Page 9 of 1501 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 509 1009 ... LastLast
Results 121 to 135 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #121
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by Vladimir View Post
    2) postoji verovatnoća da u narednom periodu srbija dobije i svoju EDL ligu, ali za to prvo treba ljudi koji igraju na chann, sa nubovima ili ne.
    pravilima.
    Kako to mislis da dobije svoju edl ligu ? To je vec liga sama po sebi zar ne ?
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  2. #122
    Nab NOe1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11,337
    Awards
    људи, невероватно је колико сте незадовољни, све вам смета, непоштујете ни ово мало што је учињено пре свега за вас, добили сте канал, добили сте бота, добили сте форум, биће сигурно још неке новине и ви се тако понашате, просто невероватно, људи ако вам сметају правила, једноставно неморате долазити овде и крај приче, али мораћете поштовати иста.

    у вези муерта, већ сам ти рекао на оном thread-у, ако желиш да твоја буде задња иди играј на свом боту и тамо можеш да радиш шта хоћеш, али овде неће бити тако, то важи за све, и знај само да ништа није било лично.
    Hidden Text click here to show

  3. #123
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Niggaz World
    Age
    30
    Posts
    508
    ja nisam imao nameru da kenjam kako si ti shvatio nego sam vec rekao cinjenicu srpskih gejmova.
    a i rekao sam zasto igram pise u proslom postu
    Announcement from Kent.: Todays Instant Tournament winner is from Serbia,Congratulations kEnT. ff



    Battle.net account (NEW) :
    Battle.net account (OLD) :
    Battle.net account (OLD) :

    MY YOUTUBE CHANNEL <--- my dota videos !!


  4. #124
    I AM IN UR GAME, MAPHACKING I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!
    Shoocky3V's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    The Novi Sad
    Age
    28
    Posts
    2,545
    u ime kog kurca se vi sad raspravljate ovde, srb je pub, sa malo vise flejma nego na prosecnom pubu, ko nece ne mora, smarate sa tim 'smart' postovima
    [REFLECT]http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/dotamod.png[/REFLECT]
    random ritords
    Hidden Text click here to show

    ALE'S REACTIONS ON INFRACTIONS
    Hidden Text click here to show

    <Psycho-> lol
    <Psycho-> ja uradim
    <Psycho-> 3 skleka
    <Psycho-> i ocu da zovem
    <Psycho-> hitnu
    <Psycho-> xD

  5. #125

    Join Date
    Jun 2009
    Location
    @Home
    Age
    41
    Posts
    1,063
    Quote Originally Posted by [BMS]SLardar View Post
    Kako to mislis da dobije svoju edl ligu ? To je vec liga sama po sebi zar ne ?
    Ne, to nema veze sa EDL ligom direktno, biće samo slična pravila i neće da imaju svi access kao što imaju sad.

    Za primere pogledaj Brasil ODL, Brazil EDL. Na to sam mislo....

  6. #126
    Safelist Member JoLpAz's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    here
    Posts
    1,889
    pa da , manji signature veci skill ;D ;D

  7. #127
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Gde si jolpika brdjanine
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  8. #128
    Registered User .DeitY.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Heaven
    Age
    29
    Posts
    3,747
    Mi smo samo pitali kako je mogao da dobije ban zbog votekick,nismo mislili sad da se svadjamo..ipak ste vi lvl 3-4 i vi odlucujete....


    PS imam 2 pitanja za moderatore..

    1. Ako me neki noob naziva retardom,glupim,budalom itd,da li ja smem da ga mute,onaj Paunovic mi je sve to pricao kad je igrao za moj tim,a cap sam bio,i ja ga mute,i kaze report cu te zbog mute abuse...lol...kakav je to mute abuse?

    2. Igrao sam game i ja cpt vs nekog MontoYa,i on je pozvao 2 obs,ako se ja ne slazem za obs kako on sme da ih ostavi? Ja se nisam slagao,ali smo ipak poceli,i ko zna sta su im sve pricali...-.-
    Last edited by .DeitY.; 19th August 2010 at 10:04 AM.




    T-PAIN is gay.
    Confirmed 10/10.

  9. #129
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Quote Originally Posted by Vladimir View Post


    Što se tiče muerta odluka je doneta bez mene, a ova pravila koja pišu još nisu bila napisana, tako da će muerto da bude unbanovan, ali će zato da mu se skine lvl 2 na 10 dana. Za sve naredne slučajeve biće urađeno kako piše u pravilima.
    1)Pravila po kojima sam ja banovan su dopisana nakon mog slucaja.

    2)Svrha votekicka je,kako ja shvatam,da kikujes igraca koji kvari teamplay.

    3)Ja ne znam o cemu drami noel.''OMG MUERTO ABUSE, NE MOZE TVOJA ZADNJA,NIJE OVO TVOJE DVORISTE'' i neznam ni ja sta vise ce da smisli.Jednostavno,moj team se slozio da ga kikujemo i kikovali smo ga.Nisam nista uradio na svoju ruku,to je bila zajednicka odluka,nije bitno ko je zapoceo votekick.

    Ako je votekick abuse onda uklonite tu komandu jer ocigledno nema svrhu.I neznam kakve veze ima sto sam ja lvl 2,votekick moze bilo ko i ja tu nisam nista abuse.
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  10. #130
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Niggaz World
    Age
    30
    Posts
    508
    Quote Originally Posted by .DeitY. View Post

    1. Ako me neki noob naziva retardom,glupim,budalom itd,da li ja smem da ga mute,onaj Paunovic mi je sve to pricao kad je igrao za moj tim,a cap sam bio,i ja ga mute,i kaze report cu te zbog mute abuse...lol...kakav je to mute abuse?
    alo bre sto lazes tolko jbt ?ZASTO LAZES BREEEEEEE ?jesam bio rekao " eh kada bi imala neka komanda da ne gledam ovaj ally chat(gluposti koje vi pisete u vezi pika) " i neko mi reko izvadi oci ovo-ono i vi ste svi spamali "lol " "hahhaha " i posle kada si se ti provalio neku glupost koja je bila smesna ja sam spamao 3 reda " hahahhahah " jer mi je ozb bilo smesno i to nije bio razlog da me 3 puta mute . ali sisa si pa jbg uplasio si se nisi smeo posle mog /w da me ne unmute.Reko sam ti ako me ne unmute za 10 sec bices reported za abuse i odma si me unmute jer nisi imao razlog da uradis to.Ovako je bilo keve mi moje a cemu to sto ti pricas jebem li ga .........?
    -i ovo sto si ti mene mute nije nikakav abuse zato nisi ni reported a da sam bio muted duze od 1 min video bi ti kakav je to abuse.

    ~ali pazi ipak foru i da sam ti rekao retarde itd nemas pravo da me mute nego lepo uzmes screen shot pa napravis ban request a ne da dodjes ovde i da places.

    pozdrav
    Last edited by Dark-; 19th August 2010 at 10:50 AM.
    Announcement from Kent.: Todays Instant Tournament winner is from Serbia,Congratulations kEnT. ff



    Battle.net account (NEW) :
    Battle.net account (OLD) :
    Battle.net account (OLD) :

    MY YOUTUBE CHANNEL <--- my dota videos !!


  11. #131
    Registered User .DeitY.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Heaven
    Age
    29
    Posts
    3,747
    Rekao si retardu,glupi ,noobe itd...i da ,mute bih te da si jos jednom spamao...A ne lazem,mogu da zovnem Bleak da potvrdi,i ona ostalA 3 igraca..tako da cuti..

    ps cekam Vladimir,da kaze sta je tu mute abuse...trebao sam te mute ceo game ,sto nisam,ccc




    T-PAIN is gay.
    Confirmed 10/10.

  12. #132
    Nab NOe1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11,337
    Awards
    ђетићу само да те поздравим нобе <3
    Hidden Text click here to show

  13. #133
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Niggaz World
    Age
    30
    Posts
    508
    Quote Originally Posted by .DeitY. View Post
    Rekao si retardu,glupi ,noobe itd...i da ,mute bih te da si jos jednom spamao...A ne lazem,mogu da zovnem Bleak da potvrdi,i ona ostalA 3 igraca..tako da cuti..

    ps cekam Vladimir,da kaze sta je tu mute abuse...trebao sam te mute ceo game ,sto nisam,ccc
    to ti nije RAZLOG DA ME MUTE BRE evo sad ti kazem GLUP SI i sta ? lol.....

    naravno da je mute abuse.glupo pitanje
    Announcement from Kent.: Todays Instant Tournament winner is from Serbia,Congratulations kEnT. ff



    Battle.net account (NEW) :
    Battle.net account (OLD) :
    Battle.net account (OLD) :

    MY YOUTUBE CHANNEL <--- my dota videos !!


  14. #134
    Registered User .DeitY.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Heaven
    Age
    29
    Posts
    3,747
    Aha ok.

    Boze..kakva su to pravila...

    To mozes da pricas igracima koji te ne mogu ban,al ajde reci to Vladimiru ili Noelu ili ForThelastTimeu pa nesto govori...




    T-PAIN is gay.
    Confirmed 10/10.

  15. #135
    Banned Call me stupid, after being here for some months I was stupid enough to get banned!

    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Niggaz World
    Age
    30
    Posts
    508
    ja sam ti rekao sad da si glup da ti objasnim samo da to nije jebeno razlog za ban ili za mute kapiras ?
    Announcement from Kent.: Todays Instant Tournament winner is from Serbia,Congratulations kEnT. ff



    Battle.net account (NEW) :
    Battle.net account (OLD) :
    Battle.net account (OLD) :

    MY YOUTUBE CHANNEL <--- my dota videos !!


Page 9 of 1501 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 509 1009 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates