Page 1370 of 1501 FirstFirst ... 370 870 1270 1320 1360 1368 1369 1370 1371 1372 1380 1420 1470 ... LastLast
Results 20,536 to 20,550 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #20536
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    Losmi, dodji mi ti u Beograd ima se tamo posla, obijacemo menjacnice i bankomate

    Easy.
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  2. #20537
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mILOSbRE View Post
    Daleko od toga da se svodi na isto, informisao sam se malo i o tome.
    Svodi se na isto jer je nasa vojska placenicka. Idemo na "mirovne misije" po Bliskom Istoku, kao Ameri i slicno. Cist idiotizam... Ti sto bi otisao tamo u Irak, na primer je isto kao da dodje Uzbekistanac ovde na Kosovo.

    Legija radi to isto, samo bez laznog moralisanja. Mislim, njihov moto nije da idemo da puskama donosimo demokratiju siromasnim zemljama, kapiras me?

    Druga prednost u odnosu na placenicku vojsku je u tome sto ce znatno manje godina da ti treba da dodjes do penzije. Za nekih 10 godina u Legiji, vratis se ovde i mozes da zivis kao car od penzije od 10ak hiljada Evra mesecno.

    Saberi, oduzmi, razmisli.

  3. #20538
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Druga prednost u odnosu na placenicku vojsku je u tome sto ce znatno manje godina da ti treba da dodjes do penzije. Za nekih 10 godina u Legiji, vratis se ovde i mozes da zivis kao car od penzije od 10ak hiljada Evra mesecno.
    Ako prije toga ne izigneš ko lipić.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  4. #20539
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  5. #20540
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Nije smesno.
    Hidden Text click here to show



    Zdravo Milose

  6. #20541
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    Ako prije toga ne izigneš ko lipić.
    Pa decko govori o vojsci. Naravno da postoji rizik.



    @Pec: Rofl, gde nalazis ovo?

  7. #20542
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Pa decko govori o vojsci. Naravno da postoji rizik.



    @Pec: Rofl, gde nalazis ovo?
    nedam

  8. #20543
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Ne vredi Mladene da budes odvojen od svega ni na 5 godina a kamoli vise ... Mnoge bitne stvari se propustaju, a zivot je jedan i trebalo bi vise da ga cenimo

    Dovoljno bi mi bilo da kao vojnik odem na mirovnu misiju i za 6 meseci uzmem 10 000e + plata svaki mesec i na platu 20% i + pored benificiranog radnog staza extra bonusi.

    Razmisljam dosta na tu temu, raspitujem se pa cu da vidim sta cu ...
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  9. #20544
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by pec View Post
    nedam
    Jeb' se.

    Click image for larger version. 

Name:	cat-throat.gif 
Views:	103 
Size:	1.78 MB 
ID:	175486

    Omiljeni trenutak iz trece sezone.

    Quote Originally Posted by mILOSbRE View Post
    Ne vredi Mladene da budes odvojen od svega ni na 5 godina a kamoli vise ... Mnoge bitne stvari se propustaju, a zivot je jedan i trebalo bi vise da ga cenimo

    Dovoljno bi mi bilo da kao vojnik odem na mirovnu misiju i za 6 meseci uzmem 10 000e + plata svaki mesec i na platu 20% i + pored benificiranog radnog staza extra bonusi.

    Razmisljam dosta na tu temu, raspitujem se pa cu da vidim sta cu ...
    Ako se drzis politike da je zivot jedan, onda nemoj da ides u ratove. U sustini, isti taj zivot rizikujes podjednako bio ti u Legiji, ili bio ti "Mirovnjak".

    Ok, al' sve sto ti kazem je da je po meni pametna matematika da odes 10 godina u Legiju, vratis se u 30 godina sa cinom, iskustvom, dobrom ustedjenom lovom i ekstra penzijom i onda zivis ostatak zivota kao kralj. Nego odes 6 meseci, uzmes neku kinticu koja se potrosi cas posla i opet budes na istom na cemu si bio pre nego sto si isao u rat.

    Uzgred, THC ti u krvi ostaje svega do 2 nedelje. I nije ti problem krv, nego mokraca. U mokraci se zadrzava cak do 3 meseca. Pritom ovo zavisi ako si ucestali korisnik. Tako da u sustini ne bi smeo da pipas to sranje 3 meseca pre nego sto se prijavis za vojsku.

  10. #20545
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Pa ako ne proveravaju za sluzenje obicnog vojnog roka kao sto si reko, onda bi taman imao vremena da se iskuliram do prijave u profesionalce posto se to radi treci mesec, zar ne ?

    A sto se tice ovog drugog, ne radi se samo o tome da je zivot samo jedan nego ne bih voleo da propustim neke bitne stvari, na primer ujka kad postanem voleo bih sve to da pratim i budem tu jer jebes zivot ako propustis najbitnije stvari.Nije meni do ludovanja, mozda si to pomislio kad sam reko da je zivot samo jedan, ima mnogo bitnijih stvari u zivotu a tu fazu ludovanja sam vecinom proso.A sta cu ja da zateknem kuci za 10god kad se budem vratio ? Mnogo toga i dobrog i loseg moze da se desi dok me nema, a ja nisam tu ni da pomognem u nevolji niti da podelim radost sa najdrazima.Ovako radim u vojsci po smenama kao sto svi normalni ljudi rade, kada iskrsne nesto dodatno prijavim se da uzmem neki dinar vise, ne mora to da bude mirovna misija, za to cu jos da razmislim. Ja tako razmisljam, a sad sta ce da bude videcemo uskoro.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  11. #20546
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Ne znam tacno kada ide prijava za profesionalce. Mislim da je prvi kvartal godine, al' nemoj da me drzis za rec.

    Mislim da me nisi razumeo. Nemamo u Srbiji vise tu obicnu vojsku. Imas odsluzenje vojnog roka (ako hoces), koji traje nekoliko meseci. Druga vojska je profesionalna - ides na mirovne misije i slicna sranja. Ne postoji vise to sto ti hoces. To je Tadic ukinuo jos pre 5, 6 godina.

    Prema tome, ako hoces vojsku, imas opcije: odsluzenje vojnog roka radi reda; profesionalna vojska i slanje na Bliski istok i slicno.

    U svakom slucaju, ako odes u profesionalce, propustaces puno toga.



    Na kraju, moj savet ti je da razmislis dobro o svemu tome. Nije to bas neki put...

  12. #20547
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Nisi ti mene razumeo.

    Pod obicnom vojskom podrazumevam odsluzenje vojnog roka koji traje 3 meseca, ja bih prvo to odsluzio pa bi se onda odatle prijavio za profesionalce i to se radi zadnjeg meseca, treceg dakle, tako sam procitao na sajtu vojske srbije i na sajtu [url]www.budiprofesionalac.rs[/url]

    Најједноставније је када кандидат током служења војног рока поднесе молбу за пријем у професионалну војну службу, јер у том случају њему није потребна додатна обука. Уколико кандидат конкурише за професионалног војника као цивил, односно после дужег или краћег прекида војне обуке, потребно је да се додатно обучи.
    Imam zelju odavno da zavrsim redovnu obuku, jebes politiku i drzavu, nego tripujem se ja nesto da imam obavezu prema precima koji su ginuli boreci se za nas narod u ratovima i tako to sranje i znao sam da cu kad-tad da zavrsim redovnu obuku, a ovo za profesionalce ta zelja se kasnije javila Znaci ostvaricu zelju koju odavno imam i to sto cu da izbegnem dodatnu obuku moze samo + da bude.

    btw hvala Mladene sto si se ukljucio u diskusiju, znaci mi to da s nekim razmenim misljenje, nadam se da ne smaram xD
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  13. #20548
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Jeb' se.

    Click image for larger version. 

Name:	cat-throat.gif 
Views:	103 
Size:	1.78 MB 
ID:	175486

    Omiljeni trenutak iz trece sezone.
    Lazes. Kurvari iz HBO nisu ubacili neke od boljih spoljnih likova u tu epizodu makar, Dejsi Mormont, Dzon Amber, Vendel Manderli, nego strpali polovinu radnje u 2-3 lika. Makar sam srecan sto su Blekfisa ostavili zivog, bez obzira sto on nije nikad bio tu.
    Last edited by pec; 17th June 2013 at 06:45 PM.

  14. #20549
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Click image for larger version. 

Name:	tumblr_mm9q8264pH1s4uidro1_400.gif 
Views:	84 
Size:	1,015.8 KB 
ID:	175490

    Pcihu !
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  15. #20550
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mILOSbRE View Post
    Nisi ti mene razumeo.

    Pod obicnom vojskom podrazumevam odsluzenje vojnog roka koji traje 3 meseca, ja bih prvo to odsluzio pa bi se onda odatle prijavio za profesionalce i to se radi zadnjeg meseca, treceg dakle, tako sam procitao na sajtu vojske srbije i na sajtu [url]www.budiprofesionalac.rs[/url]


    Imam zelju odavno da zavrsim redovnu obuku, jebes politiku i drzavu, nego tripujem se ja nesto da imam obavezu prema precima koji su ginuli boreci se za nas narod u ratovima i tako to sranje i znao sam da cu kad-tad da zavrsim redovnu obuku, a ovo za profesionalce ta zelja se kasnije javila Znaci ostvaricu zelju koju odavno imam i to sto cu da izbegnem dodatnu obuku moze samo + da bude.

    btw hvala Mladene sto si se ukljucio u diskusiju, znaci mi to da s nekim razmenim misljenje, nadam se da ne smaram xD
    A pa izrazi se lepo, majku mu onda.

    Dobro, srecno sa time. Mani se opijata. Imas alkohol - isti efekat kao trava, a ne mogu nista da ti kazu.

    Quote Originally Posted by pec View Post
    Lazes. Kurvari iz HBO nisu ubacili neke od boljih spoljnih likova u tu epizodu makar, Dejsi Mormont, Dzon Amber, Vendel Manderli, nego strpali polovinu radnje u 2-3 lika. Makar sam srecan sto su Blekfisa ostavili zivog, bez obzira sto on nije nikad bio tu.
    Ma kazem omiljeni trenutak iz sezone 3. Ne mislim na knjigu. Knjiga je posebna diskusija.
    A vidi, morali su da preseku i izostave neke stvari u seriji. Jer ne bi imali kako da 4. sezonu sastave. Ipak cela 4. knjiga obuhvata period od svega nekih mesec dana i nema puno dogadjaja. Ovako ce da ubace drugu svadbu, sudjenje, Dornu i Gvozdena ostrva i da sklope 4.
    Btw, jedva cekam da vidim Oberyn Martella. Sve mogu da prezalim Martinu, osim onoga sto je njemu uradio...

Page 1370 of 1501 FirstFirst ... 370 870 1270 1320 1360 1368 1369 1370 1371 1372 1380 1420 1470 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates