Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 46 to 60 of 61

Thread: <<Anger Management>>

  1. #46
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    Da! Multumesc pentru observatii! Evident am gresit atat scrierea cuvantului, cat si declinarea celor doua verbe. Am editat!


    P.S. Mii de scuze pentru ceea ce pare a fi offtopic, dar nu am vrut decat sa incerc sa evidentiez penibilul in care se afla unii indivizi care se cred "mai catolici ca Papa" cand vine vorba de injuraturile in-game


    Pacat ca tu esti mai prost ca 12 noaptea si n-ai inteles mesajul pe care am vrut eu sa-l transmit (probabil nu vezi padurea de copacii). Eu nu ma dadeam mai catolic decat papa, idiotule, incercam sa explic ca exista cazuri cand poate un pic de "incurajare" verbala e folositoare.

    P.S.:

    ^lipsa de educatie (la PROPRIU!) este sa scrii pocit cuvintele si sa nu stii sa conjugi verbele (inainte sa incepi sa ma injuri, gandeste-te ca iti fac un bine la urma urmei si te daram de pe piedestalu' tau de ignoranta si aroganta nihilista din afectiune... ce sa fac mah, mi-e drag de tine


    1. Propozitiile in limba romana incep cu litera mare, iar daca vrei sa incepi cu un citat pui ghilimele. (vezi punctul 3)
    2. La sfarsitul propozitiei (frazei) se pune punct (sau semnul corespunzator modului verbului folosit)!
    3. "mah" nu e cuvant din limba romana, si in nici o alta limba.

    Ori suntem cunoscatori de limba romana, ori nu mai suntem!
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  2. #47
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Thank you for proving my point. Your Honour, case closed!

    Sa reluam pe scurt:
    1. "nu vezi padurea de copacii"? Care copaci? Copacii... din desiș, din hățiș, care copaci, bre?
    2. Ghilimele? Am pus quote, ai auzit de redundanță
    3. I stand corrected, "mă"! E bine așa? Cica "mah" voia sa fie o interjecție din limba română scrisă fonetic făcând uz de alfabetul ENGLEZ!... BTW (asta e o abreviere din limba engleză) did you get yourself checked? I do believe you're well overdue for your weekly psych exam!
    4. Chiar că ai cedat, dacă ai rămas fără argumente și recurgi la injurii pe față... "idiotule", "prostule"... urât mă, halal educație! How very low of you, Sir! Such a disappointment you've turned out to be... tsk tsk (asta e o interjecție din limba engleză )
    5. Propoziții începute cu literă mică? "Iz u blind"? Propoziția la care te referi tu începe cu CITATUL ăla pe care nu îl vezi de quotes D'OH! (ete încă o interjecție, ptiu, na-ți-o, că iar o făcui!). Dar dacă te face fericit (și ține minte, fac asta NUMAI pentru tine, că ești special și mi-e drag de tine), no hai că modific mah!... pardon, "mă"!
    6.
    Quote Originally Posted by [tm]gene View Post
    Ori suntem cunoscatori de limba romana, ori nu mai suntem!
    ... păăăăi suntem! Aoleu, iar am început mah cu literă mică? Ziceam și io că dacă folosesc în scris un limbaj mai colocvial (mai ții minte anacolutu' ăla faimos al lu nea' ăla, Creangă parcă îi zicea), dau o notă mai personală mesajului transmis... știi tu, "captatio benevolentiae", participarea afectivă a cititorului, alea alea... Dar na, până și ăla avea critici... (vai, o dau în aroganță, nu e bine!). Ideea e că una e să nu cunoști limba română și cu TOTUL alta să te folosești de mărci literare pentru a sublinia și a crește expresivitatea unui mesaj

    P.S. Acuma vorbind serios (si lasand la o parte diacriticele, deja o dam in pretiozitate), nu crezi ca disputa asta puerila ar cam fi cazul sa inceteze? Adica plm (am voie sa zic asa?), ne-am jucat destul amandoi, m-am distrat, de ce sa nu recunosc, dar sincer, chiar ma gandesc la sanatatea ta mintala, deci... asta e ultimul post in care fac referire directa la tine; promit sa nu iti mai dau apa la moara, ca nush daca mi-as putea-o ierta vreodata sa te am pe constiinta (ete bah, nu pot sa scap de dialectu' asta de messenger! Ptiu, blesteme, ca iar o dam in colocvial!).
    Last edited by rhaZ; 1st February 2012 at 03:09 PM.

  3. #48
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    )

    Nu stiu ce ai, dar clar e ceva diagnosticabil:


    Ziceam și io că dacă folosesc în scris un limbaj mai colocvial (mai ții minte anacolutu' ăla faimos al lu nea' ăla, Creangă parcă îi zicea), dau o notă mai personală mesajului transmis... știi tu, "captatio benevolentiae", participarea afectivă a cititorului, alea alea
    Asta se crede Cranga!!!!!!! ) El are impresia ca mizeriile pe care le scrie pe forumul asta sunt mici expresii literare.

    Rhaz101 ma inclin in fata proceselor tale artistice, tu mare Homer al zilelor noastre! ) Ce debil! )
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  4. #49
    Registered User CronYshor's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Dau bine solo mid
    Posts
    1,762
    bai frate iao mai usor cu posturile acuma ce plm te "bati" cu asta pe forum in scris ? bravo frate esti foarte tare vrei un premiu ? tot te certi cu cine prinzi postezi anapoda mai ia o pauza pretene sti vorba aia ce-i mult nu-i sanatos.
    Bravo ai invatat limba romana felicitari sa-ti traiasca familia copiii tot ce vrei tu.
    Quote Originally Posted by klee View Post
    When you are low the only thing you can do is flame and abuse powers, but in this situation you have no power, so you just flame, you have low skill, you have no manners, you disrespect others and who knows what else. First learn dota, then talk
    Quote Originally Posted by GoBLin] View Post
    Hmmm...yes...wery intresting...
    my compliments to you Gentleman




    Quote Originally Posted by FuRaCiOsu
    Un Afericit si tie fiule,si la anu poate faci misto mai mult de t-pain Noroc.

    Hidden Text click here to show











  5. #50
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Frate, e threadu de anger management, chillax, daca el vrea sa se "bata in scris", ce sa-i fac... in schimb eu sunt injurat pt ca nu-l injur Sesizezi paradoxu, nu? Oricum sper ca lumea se distreaza, I sure am
    Last edited by rhaZ; 2nd February 2012 at 11:29 AM.

  6. #51
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    moama, voi chiar va plictisiti.

  7. #52
    This is what awesome looks like Silver.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    2,044
    Awards
    Quote Originally Posted by L.E.S. View Post
    moama, voi chiar va plictisiti.

    In lipsa de orice altceva ... n-au ce face

  8. #53
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Târgoviște
    Posts
    491
    N-am auzit in viata mea de "Cranga".

  9. #54
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    ^ shhh, face parte dintr-un curent underground...

  10. #55
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    2,350
    nice bitchslaping rhaz, gene...patetic

  11. #56
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    Quote Originally Posted by pustiul din clasa a 8a

    bai frate iao mai usor cu posturile acuma ce plm te "bati" cu asta pe forum in scris ? bravo frate esti foarte tare vrei un premiu ? tot te certi cu cine prinzi postezi anapoda mai ia o pauza pretene sti vorba aia ce-i mult nu-i sanatos.

    Bravo ai invatat limba romana felicitari sa-ti traiasca familia copiii tot ce vrei tu.
    Nu e tarziu, la 15 ani inca mai ai timp sa te educe parintii ca nu e frumos sa te bagi in seama, mai ales in discutiile dintre 2 oameni maturi. In viata reala poate fi chiar periculos. Vezi-ti de treaba ta, invata si tu limba romana daca tot e asa de facil si nu mai cauta sa dai sfaturi ca ai inca un pic de cas la gura.

    Quote Originally Posted by Robert09

    N-am auzit in viata mea de "Cranga".
    Scoate-ti intai barna tu din ochi, dupaia leaga-te de o greseala de tastare. Nu-s dactilografa de meserie ca tine deci imi permit sa mai ratez cate o tasta. Daca te simti jignit scrie-mi prin posta.

    Quote Originally Posted by -decay-

    nice bitchslaping rhaz, gene...patetic
    Si tu ridici glasul fara sa iti ceara nimeni parerea? Esti un fel de... de "pustiul din clasa a 8a" numa ca tu nu mai ai vreme sa fii educat de parinti. Ghinion!
    Last edited by [tm]gene; 24th February 2012 at 04:38 PM.
    It always seems impossible until it's done. - Nelson Mandela



  12. #57
    Safelist Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Romania
    Age
    34
    Posts
    2,350
    deci stai sa pricep...esti pe un forum PUBLIC, intro discutie PUBLICA si doresti sa nu se bage nimeni in discutia voastra?
    ba da sa mor io esti TARE RAU!
    imi place mai ales atitudinea de copilas afectat care se simte atacat de fiecare replica si se ia in gura cu toti. si totusi eu sunt pustiul de 8ani. ah ce frumos e internetul, tot felul de specimene

  13. #58
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Aug 2010
    Location
    romania
    Age
    36
    Posts
    111

  14. #59
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Nov 2010
    Location
    RO
    Posts
    740
    Quote Originally Posted by [tm]gene View Post
    Nu-s dactilografa
    Deci esti fata?

    Me gusta.

  15. #60
    Romania Moderator Mitix's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    In a cage
    Posts
    3,048
    [URL]http://www.youtube.com/watch?v=GI9Gy_MHhjU&feature=related[/URL]

    GOGO SHEEN
    Suffering succotash, I leave you suckers sufferin'
    Huffin' and puffin', at last!








Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates