Page 77 of 1501 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 577 1077 ... LastLast
Results 1,141 to 1,155 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #1141
    Registered User Stormhunter's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Hercegovina
    Age
    36
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by n00bk1ll3r View Post
    popio je litru red bull-vodke u roku pola sata
    to ti je najgore piti jedno te digne drugo te uspava a da ne spominjem koliko tu ima secera u tom red bulu (5 zlica u jednoj limenci cini mi se) ako te alkohol ne strefi oce srce ili inzulinski šok

  2. #1142
    Registered User .DeitY.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Heaven
    Age
    29
    Posts
    3,747
    noel is beyond godlike,bezte svi.




    T-PAIN is gay.
    Confirmed 10/10.

  3. #1143
    Banned I'm here for more than 6months and I am banned. I'm an idiot.

    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Croatia
    Age
    34
    Posts
    785
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    =6% kako?
    nije 6/100 nego 6/1000 razlikujes postotak i promil?


  4. #1144
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Quote Originally Posted by Bonzy View Post
    Cudno je to kako je pozerski i jadno hvaliti se time koliko se moze popiti, ali opet iz nekog razloga svi to rade...
    Ja se niti hvalim, niti pijem u slobodno vreme, jedino sto pusim cigare.. Mada i to polako bataljujem..
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  5. #1145
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by n00bk1ll3r View Post
    nije 6/100 nego 6/1000 razlikujes postotak i promil?
    Razlikujem, nego nemam na tastaturi znak za promil. Znak je kao procenat sa jos jednim kruzicem, zbog toga sam stavio. -.- No worries, ja znam sta pricam.

    Quote Originally Posted by Pr0toSS View Post
    Mada i to polako bataljujem..
    Vazi... Nema "polakog bataljivanja". Ili si batalio, ili ne.
    Uzgred, Protosse, poslusaj Sonic Syndicate. Mislim da ce da ti se svidi.

  6. #1146
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    E Mladjo, ja njih odavno slusam... Denied, Blue Eyed Fiend, Jack of Diamonds, Freelancer itd...

    Manite se cigara i alkohola, nista necete postici time..
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  7. #1147
    Registered User Miro_Gavran's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Zagreb
    Posts
    78
    cek jel vi svi skupa imate 15 godina?
    ova alkohol prica vam je bas na nivou, djecjem

  8. #1148
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    Quote Originally Posted by Miro_Gavran View Post
    cek jel vi svi skupa imate 15 godina?
    ova alkohol prica vam je bas na nivou, djecjem
    +1

    btw protoss, mladenus.....nije da su pjesme gay, neg su jako gay

    [url]http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/HowTo:Form_a_shitty_screamo_band[/url]
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  9. #1149
    Registered User .DeitY.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Heaven
    Age
    29
    Posts
    3,747
    -1 -.-


    @rock metal itd,dead by april > all




    T-PAIN is gay.
    Confirmed 10/10.

  10. #1150
    Registered User zazzy's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Age
    24
    Posts
    12
    ma ima dosta ovde dece, ne samo na forumu nego i u channelu i gejmovima.
    onaj tip ponašanja za koji ne možete zahtijevati ban al svejedno smara dozlaboga i vas i 8 ostalih igrača u gejmu, čak i one koji zapravo znaju tu osobu uživo.

    u početku mi se činio dobar ovaj kanal za tako razonodno -cmisanje i -cdisanje, ali sve češće ima ovakvih igrača i neznam više u koje vreme da dođem da ih pokušam izbjeći. ne govorim ovo iz nekakve emo žalopojke nego tek tolko da admini vide stvarno stanje stvari, eto, ja radije ovih dana nabacim na rgc-u ili čak i sam odem na random pub playdota.eu nego da uđem u balkan game. okej ovisi, ako vidim da je u channelu dosta ljudi za koje sam uvidio da su okej i "odrasli", onda signam ili challengeam, ali sve rjeđe to bude, ugl nekako razmišljam da odem tražit zadovoljštinu na edl il tako negdje.

    uz predviđanje maloumnomaloljetnog flejmanja i traženja savjeta za riješavanje akna na licu od nekih ovdje, ostavljam ljubazan pozdrav

  11. #1151
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Miro, sudeci po tvom stavu, ti si antialkoholicar, jel sam u pravu?

    Edit:

    @Burek: Good job, hajde sad daj svoje misljenje zasto su pesme gay, a da nije copy/paste ili da nisam vec cuo i imas veliki respect od mene.

    @.Deity. : Ko te je nalozio na DBA?
    Last edited by Mladenus; 15th November 2010 at 04:27 PM.

  12. #1152
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    33
    Posts
    1,526
    Quote Originally Posted by zazzy View Post
    ma ima dosta ovde dece, ne samo na forumu nego i u channelu i gejmovima.
    onaj tip ponašanja za koji ne možete zahtijevati ban al svejedno smara dozlaboga i vas i 8 ostalih igrača u gejmu, čak i one koji zapravo znaju tu osobu uživo.

    u početku mi se činio dobar ovaj kanal za tako razonodno -cmisanje i -cdisanje, ali sve češće ima ovakvih igrača i neznam više u koje vreme da dođem da ih pokušam izbjeći. ne govorim ovo iz nekakve emo žalopojke nego tek tolko da admini vide stvarno stanje stvari, eto, ja radije ovih dana nabacim na rgc-u ili čak i sam odem na random pub playdota.eu nego da uđem u balkan game. okej ovisi, ako vidim da je u channelu dosta ljudi za koje sam uvidio da su okej i "odrasli", onda signam ili challengeam, ali sve rjeđe to bude, ugl nekako razmišljam da odem tražit zadovoljštinu na edl il tako negdje.

    uz predviđanje maloumnomaloljetnog flejmanja i traženja savjeta za riješavanje akna na licu od nekih ovdje, ostavljam ljubazan pozdrav
    Inteligencijo moja, pa sta ti ocekujes? Naravno da ce deca da igraju igrice, naravno da ce vecina biti maloletna, retko koja punoletna osoba moze uopste dotu da uklopi u raspored. Punoletan covek koji igra dotu ili mnogo dobro uklapa vreme ili je besposleni buljas, sto je jos gore od deteta. Vise volim da vidim klinca kako pika dotu nego nekog ss-kenyshora, lika koji je u 30ima, tezi 130kg i pika dotu na ss po ceo dan. Na debilizam se moras navici.
    Dancin' with myself...

  13. #1153
    Banned I'm here for more than 6months and I am banned. I'm an idiot.

    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Croatia
    Age
    34
    Posts
    785
    Quote Originally Posted by Bonzy View Post
    Inteligencijo moja, pa sta ti ocekujes? Naravno da ce deca da igraju igrice, naravno da ce vecina biti maloletna, retko koja punoletna osoba moze uopste dotu da uklopi u raspored. Punoletan covek koji igra dotu ili mnogo dobro uklapa vreme ili je besposleni buljas, sto je jos gore od deteta. Vise volim da vidim klinca kako pika dotu nego nekog ss-kenyshora, lika koji je u 30ima, tezi 130kg i pika dotu na ss po ceo dan. Na debilizam se moras navici.
    ili poput mene...igram cjelu noc pa neodem na fax a znam da ce se to dogodit ali ipak igram :S

    @miro ljeceni si alkoholicar ili sta? meni izlazak nije izlazak ako bar nest nepocugam sa ekipom, dobro se potucem ako sam namazan, vjerovatno nisi dozivio takve trenutke, pricanje nedjeljom popodne na kavi sa drustvom ko je di bio i ko je sta napravio u subotu, i ruganje tjednima xD

    @zazzy ova liga je zapravo fun, a fun je kada mozes flejmat nekog na svom jeziku i da ti on vrati nazad bez ikakve mrznje, primjera kad si sa prijateljima i "jebes" im majku za svaku sitnicu a on se uz to jos smije
    Last edited by n00bk1ll3r; 15th November 2010 at 05:06 PM.


  14. #1154
    Registered User zazzy's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Age
    24
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by Bonzy View Post
    Inteligencijo moja, pa sta ti ocekujes? Naravno da ce deca da igraju igrice, naravno da ce vecina biti maloletna, retko koja punoletna osoba moze uopste dotu da uklopi u raspored. Punoletan covek koji igra dotu ili mnogo dobro uklapa vreme ili je besposleni buljas, sto je jos gore od deteta. Vise volim da vidim klinca kako pika dotu nego nekog ss-kenyshora, lika koji je u 30ima, tezi 130kg i pika dotu na ss po ceo dan. Na debilizam se moras navici.
    Ja govorim o mentalnoj dobi.
    I ne, na ovakvu vrstu debilizma se radije ne bih navikao, hvala :P

    @kami - zašto te zanima?
    Hidden Text click here to show

    (naravno da ne, lol. al oke trollaš samo valjda)

  15. #1155
    Safelist Member -KaMiKaZa-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    МАКЕДОНИЈА
    Age
    34
    Posts
    5,240
    pa delujes kao da si postar....sta je ok xD
    i'm a horse

Page 77 of 1501 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 177 577 1077 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates