslysza lub zobacza fat voice i beda kolejki ^.^
    Nasze motto pochodzi ze świętej księgi Kaczodarianusa Wielkiego MCDXXXV pt. "Filozofia i rozważania Kaczomirany", brzmi ono: 'Wtenczas rzekł, a że jego słowa były rozkazem a zęby ociekały dotą, tak się stało: Poświęcisz swe ciało, by złączyć się ze strzałą! I tak uczynił mędrzec KaCzA".


Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates