Page 1419 of 1501 FirstFirst ... 419 919 1319 1369 1409 1417 1418 1419 1420 1421 1429 1469 ... LastLast
Results 21,271 to 21,285 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #21271
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Hurr Durr Derp Derp

  2. #21272
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by iluvuj View Post
    ae probacu veceras, mada los je komp ovaj zabada dota jako a i nub sam
    ne zaboravi pokrenuti gproxy prvo prije nego se logiraš.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  3. #21273
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    Dakle, isteko mi ban na honu, u 5 dana igrao sam 4 gejma.

    Prvi gejm luz, jer je naš keri farmao cijeli gejm
    Drugi gejm win, nisam ni 20 kripova ubio ovi su ff
    Treći gejm win, unutar 10 minuta, svi iz njihovog tima su ragequit
    Četvrti gejm win, nakon 45 minuta, gaze nas likovi jako, naprave jednu pogrešku i FF

    Ne razumijem ja to. Star sam valjda.

  4. #21274

  5. #21275
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by TBK.Goldy View Post
    Dakle, isteko mi ban na honu, u 5 dana igrao sam 4 gejma.

    Prvi gejm luz, jer je naš keri farmao cijeli gejm
    Drugi gejm win, nisam ni 20 kripova ubio ovi su ff
    Treći gejm win, unutar 10 minuta, svi iz njihovog tima su ragequit
    Četvrti gejm win, nakon 45 minuta, gaze nas likovi jako, naprave jednu pogrešku i FF

    Ne razumijem ja to. Star sam valjda.
    Pazi mene, nakon 7 dana jebanja majki u sebi i naglas prođe mi mute na steamu i odigram 3 gejma i u trećem gejmu kažem liku "go fuck yourself retard" kad će lik na to "reported" i naravno šta drugo nego ponovo 7 dana mute. FCK JEAH, jebem li vam mamicu retardiranu i steam i igrače, ponovo ću početi igrati hon majke mi.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  6. #21276
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    ja sam bio reportovan na 30 dana pa ti vidi
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  7. #21277
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    Stari moj urbane, ja sam kad je tek izašao LoL skidao klijent 900mb nekih par sati, sporo mi išao dl jako.......... nakon par sati skidanja lol-a pokrenem gejm i odigram jednu igru, 30 minuta, ne sviđa mi se mapa, ne sviđaju mi se heroji, nekakav linearan stil bilda, znači ne možeš birat šta da praviš, svaki gejm isti bild, i fino ja uninstal, i nisam se više nikada vraćao na to.

    Isto i sa dotom2.

    Igram hon, tu i tamo, nisam igrao 6 mjeseci jer sam imao ban 6 mjeseci (zbog hejtanja drugih rasa for the lolz). Igra je vizualno atraktivna ali komjuniti je SRANJE FUJ FUJ FUJ... FUJ

    Dota1 za mene je tata mama dida i baka i tetka i tetak i ujak i ujna i bog i otac sin i duh sveti.

    Amen.

  8. #21278
    Registered User iluvuj's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    forum
    Posts
    455
    brate sto se tice reportovanja, na LoL-u ne znam ko zna ali imaju neke kao ocene honor teamwork, enemy, leader bla bla. ja za nedelju dana igranja nakupio oko 200 tih, ali sam i nakupio jedno 10 reporta tako da su mi resetovali posle bana..e sad, oni imaju kao The Tribunal, i tamo svaki igrac preko 20 lvl-a, moze da ide da glasa, mogu da te report za flame/feed/agressive/ma za sve zivo, za nesto mozes da dobijes ban, za nesto ti samo promene matchmaking system (ako si report za unskilled player) itd..moja poenta je..taj tribunal treba kao da je FAIR PLAY, posto imas sansu ako te vec team/enemy report ako su oni bili retardi, imas sansu da i drugi ljudi vide i pravedno te ocene da li si zasluzio report ili ne.. poenta je DA ISTI RETARDI KOJI TE REPORT, IDU NA TRIBUNAL I GLASAJU ZA TVOJ BAN... jebem im mater..2 puta su me ban za 2 nedelje igranja...prestao sam da flame nema poentu, samo ih ignore celu partiju i na kraju report (cisto jer sam picka)..igram svoju igru.. dotu1 sam igrao naravno igram i dalje ne volim je bas, ipak sam ja ladder igrac..dotu2 i hon nisam probao (mada sam gledao na youtube Hon ima 5v5 mid neki fun mode, to bih hteo da probam)...a ovaj LoL igrao sam mesec dana 400 partija..ne znam brate los mi je laptop bio ali hteo sam da probam. prvo mi je bio jako smesan, grafika i sve kao za decu cartoon, onda community milioni igraca brate ali vise retarda nego na 4v4 rt na nortu..ali ne znam laka je igrica mogu prvi put da igram heroja i da ne fidam da lepo igram. nadjes gejm odmah, ako dobijes disk reconnect itd..milion stvari mi se svidja..sto je najgore sad mi w3 izgleda tuzno posle LoL-a...ali w3 ostaje najbolji i najozbiljniji po mom misljenju. a sto se tice dl update-a ja sam skidao 8 sati brate i odigram jedan gejm i odem u toalet i vratim se i onda opet update sat vremena. nije to blizzard brate nisu jos uigrani, baguju im serveri, baguju patchevi, svaki dan update, ali imaju 30miliona igraca pa ti vidi brate..juu koliko sam napisao ako ovo neko procita svaka cast

  9. #21279
    Лади дади phaNtom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    7,439
    Jbg, ja sam ta budala Ma ladder je keva.
    Save the dramma for your mama.

  10. #21280
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    E, neću da mi nitko više, nitko više.......... govori koje je pravo mjerilo skila u doti i kako je dota timski gejm. Timski gejm moj kurac! Sad sam igrao hon, njihov tim igra zajedno, igraju super ljudi, moj tim ja abadon, idem iza kerija i hilam, kod nas svako igra za sebe individualno, boli ljude kurac, farmaju šumu, kradu jedan drugom kripove, ovo ono, smeće, nema taktike, nema tima, gubimo tornjeve jebački, i nakon 50 minuta igre, mi se nafarmali, i win. Eto ti. I winali smo tako da smo pušali na sve tri strane odjednom. Naša razjedinjenost pobijedila je njihovu ujedinjenost. Eto vam teamplay. Nabijem ga na kurac.

  11. #21281
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    de ste madafakeri
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  12. #21282
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    Milane kakve su ono gej gole slike tebe i nekih muškaraca na tvojem fejzbuku?


    p.s. umirem HAHAAHXXAXAAXAXAXAXAX

    Last edited by TBK.Goldy; 1st September 2013 at 06:30 PM.

  13. #21283
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    zlatko, to se po svim međunarodnim dogovorima zove GEJ FEST AT ITS BEST, tako da ono...
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  14. #21284
    Registered User
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    17
    a sto ti protose toliko spamujes?

  15. #21285
    Registered User iluvuj's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    forum
    Posts
    455
    haha secam se i ovog iz neke price

Page 1419 of 1501 FirstFirst ... 419 919 1319 1369 1409 1417 1418 1419 1420 1421 1429 1469 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates