Page 1456 of 1501 FirstFirst ... 456 956 1356 1406 1446 1454 1455 1456 1457 1458 1466 ... LastLast
Results 21,826 to 21,840 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #21826
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    vidiš i to me vrijeđa.

    uopšte nije bitno kao što sam gore napisao, vjeruj u šta hoćeš i pusti druge da vjeruju. ono što je bitno umjesto da uživamo bakćemo se nebitnim stvarima kao one gore što sam naveo.
    E vidis, Kale... Uopste nisi nepristrasan. Oznacio si "arapskog kamilara", a boli te kurac sto sam Isusa nazvao "jevrejski stolar".
    Cela poenta je da smo isti kurac u osnovi, a svadjamo se zato sto smo smo podeljeni oko idiotizma.

    Znas... Dosao tamo neki moron iz picke materine da propoveda "filozofiju" (onu, samo njegovu pravu) i sad ga prate milioni ljudi. Al' ako... Ovce su za sisanje. Takvi kao ti.

  2. #21827
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    Quote Originally Posted by _pLaY.MaKeR_ View Post
    Nemam nista protiv veroispovesti jer veroispovest ne cini narod
    Nažalost ovo nije istina. (ateisti na stranu) Igram WoW sa Arapima iz Egipta, igram HoN sa Arapima iz Iraka..., ljude boli kurac za Isusa i smiju se šalama kontra kršćanstva. Jednom sam rekao -Allah is sexy- čovjeku se skamenila faca, i kaže mi; -ej nemoj da diraš u Allaha- , na isti način na koji je Kale sada totalno ignorirao "jevrejskog stolara" i povuko nož na "arapskog kamilara". A pričamo o online igrama. Stoga vjeroispovijest ČINI narod, ali samo onaj postotak ljudi koji dopusti da ga čini. A to je 90% ljudi na svijetu, provjeren podatak, jer sam pročitao da ateista ima samo 10%.

  3. #21828
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Sto je najgora stvar, ljudi ne shvataju da je religija stvorena za kontrolisanje sirokih masa. I to hiljadama godina posle kreiranja religije. A srz svake je strah od necega.

  4. #21829
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    I ti si mladene glup jeboteeeeee

    Ja sam vernik, verujem u Isusa, ali ne i u Crkvu (institucija). Meni je Bog (nije bitno kako se zove) pomaže da nađem smernice u životu, da se borim, da ne posustajem, da iznad mene ima nečega što mi daje snagu da prebrodim nevolje. Hrišćanstvo je prelepa stvar u praksi i njene 10 zapovesti. Crkva je usrala Hrišćanstvo posle 200, 300 godina nakon nastanka istog. E, sad, što vi ateisti niste dovoljno prosvećeni da vidite razliku između religije kao nečeg iskonskog i religije kao doktrine, to je vaša stvar. I ne, nemoj mi reći da sam iracionalan ako verujem u Boga. Znam, jesam iracionalan, ali pritom i koristim svoju imaginaciju i kreativnost, kao i mnogi veliki ljudi. Pročitaj od Karlajla - Sartor Resartus i biće ti jasnije neke stvari. Vi ateisti ste mi isto toliko zatucani kao i fanatični vernici.

    A ti kale, i ti si glup isto. Ti si pa fanatičan vernik, jebalo vas takvo verovanje i sve ostale pičke materine. BOLI MENE KURAC ŠTA ĆE NEKI DEBIL DA MI KAŽE ZA MOG BOGA DOKLE GOD JA ZNAM VEZU IZMEĐU NJEGA I MENE. Vidiš, ti se obaziraš na gluposti, a kažeš da su nama na ovim prostorima bitnije gluposti od pravih stvari.

    P.S. Svaka religija u teoriji je nešto najlepše što je čovek iznedrio, bilo da je budizam, islam, hrišćanstvo ili nešto nakon toga. To je ono što svaki čovek treba da teži da bude: dobar čovek koji voli ljude oko sebe i koga će voleti zbog dela koje radi.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  5. #21830
    Nab NOe1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11,337
    Awards
    jebes forum kada nemas opciju like.
    Hidden Text click here to show

  6. #21831
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    I ti si mladene glup jeboteeeeee

    Ja sam vernik, verujem u Isusa, ali ne i u Crkvu (institucija). Meni je Bog (nije bitno kako se zove) pomaže da nađem smernice u životu, da se borim, da ne posustajem, da iznad mene ima nečega što mi daje snagu da prebrodim nevolje. Hrišćanstvo je prelepa stvar u praksi i njene 10 zapovesti. Crkva je usrala Hrišćanstvo posle 200, 300 godina nakon nastanka istog. E, sad, što vi ateisti niste dovoljno prosvećeni da vidite razliku između religije kao nečeg iskonskog i religije kao doktrine, to je vaša stvar. I ne, nemoj mi reći da sam iracionalan ako verujem u Boga. Znam, jesam iracionalan, ali pritom i koristim svoju imaginaciju i kreativnost, kao i mnogi veliki ljudi. Pročitaj od Karlajla - Sartor Resartus i biće ti jasnije neke stvari. Vi ateisti ste mi isto toliko zatucani kao i fanatični vernici.

    A ti kale, i ti si glup isto. Ti si pa fanatičan vernik, jebalo vas takvo verovanje i sve ostale pičke materine. BOLI MENE KURAC ŠTA ĆE NEKI DEBIL DA MI KAŽE ZA MOG BOGA DOKLE GOD JA ZNAM VEZU IZMEĐU NJEGA I MENE. Vidiš, ti se obaziraš na gluposti, a kažeš da su nama na ovim prostorima bitnije gluposti od pravih stvari.

    P.S. Svaka religija u teoriji je nešto najlepše što je čovek iznedrio, bilo da je budizam, islam, hrišćanstvo ili nešto nakon toga. To je ono što svaki čovek treba da teži da bude: dobar čovek koji voli ljude oko sebe i koga će voleti zbog dela koje radi.

    Hriscanstvo je stvorilo zapovesti da bi zastitilo bogate od siromasnih. Ukljuci malo mozak, pa razmisli. U srzi svake religije je strah. A sta je drugo strah, nego ogranicenje?
    Verujem i ja u neku visu silu, al' to ne moze da stane ni u jednu religiju ovog sveta.

  7. #21832
    Honored Member
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    ss
    Age
    35
    Posts
    8,129
    Blog Entries
    1
    Hriscanstvo je stvorilo zapovesti da bi zastitilo bogate od siromasnih.
    Zato su progonili Isusa i razapeli ga. Jer im je mnogo odgovarao. Naprotiv on je bio najveca pretnja za bogate jer je ugrozavao vlast.

  8. #21833
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Vlast je ugrozavao jer je sticao veliki broj pratilaca. Da ljudi nisu imali da se plase Bozjeg gneva u srednjem veku, sta bi bilo sa bogatima? Ziveli bi u konstantnoj anarhiji i rasulu.

    A i pricao je da je Bozji sin. Pricaj ti sad da si tako nesto, pa sta ce da ti urade? Stave te u ludaru.

  9. #21834
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Tvoj poslednji post je primer indoktrinacije, a ne religije!!! Uoči razliku! Crkva i religija nije isto!
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  10. #21835
    Registered User Zimo Pg's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,469
    Smaruckate majku vam jebem... Svakih mesec dana neko pokrene temu o religiji i to je to, tuga, cemer i jad. Elem, ja postujem sve hricanse praznike i postim i slavim slavu, nekad sam i za badnje vece isao u crkvu, ali ne verujem da bog postoji trenutno i da se nalazi medju nama. I sad mozete da kazete da je moje razmisljanje retardirano isto kao i ja za vase i tu nema kraja. I ne smarajte sa retardiranim temama oko religije i ratova i tih sranja.



    Hidden Text click here to show

  11. #21836
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Zimo, retardridano ti je misljenje.

  12. #21837
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    nije. slatko sam se nasmijao na zimov post. hahaha... zimo legenda.




    p.s. HAHAHAHAHAHA....

  13. #21838
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    axxaxaxaxaax
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  14. #21839
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  15. #21840
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    Quote Originally Posted by Zimo Pg View Post
    Smaruckate majku vam jebem... Svakih mesec dana neko pokrene temu o religiji i to je to, tuga, cemer i jad. Elem, ja postujem sve hricanse praznike i postim i slavim slavu, nekad sam i za badnje vece isao u crkvu, ali ne verujem da bog postoji trenutno i da se nalazi medju nama. I sad mozete da kazete da je moje razmisljanje retardirano isto kao i ja za vase i tu nema kraja. I ne smarajte sa retardiranim temama oko religije i ratova i tih sranja.
    zimo, smemo onda o tvojoj kevi, gosn. Davidu nece biti tesko da pokrene temu
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

Page 1456 of 1501 FirstFirst ... 456 956 1356 1406 1446 1454 1455 1456 1457 1458 1466 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates