Page 668 of 1501 FirstFirst ... 168 568 618 658 666 667 668 669 670 678 718 768 1168 ... LastLast
Results 10,006 to 10,020 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #10006
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    A sto ne downloadujes for free?
    prodo sam komp, dopizdilo mi to da predjem 30 igara u godinu dana... ovako kupis 2 dobre igre za konzolu i igras ih godinu dana.... superiornije su mi konzole nego pc-evi
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  2. #10007
    Registered User
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Croatia
    Age
    33
    Posts
    556
    Blog Entries
    1
    Quote Originally Posted by Deadly_burek View Post
    prodo sam komp, dopizdilo mi to da predjem 30 igara u godinu dana... ovako kupis 2 dobre igre za konzolu i igras ih godinu dana.... superiornije su mi konzole nego pc-evi
    si i dotu preso? zato te nema vise?

  3. #10008
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    ne razumijem... pa uništio je tron i šta sad? igra je gotova.

    ???

  4. #10009
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    dota je mapa....ak te zanima preso sam w3 i tft


    edit: dodem opet kad mi prode ban
    Last edited by Deadly_burek; 6th November 2011 at 06:03 PM.
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  5. #10010
    Honored Member iStealSkills's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Croatia
    Age
    31
    Posts
    1,927
    ... ... ...

    Lacoste style ^^

    -

    eDit;

    Last edited by iStealSkills; 6th November 2011 at 11:22 PM.

  6. #10011
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by Deadly_burek View Post
    prodo sam komp, dopizdilo mi to da predjem 30 igara u godinu dana... ovako kupis 2 dobre igre za konzolu i igras ih godinu dana.... superiornije su mi konzole nego pc-evi
    Kako igras igricu pola godine? Valjda predjes i to ti je to, bez obzira da li je PC ili konzola u pitanju.

    P.S. Koji ban? Sta si sad uradio?

  7. #10012
    Safelist Member BloodMen's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    664
    @Istealskills kak vec ae mi plx objasni kak ti se jebeno da igrat dota 2? u detalje .
    [quote author=[Yuma]Psihijatar

  8. #10013
    Honored Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ss
    Age
    35
    Posts
    8,129
    Blog Entries
    1
    Joj gospode vidi taj screen shot u ISS-ovom potpisu. Pa kako ih nije sramota da skrnave dotu tako aman! Jebes me ako kapiram zasto ljudi igraju to govno...

  9. #10014
    Registered User
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Croatia
    Age
    33
    Posts
    556
    Blog Entries
    1
    de cuj se srbine sta pricas ...

  10. #10015
    Honored Member iStealSkills's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Croatia
    Age
    31
    Posts
    1,927
    Quote Originally Posted by BloodMen View Post
    @Istealskills kak vec ae mi plx objasni kak ti se jebeno da igrat dota 2? u detalje .
    Meni je super. Postoje jos neke stvari koje bi htio promijeniti...

    Quote Originally Posted by eXtasY View Post
    Joj gospode vidi taj screen shot u ISS-ovom potpisu. Pa kako ih nije sramota da skrnave dotu tako aman! Jebes me ako kapiram zasto ljudi igraju to govno...
    Meni je sve low ili off, komp mi nije bas nes. Inace kada je sve na High i on igra izgleda odlicno (Voda nije crna kao kod mene XD)

    Inace i ja sam tako pricao dok nisam poceo igrati. Same story s HoNom i LoLom.

    Quote Originally Posted by Plonk View Post
    de cuj se srbine sta pricas ...
    Today, 04:55 AM -- ROFL

    Zeus tard...

    Btw pozdravi onog nooba IStealYourItems kada ga vidis.
    Last edited by iStealSkills; 7th November 2011 at 12:18 PM.

  11. #10016
    Registered User
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Croatia
    Age
    33
    Posts
    556
    Blog Entries
    1
    mislis onog sto si mu nick ukro? xD igrao sam neki dan sa njim, pita me jel igram jos dotu ja kazem da, pita jel na eurobattle, ja onako ladno kazem ne tamo server je šugav i admini su retardi, kaze lik pa da znao sam to xD i odemo na iccup igrat

  12. #10017
    Honored Member iStealSkills's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Croatia
    Age
    31
    Posts
    1,927
    Quote Originally Posted by Plonk View Post
    mislis onog sto si mu nick ukro? xD igrao sam neki dan sa njim, pita me jel igram jos dotu ja kazem da, pita jel na eurobattle, ja onako ladno kazem ne tamo server je šugav i admini su retardi, kaze lik pa da znao sam to xD i odemo na iccup igrat
    lol, nisam ukrao. On mi je sendo inv za hon dok je bio u closed beta, i onda sam ga pitao ako mogu koristiti ISS na xpamu on je rekao da mogu xD

    + on je sa Z, fu zeus n00b

  13. #10018
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Kako igras igricu pola godine? Valjda predjes i to ti je to, bez obzira da li je PC ili konzola u pitanju.

    P.S. Koji ban? Sta si sad uradio?
    imas preko 70 achievementa u igri, vise tezina, challenge... onda tek dolazi multiplayer i achievementi u multiplayeru.... tu ima jako puno sadrzaja za igranje.... ocekivo sam ban za jedan post u kasselovom threadu ali nista od toga

    swift dali si mozda cuo koja ce biti sljedeca expanzija?
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  14. #10019
    Safelist Member [^RawR^]'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Mid solo
    Posts
    1,074
    za sta?
    KASSEL: urke looks like harry potter and frodo in 1 person: frodo potter

  15. #10020
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    oho, roberto... ne samo da stilaš skilove, nego stilaš i nickove... vidi vidi..

    >_<'

Page 668 of 1501 FirstFirst ... 168 568 618 658 666 667 668 669 670 678 718 768 1168 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates