Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 45 of 61

Thread: <<Anger Management>>

  1. #31
    Registered User shaft's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ploiesti
    Age
    37
    Posts
    31
    Asa procedez si eu. Ii ignor.
    Capo di tutti capi

  2. #32
    Registered User AsasinE's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    #ss
    Posts
    188
    Mor acum cand i vad pe astea ca fac Helm of dominator pe traxe sau battle fury ) s-au arcane boots

    Dependent de eurobattle.net

  3. #33
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277
    Ce are HoD pe trax?

    Inactive player.

  4. #34
    Registered User Draekyan's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Madagascar
    Posts
    137
    rapt n-ai murit?:d

  5. #35
    Safelist Member
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Romania BT
    Posts
    916
    Quote Originally Posted by AsasinE View Post
    Mor acum cand i vad pe astea ca fac Helm of dominator pe traxe sau battle fury ) s-au arcane boots
    Mor cand iti vad scrisul. Doamne
    There are moments in your life when you appreciate yourself. That is pride. But there are other moments in your life when, besides yourself, people appreciate you. That is fame.

  6. #36
    Registered User OsiRyS's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Romania
    Age
    35
    Posts
    696
    Quote Originally Posted by demon-storm
    Ai o boala pe mine de cand am purtat discutia aia si n-ai fost in stare s-o duci mai departe? Iti inteleg frustrarea... Si imi plac mai multe tipuri de melodii Sa nu mai spun de versurile unora (un concept nou pentru tine de astfel)
    Eu ma miram de semi-analfabetismul domnului care a deschis topicul, dar daca ai postat si tu aici, acum ma rad si de la tau
    Trist.
    Daca eu sunt analfabet,atunci tu ce esti..iti spun eu:un expert in erori gramaticale ale limbii romane(eu macar greseam cand ma exprimam in limba engleza...ROFL)
    Mega noob...mega analfabet...

  7. #37
    Safelist Member Leemn's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Afk woods
    Age
    33
    Posts
    367
    Intr-un joc de strategie cel mai bine se indeplinesc factorii si variabilele avand o stare psihica lucida , echilibrata , educata , disciplinata , obiectiva care sa ia in calcul variabilele si factorii in mod constant si orientat .
    Claudiu daca il faci pe Gigi_sukaru_69 care iti ia toata familia la plimbare (in parc intr-o zi insorita) sa inteleaga fraza asta o sa mananc 2 napolitane cu vanilie in cinstea ta.

    De fapt... cred ca deja l-ai pierdut cand ai pus cratima aia la intr-un.
    Last edited by Leemn; 8th June 2011 at 01:09 PM.

  8. #38
    Registered User LOGiStiK's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Age
    19
    Posts
    4,108
    Quote Originally Posted by AsasinE View Post
    Mor acum cand i vad pe astea ca fac Helm of dominator pe traxe
    Asa-i ca mori si cand ii vezi pe noobii aia cu dagger pe tide in loc de battlefury?

    @ Lemn - Eu ii fac sa inteleaga, cu paru' (ban) si un /dnd sa nu mai scoata nici un cuvant, crede-ma ca incep sa cerseasca pe forum si se fac cei mai fragezi miei.
    In rest, in general le mai zic cateodata sa mai scrie iar ca nu am fost atent la ce au zis, asta ii cam enerveaza.
    Last edited by LOGiStiK; 8th June 2011 at 03:31 AM.

  9. #39
    Uber Technician L.E.S.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    ROMANIA, Oradea
    Posts
    1,561
    vai logistik nu mai fi asa de spartan, pew-pew headshot... si cred ca, Claudiu a vrut sa zica altceva, adica: cand joci tre sa fii calm, sa nu fi distras de altceva, nici stresat si... obiectiv intr-un cuvant nu ca asta din video:
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=3nTIg_8ig_Y[/url]
    Last edited by L.E.S.; 8th June 2011 at 08:28 AM.

  10. #40
    Inactive plejer Raptor7's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Mordor
    Age
    35
    Posts
    2,277
    I'm still alive :> poate dupa licenta o sa ma intorc sa joc cu voi cateva meciuri, asa, de dragul vremurilor de alta data

    Inactive player.

  11. #41
    Safelist Member El.Grande.Oso's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Romania
    Age
    29
    Posts
    144
    uitati aici control al furiei
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=t6fT7r95MKo[/url]

  12. #42
    Registered User shaft's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    ploiesti
    Age
    37
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by El.Grande.Oso View Post
    uitati aici control al furiei
    [url]http://www.youtube.com/watch?v=t6fT7r95MKo[/url]
    e la vrajeala
    Capo di tutti capi

  13. #43
    Banned I'm here for some weeks and I already got banned...I'm such a jerk!

    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Dresden
    Age
    38
    Posts
    211
    Super tare thread-ul asta! Insa esueaza in a explica ce faci atunci cand tu fiind o fiinta rationala, cu experienta vasta in dota, team player care stie sa se sacrifice pentru binele tuturor dai peste urmatorul tip de jucator:

    - TOT avansat in dota (vreau sa zic poate sta de la egal la egal intr-un cw cu un jucator de competitii)
    - intelege dota, si ce inseamna timpii din dota (cand trebuie facut gang, cand trebuie presat, etc.)
    - are spirit de echipa si vrea sa castige

    DAR

    -e incapatanat si vrea el neaparat ca in jocul asta sa dovedeasca exceptia (ex: poate face hex si necro pe furion dar face MANTA SI MJIOLNIR desi are deja, sa zicem, magina in echipa)

    Ce faci in situatia asta? Sunt de acord ca a incepe sa urli la noobi e dovada de lipsa de educatie. Dar eu cred ca oricat de rationali am fi trebuie, si ESTE indicat sa urli la jucatorii PRO care joaca prost (si stiu si ei ca joaca prost) doar pentru a arata ca ei sunt peste dota.
    Last edited by [tm]gene; 1st February 2012 at 11:01 AM.

  14. #44
    This is what awesome looks like Silver.'s Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Romania
    Age
    33
    Posts
    2,044
    Awards
    Zise gene.

  15. #45
    Registered User rhaZ's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    CAG
    Age
    35
    Posts
    922
    Quote Originally Posted by [tm]gene View Post
    a incepe sa ulrii la noobi e dovada de lipsa de educatie.
    Quote Originally Posted by [tm]gene View Post
    eu cred ca oricat de rationali am fii trebuie, si ESTE indicat sa urlii la jucatorii PRO care joaca prost (si stiu si ei ca joaca prost) doar pentru a arata ca ei sunt peste dota.
    ^lipsa de educatie (la PROPRIU!) este sa scrii pocit cuvintele si sa nu stii sa conjugi verbele (inainte sa incepi sa ma injuri, gandeste-te ca iti fac un bine la urma urmei si te daram de pe piedestalu' tau de ignoranta si aroganta nihilista din afectiune... ce sa fac mah, mi-e drag de tine)


    N.B.(nota bene, NU "noapte buna", asta ca sa nu existe confuzii) Explicatii ,in caz ca esti confuz, in legatura cu ce am scris mai sus: conditionalul optativ se formeaza cu forma de infinitiv a verbului, iar verbul "a urla" conjugat la persoana a II-a singular se scrie "urli", cu un singur "i" (radacina fiind "url-", asta in caz ca te gandesti poate sa faci o analogie cu verbul "a scrie", caruia i se mai adauga un "i" la persoana a doua singular pentru simplul motiv ca are radacina "scri-" )


    P.S. Mii de scuze pentru ceea ce pare a fi offtopic, dar nu am vrut decat sa incerc sa evidentiez penibilul in care se afla unii indivizi care se cred "mai catolici ca Papa" cand vine vorba de injuraturile in-game

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates