Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 16 to 17 of 17

Thread: o problema ce necesita rezolvare!!

  1. #16
    Safelist Member [MooN]Pain's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Near the secret shop
    Age
    30
    Posts
    961
    Pai nu mai are rost, omu are dreptate adica doar cand ii vezi pe mapy maniakol rmn si care mai era pe acolo te sperii, pur si simplu se ridica paru pe tine si iti e frica sa intrii in joc pentru ca stii ca ai pierdut. Nu sunt de acord cu stackurile! +1 la acest post si sa faceti regula impotriva acestor jucatori care se joaca in echipe ( stack ) nu este corect !! Protestez!1!1!

    In lupta noastra impotriva stackurilor ni se va alatura si forta!

    [URL=http://img59.imageshack.us/i/e167245751af4bd3aaed5fa.jpg/][/URL]
    Last edited by [MooN]Pain; 15th September 2010 at 09:06 PM.
    Hidden Text click here to show

    Originally Posted by Light_of_Hell
    U noob not know how to play LEVORIC
    u buy sange (it a slows), at lvl 4 LEVORIC criticals roshan, than aura and gg, also u can buy RADIATOR cuz looks cool in LEVORICS arm, BUROOZIA for perma critical and BATTLE FURKY for caveing enemy
    Hidden Text click here to show

  2. #17
    FriskY C0r73z's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Galati/Romania
    Age
    30
    Posts
    246
    Quote Originally Posted by ^ILoveMyWallet^ View Post
    HardStyler.. in acest caz mapy^ a venit cu cativa membri din clan sau prieteni de-ai lui si nu joaca neaparat pentru a castiga cat joaca pentru a avea fun... (opinia mea)
    Si mi se pare corect daca ai clan membri/prieteni foarte buni in pool sa vrei sa joci cu ei, pentru ca te simti bine in compania lor...

    Da, asta nu inseamna ca trebuie sa zici 5 jucatori, cei mai buni, cai vrei tu neaparat si gata... Si eu joc cu stack ) , da, cu [SnakE], care imi este prieten foarte bun in real life ( nu e jucator extrem de bun, nici eu nu sunt ) - deci cel putin stack-ul meu nu e bazat pe WINNING - si nu mi se pare nimic gresit in a face stack atat timp cat nu exageram...
    Xpam- C0r73z
    Quote Originally Posted by Plavsha View Post
    In Serbia, they teach us to be gangsta and smoke weed since we're 6. That can explain why all from Aleksinac are so hardcore!

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates