Page 1372 of 1501 FirstFirst ... 372 872 1272 1322 1362 1370 1371 1372 1373 1374 1382 1422 1472 ... LastLast
Results 20,566 to 20,580 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #20566
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Pazi sta obecavas!!!
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  2. #20567
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    Quote Originally Posted by pec View Post
    Deneris je precenjena i uzasno favorizovana u celom romanu, inb4 tragedy. Uostalom cela tematika se krece o izabranim pricama, decjim pozudama, njenom nasledju(koji je izgubljeno i nevazece), ima toliko boljih Targerjana u celoj prici da su ona i njen rodjeni "krunisani" brat dva derista i klasicna deca svog oca. Da nije Dzore Mormonta i Baristana Selmija ne bi ni stigla do Astapora.
    ps. Dzora Mormont je kralj.

    Litlfinger ce biti ubiven, ili od strane Rojsova ili od strane Mije i Sanse. Citao sam teoriju o tome da je Nestor Rojs uzeo veoma jaku poziciju i da ga drzi u saci, a da je Dzon Bronzani samo mamac, kao i da je Lords Declarant jedna farsa, za obe strane. Ja ocekujem da ubiju ili unakaze na neki nacin Laznog Aegona.
    Šta ja ovo pročita bre? o0
    Ja došao da kažem dobar dan ovo ono...

    ... ne znam više gde sam, kako se zovem ni kuda idem. Prestao sam da gledam sapunice kad je Rodrigo otkrio da je sam sebi majka.

  3. #20568
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by pec View Post
    Deneris je precenjena i uzasno favorizovana u celom romanu, inb4 tragedy. Uostalom cela tematika se krece o izabranim pricama, decjim pozudama, njenom nasledju(koji je izgubljeno i nevazece), ima toliko boljih Targerjana u celoj prici da su ona i njen rodjeni "krunisani" brat dva derista i klasicna deca svog oca. Da nije Dzore Mormonta i Baristana Selmija ne bi ni stigla do Astapora.
    ps. Dzora Mormont je kralj.

    Litlfinger ce biti ubiven, ili od strane Rojsova ili od strane Mije i Sanse. Citao sam teoriju o tome da je Nestor Rojs uzeo veoma jaku poziciju i da ga drzi u saci, a da je Dzon Bronzani samo mamac, kao i da je Lords Declarant jedna farsa, za obe strane. Ja ocekujem da ubiju ili unakaze na neki nacin Laznog Aegona.
    Jorah mi je jedan od favorizovanih likova. Mada brate, Martin tako pise da ti se mnogo dopadne neki lik koji nije od glavnih...

    Sumnjam da ce Littlefinger biti ubijen. Suvise je on inteligentan za tako nesto. Nece on imati nameru da se zadrzava jos dugo u Dolu, kada budu pocela sranja u Winds. Mislim, lik koji je celo kraljevstvo doveo u poziciju u kojoj jeste... Da l' ima logike da ga nadmudri neki random lik tek tako?

  4. #20569
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    је л ви схватате да је то постало јебена шпанска серија? постали сте класичне беспослене жене које гледају тв и прогнозирају шта ће бити
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  5. #20570
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Sto volim kad neko jede govna o necemu o cemu nema pojma... Aj procitajte makar jednu knjigu, pa onda mozda budete imali pravo da date misljenje.

  6. #20571
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Ja procitam 2-3 knjige godisnje, sasvim dovoljno za mene.I to su uglavnom istorijske knjige, nasa istorija kroz ratove i tako .... Zadnja koju sam procitao je ''Operacije za oslobodjenje istocne Srbije''.

    Romani, drame, zapleti i peripetije me vise ne zanimaju, nasa zemlja ima toliko bogatu istoriju da me uvek interesuje jos da saznam i da naucim, jednostavno to sto mi imamo nema niko.Ukusi su razliciti, ja volim istoriju, neko voli nesto trece i ja to postujem Slobodno prepricavajte, meni ne smeta iako ne znam o cemu se radi, toliko ... :*
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  7. #20572
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    oslobođenje istočne Srbije od koga?

  8. #20573
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Od Nemaca, Bugara, ustasa i drugih okupatora ....


    Ko će da jede?
    - Ja.
    Ko će da spava?
    - Ja.
    Ko će da ide na Facebook ?
    - Ja.
    Ko će da uči?
    - Da bre, sad sve ja.

    HAHAHAHAHAHA
    Last edited by mILOSbRE; 18th June 2013 at 02:07 PM.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  9. #20574
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Jorah mi je jedan od favorizovanih likova. Mada brate, Martin tako pise da ti se mnogo dopadne neki lik koji nije od glavnih...

    Sumnjam da ce Littlefinger biti ubijen. Suvise je on inteligentan za tako nesto. Nece on imati nameru da se zadrzava jos dugo u Dolu, kada budu pocela sranja u Winds. Mislim, lik koji je celo kraljevstvo doveo u poziciju u kojoj jeste... Da l' ima logike da ga nadmudri neki random lik tek tako?
    Dzora je tragicar, ali je veoma potcenjen ratnik. Sto se tice Dola, ili ce ga zgaziti, ili ce ovaj preci na Recne zemlje u medjuvremenu, s'obzirom da je Harendvor njegov..

  10. #20575
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Po meni je najtragicniji lik u knjizi Jaime Lannister. I to ubedljivo... A sto se tice Dzore, imam osecaj da ce da umre na kraju.

    Ne verujem da ce Littlefinger u Harenhall. Zaludjuje se on krupnijim stvarima, nije njemu cilj da bude lord. Vratice se u Kraljevu luku, 99% sam siguran.

  11. #20576
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Po meni je najtragicniji lik u knjizi Jaime Lannister. I to ubedljivo... A sto se tice Dzore, imam osecaj da ce da umre na kraju.

    Ne verujem da ce Littlefinger u Harenhall. Zaludjuje se on krupnijim stvarima, nije njemu cilj da bude lord. Vratice se u Kraljevu luku, 99% sam siguran.
    Teon Grejdzoj. Zauzima prvo, drugo i trece mesto u tom takmicenju.

  12. #20577
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Jebote koji ste vi bolesnici vi ste popamtili i sporedne likove u knjizi. n/c


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  13. #20578
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Click image for larger version. 

Name:	1011732_3243873353019_698984000_n.jpg 
Views:	111 
Size:	47.1 KB 
ID:	175494

    xD
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  14. #20579
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    Jebote koji ste vi bolesnici vi ste popamtili i sporedne likove u knjizi. n/c
    xDDDDDD

    Quote Originally Posted by pec View Post
    Teon Grejdzoj. Zauzima prvo, drugo i trece mesto u tom takmicenju.
    Teon ispasta zbog glupih odluka. Jaime zbog neshvacenosti.

  15. #20580
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Daj dokle vise stvarno, idite na msn ili se cujte telefonom o.O
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

Page 1372 of 1501 FirstFirst ... 372 872 1272 1322 1362 1370 1371 1372 1373 1374 1382 1422 1472 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates