Page 1431 of 1501 FirstFirst ... 431 931 1331 1381 1421 1429 1430 1431 1432 1433 1441 1481 ... LastLast
Results 21,451 to 21,465 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #21451
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    нешто ми пуца курац за лш поред кошарке лоло
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  2. #21452
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mILOSbRE View Post
    Auu fore sa kevama, mislio sam da je to izumrlo lololol
    To je ultimativni kambek. Osim toga, ja od Ukija malo preuzeo fore. Poducio me. Kao sto me je njegova keva poducila jos nesto...

    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    нешто ми пуца курац за лш поред кошарке лоло
    Plas uan!

  3. #21453
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    xaxaxa naravno da ne pravim nikakvu zurezu i stvarno ste jadni, a ti Neso, dobrodoso si kad god zelis u moj dom :*

    nego gle'te pravi film ALOOO : [url]http://www.animefushigi.com/watch/dragon-ball-z-movie-14-kami-to-kami[/url]
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  4. #21454
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    vidim srbija ga dudla 5-21 najs.

  5. #21455
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Klasicne smo majmuncine koje ne znaju da se povezu... Jednu utakmicu odigramo dobro, drugu katastrofa i tako naizmenicno. O_o

  6. #21456
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    јебао бих вам маму свима вама који пљујете без разлога момке који су млађи од вас и професионални играчи су пар година, неки ни толико

    супроставили су се највећим циганима икада (гори су од смрдљивих жабара) који овакве турнире имају одигране неколико пута, тако да се нема шта замерити момцима!

    на светском првенству ћемо јебати говнима маму редом
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  7. #21457
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Sta ste ocekivali, da pobedimo Spaniju sa najmladjim timom na Evropskom prvenstvu sa prosekom 23 god i cak 7 debitanata ? Dok oni imaju 6 igraca koji su igrali ili igraju u NBA. Mojne mediji da vas pale i loze, pa i Francuska je namerno izgubila od nas da bi izbegli Spaniju, u prilog tome ide da je Toni Parker sutnuo jednu trojku u drugom poluvremenu, a zna se da on vecinu suteva uzima. Ja iskreno nisam ocekivao bas ovoliku razliku, ali pobeda Spanije je bila realna.I pricao sam ti protose za Bjelicu da mnogo lopti proda i da se od njega vise ocekivalo i da je Bogdanovic za njega igracina, tako je bilo i ovu utakmicu gde je vec u prvoj cetvrtini prodao neverovatnih 4 lopti. Nerezonski se zalece na kos, nerezonski sutevi preko ruke i 10 poena po utakmici uz dosta izgubljenih lopti i los procenat suta je njegov ucinak na ovom EP, tuzno. Pa jedan Gagic iz Partizana, debitant u reprezentaciji, kako je dobio vecu minutazu tako je bolje igrao i s pravom poslao Bjelicu na klupu. Govorio je vec Ivkovic posle prvog poraza na EP od Crne Gore da menadzeri uticu na njegove igrace i to se, ubedjen sam, najvise odnosi na Bjelicu.

    Ipak cu vise da uzivam u LS veceras nego sto sam u kosarci lolol
    Last edited by mILOSbRE; 18th September 2013 at 07:42 PM.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  8. #21458
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Meni lično se Kalinić najbolje pokazao od svih debitanata. Čovek fenomenalno igra odbranu, zna da ubode koju trojku, ima ulaz solidan.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  9. #21459
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Covek je specijalista za odbranu i samo tako neka nastavi, niko od njega ne ocekuje poene i sve sto ubaci je bonus. Za tri poena ako je ukupno sutnuo 5-6 puta i na ulaz ako je iso isto toliko puta, to nije dovoljno da bi procenio njegove kapacitete u napadu jer on je zaduzen za odbranu i to odlicno radi.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  10. #21460
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    Ja koji sam se inace bavio kosarkom i koju i dan danas pomno pratim, na pocetku turnira nisam verovao da cemo biti tako dobri, cinjenica je da su spanci izgubili namerno, a ovo sto smo sada izgubili 30 razlike to je samo bio pad kocentracije, inace momci su nenadjebivi al nenadjebivi. Nedovic se pokazao da je spreman za NBA, Kalenic pokazuje da moze da igra najbolju odbranu u EL-u mislim sta reci, imali smo i povrede zamislite samo da smo imali i Tea i Novicu i Savana, pa i da smo njih imali mozda nebi imali ni tu srecu da otkrijemo ovaj mladi talenat, Kalenicu svaka cast a momcima vise srece u karijerama.


    Duda gospodin covek.
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  11. #21461
    Лади дади phaNtom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    7,439
    Kud ne odigrah tiket jebem ti krv.
    Save the dramma for your mama.

  12. #21462
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Pad koncetracije moze da bude nekoliko slabih minuta i serija protivnika, a mi smo celu utakmicu gledali istu stvar, dominaciju Spanaca sto sigurno nije posledica pada koncetracije nasih nego ipak mislim da je posledica razlike u kvalitetu i iskustvu takodje. I da smo imali Tea, Novicu i Savana, a oni bracu Gasol i Navara verujem da bi opet izgubili. Njima se poklopila jedna sjajna generacija koja je dominirala kako u mladjim kategorijama tako i u seniorskoj. A ovi nasi igraci sto su im se suprotstavili, to su igraci koji tek dolaze i sada su iskusniji za jedno jako takmicenje, a zamislite tek sledece godine na svetskom prvenstvu kada budu iskusniji za jos jednu celu sezonu, ubedjen sam da cemo ako nista vise bar ravnopravno da se nosimo sa Spancima. A sto se tice toga da su Spanci namerno izgubili, jesu. Ali sistem takmicenja je takav da se ekipama ostavlja prostor za kalkusianje sto su Spanci imali apsolutno pravo da urade. Kao sto su Francuzi izgubili od nas da bi izbegli Spaniju(ali nece je izbecu u polufinalu), tako je i Spanija procenila da bi lakse izasla sa nama na kraj nego sa Litvancima i nisu pogresili uopste.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  13. #21463
    Registered User Zimo Pg's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,469
    [url]http://www.alo.rs/v-i-p/rijaliti-sou/ekremova-igbala-snimila-spot-kriminalac-sa-balkana-video/31307[/url]

    gg no re



    Hidden Text click here to show

  14. #21464
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by Zimo Pg View Post
    [url]http://www.alo.rs/v-i-p/rijaliti-sou/ekremova-igbala-snimila-spot-kriminalac-sa-balkana-video/31307[/url]

    gg no re
    Ne seri da kod lika piše "Livno city crew" na majci >.< ho ho ho epic.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  15. #21465
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    [URL="http://www.youtube.com/watch?v=jvHQNQDcbVw"]http://www.youtube.com/watch?v=jvHQNQDcbVw[/URL]

    NEMA DALJE xDD
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

Page 1431 of 1501 FirstFirst ... 431 931 1331 1381 1421 1429 1430 1431 1432 1433 1441 1481 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates