Page 1311 of 1501 FirstFirst ... 311 811 1211 1261 1301 1309 1310 1311 1312 1313 1321 1361 1411 ... LastLast
Results 19,651 to 19,665 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #19651
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by _pLaY.MaKeR_ View Post
    to je junak,
    i bin laden je za neke idiote bio junak :P

    btw:

    [url]http://www.avaz.ba/showbiz/kiosk/raspisali-konkurs-za-batmana-grada-nisa[/url]

    Last edited by mrniceguy; 14th March 2013 at 09:56 PM.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  2. #19652
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Omg, kale, šta ti sad smeta gavrilo princip, majke ti?
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  3. #19653
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Ne smeta mi ništa jebote on, ubio čoek Franca i ženu mu nasred Sarajeva i zbog njeg poslje izginulo koliko miliona ljudi u prvom svjetskom ratu. Ne smeta mi.

    Jel ti heroj on? ako ti je heroj džaba ti ga.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  4. #19654
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    ne smeta mi ništa jebote on, ubio čoek franca i ženu mu nasred sarajeva i zbog njeg poslje izginulo koliko miliona ljudi u prvom svjetskom ratu. Ne smeta mi.

    Jel ti heroj on? Ako ti je heroj džaba ti ga.
    zbog njega????????????????????????????????????????????? ???????? Ti mora da me zajebavaš
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  5. #19655
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    Ne smeta mi ništa jebote on, ubio čoek Franca i ženu mu nasred Sarajeva i zbog njeg poslje izginulo koliko miliona ljudi u prvom svjetskom ratu. Ne smeta mi.

    Jel ti heroj on? ako ti je heroj džaba ti ga.
    Stvarno mislis da je Prvi svetski rat poceo zbog toga?

  6. #19656
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    Ne smeta mi ništa jebote on, ubio čoek Franca i ženu mu nasred Sarajeva i zbog njeg poslje izginulo koliko miliona ljudi u prvom svjetskom ratu. Ne smeta mi.

    Jel ti heroj on? ako ti je heroj džaba ti ga.
    Lepo onda, da ga nije ubio pricao bi ti blago meni danas nemacki jezik il tako nesto....

    i drugo sto mislis da je bin laden terorisao ameriku ? zato su oni pola sveta doveli do propasti i jos im to nije bilo dosta i ostave vojsku na tudjoj teritoriji maltretiraju zenu decu i starije da im prave reda i ti nebi bacao bombe na njih ? a mali delic motiva je nafta inace ima toga jos puno
    Last edited by _pLaY.MaKeR_; 15th March 2013 at 10:13 AM.
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  7. #19657
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Četnički odredi u Prvom, pa i Drugom svetskom ratu su imale muslimanske vojnike u svojim odredima koji su se zajedno borili za OSLOBOĐENJE OD JEBENIH AUSTRO-UGARA, NACISTA I OSTALIH GOVANA, a ti mi sereš tu kako je Gavrilo Princip govedo. Sram te bilo!
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  8. #19658
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by noel View Post
    keose, cuo sam da je deso imba na svena. xd
    deso+dagon dobitan kombo xd
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  9. #19659
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    Četnički odredi u Prvom, pa i Drugom svetskom ratu su imale muslimanske vojnike u svojim odredima koji su se zajedno borili za OSLOBOĐENJE OD JEBENIH AUSTRO-UGARA, NACISTA I OSTALIH GOVANA, a ti mi sereš tu kako je Gavrilo Princip govedo. Sram te bilo!
    Stojim iza ovoga.

  10. #19660
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    Četnički odredi u Prvom, pa i Drugom svetskom ratu su imale muslimanske vojnike u svojim odredima koji su se zajedno borili za OSLOBOĐENJE OD JEBENIH AUSTRO-UGARA, NACISTA I OSTALIH GOVANA, a ti mi sereš tu kako je Gavrilo Princip govedo. Sram te bilo!
    Miladine, mi smo zvanicno postali braca ! <3
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  11. #19661
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667

    tako cu ja isto da kupim kola, samo cu da ih nazovem VANGUARD
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  12. #19662
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    Hola. I news. How pley dota? Mi slardar plx. ty

  13. #19663
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by _pLaY.MaKeR_ View Post
    Lepo onda, da ga nije ubio pricao bi ti blago meni danas nemacki jezik il tako nesto....
    O cemu ti pricas koji njemački jezik? U vrijeme austro ugarske govorili smo isti jezik kao i do sada. (ps mada sada kada vidim kako nam je, privato mislim da smo ostali pod austro ugarskom bilo bi nam bolje)

    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    Četnički odredi u Prvom, pa i Drugom svetskom ratu su imale muslimanske vojnike u svojim odredima koji su se zajedno borili za OSLOBOĐENJE OD JEBENIH AUSTRO-UGARA, NACISTA I OSTALIH GOVANA, a ti mi sereš tu kako je Gavrilo Princip govedo. Sram te bilo!
    Koji četnički odredi su imali muslimanske vojnike i koje muslimanske vojnike, pogotovo me to zanima u drugom svjetskom ratu koji su se to četnici borili protiv okupatora (pogledaj fim Dr Mladen imaš ga na youtube, imaš u Banjaluci park zove se Dr Mladen Stojanović). A Gavrilo Princip što se mene lično tiče, ubije nenaoružanog čovjeka i nenaoružanu ženu na pravdi Boga. Svi oni koji ubijaju ljude na taj način su teroristi. Pogledaj malo samo gdje taj prestolonasljednik išao kad ga je ovaj ubio:wikipedia.org " Nakon službenog primanja u Gradskoj vijećnici nadvojvoda se interesirao za osobe ranjene u atentatu. Kada su mu rekli da se još nalaze u bolnici inzistirao je da ih posjeti. Pripadnik nadvojvodine svite barun Morsey rekao je nadvojvodi kako bi to moglo biti opasno, ali je Oskar Potiorek (koji je bio odgovoran za sigurnost kraljevskog para) odgovorio: Zar vi mislite da je Sarajevo puno atentatora? Ipak Potiorek je predložio da nadvojvotkinja Sofija ostane u Gradskoj vijećnici. Međutim kada joj je barun Morsey to rekao ona se usprotivila: "Sve dok se danas nadvojvoda pojavljuje u javnosti i ja ću biti s njim.""

    Uglavnom da skratim, nemam neko iskreno mišljenje o Gavrilu Principu ono gore prije sam napisao iz zajebancije, više razmišljam o njemu kao ubici i teroristi nego kao heroju jer koliko je meni poznato austro-ugari nisu potlačavali narod u zemljama u kojima su bili na našim prostorima, barem mi nije poznato imaš gdje kakav link koji bi mi to dokazao..

    edited 3 put.
    Last edited by mrniceguy; 15th March 2013 at 01:57 PM.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  14. #19664
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    Mozda bi tebi bilo bolje da si danas austrougarin neki smrdljivi nesto, al izgubio bi svoje korene a sto se drugog tice mislis ti da oni nebi Bosni i Srbiji objavili Aneksiju i bez atentata, samo su nas hteli smaknuti sve sa planete zemlje, samo su nas muzli ko stoke zapitaj se malo zasto je doslo do tog atentata, zato sto mu se ubijalo ? Mislis ti da je Gavrilo Princip bio lud ? I nas nobelovac Ivo Andric je bio u istom otporu kao i Gavrilo Princip zato je i zaglavio zatvor do 1915. u Mariboru.
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  15. #19665
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by _pLaY.MaKeR_ View Post
    I nas nobelovac Ivo Andric je bio u istom otporu kao i Gavrilo Princip zato je i zaglavio zatvor do 1915. u Mariboru.
    wikipedia.org

    Ivo Andrić (Dolac kod Travnika, 9. listopada 1892. - 13. ožujka 1975., Beograd)
    Ivo Andrić rodio se u hrvatskoj obitelji Antuna Andrića, sudskog podvornika i Katarine Pejić.[5]
    pogledaj u spoileru koji je čovjek upisao jezik da mu je maternji.
    Hidden Text click here to show


    e žalosti, Hrvat rođen u Travniku a kažu Srbi "naš nobelovac" čak šta više čovjek umro u Jugoslaviji bivšoj i nije se deklarisao kao Srbin, al eto, svojatajte ga.

    Što se tiče Austrougarske, koliko firmi je Austrougarska izgradila u svoje vrijeme, koliko je objekata napravila. A što se tiče izrabljivanja, mogu se u tome složiti bez problema, pa na kraju krajeva zbog toga je počeo rat i u bivšoj Jugi to sam već napisao bio jer su zemlje bivše Juge htjele da prekinu izrabljivanje od strane Srbije.

    Reko sam ti za Gavrila, nemam konkretno mišljenje o čovjeku.
    Last edited by mrniceguy; 15th March 2013 at 05:55 PM.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

Page 1311 of 1501 FirstFirst ... 311 811 1211 1261 1301 1309 1310 1311 1312 1313 1321 1361 1411 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates