Page 1371 of 1501 FirstFirst ... 371 871 1271 1321 1361 1369 1370 1371 1372 1373 1381 1421 1471 ... LastLast
Results 20,551 to 20,565 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #20551
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Ma kazem omiljeni trenutak iz sezone 3. Ne mislim na knjigu. Knjiga je posebna diskusija.
    A vidi, morali su da preseku i izostave neke stvari u seriji. Jer ne bi imali kako da 4. sezonu sastave. Ipak cela 4. knjiga obuhvata period od svega nekih mesec dana i nema puno dogadjaja. Ovako ce da ubace drugu svadbu, sudjenje, Dornu i Gvozdena ostrva i da sklope 4.
    Btw, jedva cekam da vidim Oberyn Martella. Sve mogu da prezalim Martinu, osim onoga sto je njemu uradio...
    Oberin Martel je tuzna prica, a bas je bio onako kul psihic. Ali jebiga morao je da umre.
    Ova knjiga sto sada treba da izadje ce biti zanimljiva, samo da ne smori sa Daeneris posto me cela njena prica iritira do bola, sto vise Davosa, verovatno Dzona i Teona to bolje. Uostalom sever ima zanimljivu pricu racunajuci sve likove koji su aktuelni(Ketlin ukljucena), voleo bi da vidim sta ce biti sa Dolinom, s'obzirom da zbog one kurve nisu mogli da ratuju zajedno sa svojom bratijom.

  2. #20552
    Nab NOe1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11,337
    Awards
    pec nabe. hi.
    Hidden Text click here to show

  3. #20553
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by noel View Post
    pec nabe. hi.
    hi2u2

  4. #20554
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Sta kazete za San Antonio i Miami ?

    Znam da neko prati NBA, ne secam se ko
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  5. #20555
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    pa kontam Sparsi dobijaju u majstorici .... posto sledeca je u majamiju tu ce da ih ugazi, i Sparsi 7 u San Antoniju GG
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  6. #20556
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    ajde šta serete vas 2 o Deneris, najbolja pička u knjizi očito je da vam smeta jer niste skontali njen lik uopšte do kraja. pročitaj ponovo sve dijelove gdje se ona spominje. od prve pojave i kako se borila kroz brak do smrti muža pa preživljavanje i šta sada na kraju ima.

    DENERIS FTW.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  7. #20557
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by pec View Post
    Oberin Martel je tuzna prica, a bas je bio onako kul psihic. Ali jebiga morao je da umre.
    Ova knjiga sto sada treba da izadje ce biti zanimljiva, samo da ne smori sa Daeneris posto me cela njena prica iritira do bola, sto vise Davosa, verovatno Dzona i Teona to bolje. Uostalom sever ima zanimljivu pricu racunajuci sve likove koji su aktuelni(Ketlin ukljucena), voleo bi da vidim sta ce biti sa Dolinom, s'obzirom da zbog one kurve nisu mogli da ratuju zajedno sa svojom bratijom.
    Oberyn je bio............ Pa nemam reci da ga opisem.
    Bice zanimljiva definitivno. Konacno dolazi duga noc.

    Sto se mene tice, moze da pise o bilo kome, samo da ne smara sa Deneris toliko... Kome moze da bude jebeno zanimljivo da non-stop cita razmisljanje klinke o tome kako bi bilo lepo da se pojebe sa placenikom, ali ne sme to da uradi jer je kraljica. To ovaj Kale jedini...

    A mene zanima sta se desava sa Dolom. Posto je Littlefinger moj favorit u celoj prici.

    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    ajde šta serete vas 2 o Deneris, najbolja pička u knjizi očito je da vam smeta jer niste skontali njen lik uopšte do kraja. pročitaj ponovo sve dijelove gdje se ona spominje. od prve pojave i kako se borila kroz brak do smrti muža pa preživljavanje i šta sada na kraju ima.

    DENERIS FTW.
    Kale, pocinjem da sumnjam da nisi sve vreme zapravo sredovecna zena, a predstavljas se kao muskarac da te ne bi smarali po serveru.
    Sta da skontam? Razmisljanje klinke koju drmaju hormoni? Da l' me zanima?

  8. #20558
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Ma nemaš ti pojma, ta "mala klinka koju drkaju hormoni" kako ti kažeš, će se najebe mile majke svima njima zato ja navijam za nju (osim što prejebeno izgleda). Mada kako je serija tj. knjiga krenula to će prije nje uraditi ona crvena što gotivi onu vatru.

    edit: a kad opet malo prokontam kako je krenulo više se ništ ne zna.
    Last edited by mrniceguy; 17th June 2013 at 10:48 PM.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  9. #20559
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Nije fora navijati za najjacu stranu. Bila bi fora da je Martin rokne, al' nesto pred kraj.

  10. #20560
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    sve ove vaše postove gledam i reakcija moja tipa TL DR
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  11. #20561
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    ajmo raja da pevamo svi u horu

    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  12. #20562
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Quote Originally Posted by _pLaY.MaKeR_ View Post
    pa kontam Sparsi dobijaju u majstorici .... posto sledeca je u majamiju tu ce da ih ugazi, i Sparsi 7 u San Antoniju GG
    Kakav je ludak Deni Grin, a ? Oborio rekord Alena po datim trojkama u finalu

    A prosle sezone valjda je igrao za Olimpiju, cudo od igraca ^^
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  13. #20563
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    ajde šta serete vas 2 o Deneris, najbolja pička u knjizi očito je da vam smeta jer niste skontali njen lik uopšte do kraja. pročitaj ponovo sve dijelove gdje se ona spominje. od prve pojave i kako se borila kroz brak do smrti muža pa preživljavanje i šta sada na kraju ima.

    DENERIS FTW.
    Deneris je precenjena i uzasno favorizovana u celom romanu, inb4 tragedy. Uostalom cela tematika se krece o izabranim pricama, decjim pozudama, njenom nasledju(koji je izgubljeno i nevazece), ima toliko boljih Targerjana u celoj prici da su ona i njen rodjeni "krunisani" brat dva derista i klasicna deca svog oca. Da nije Dzore Mormonta i Baristana Selmija ne bi ni stigla do Astapora.
    ps. Dzora Mormont je kralj.

    Litlfinger ce biti ubiven, ili od strane Rojsova ili od strane Mije i Sanse. Citao sam teoriju o tome da je Nestor Rojs uzeo veoma jaku poziciju i da ga drzi u saci, a da je Dzon Bronzani samo mamac, kao i da je Lords Declarant jedna farsa, za obe strane. Ja ocekujem da ubiju ili unakaze na neki nacin Laznog Aegona.
    Last edited by pec; 18th June 2013 at 12:37 AM.

  14. #20564
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Jebale vas bre knjige, ce me naterate da uzmem da citam nesto, pocinjem da dobijam volju zbog vas!!!
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  15. #20565
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by mILOSbRE View Post
    Jebale vas bre knjige, ce me naterate da uzmem da citam nesto, pocinjem da dobijam volju zbog vas!!!
    poslacemo ti "Pesmu o vatri i ledu" kad budes bio u vojsci, dobro stivo dugo ce te sluziti

Page 1371 of 1501 FirstFirst ... 371 871 1271 1321 1361 1369 1370 1371 1372 1373 1381 1421 1471 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates