Page 901 of 1501 FirstFirst ... 401 801 851 891 899 900 901 902 903 911 951 1001 1401 ... LastLast
Results 13,501 to 13,515 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #13501
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    jok, mislim na ovu babu u prvom videu što je back vokal.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  2. #13502
    Лади дади phaNtom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    7,439
    Vjerujem ja tebi Kale.
    Save the dramma for your mama.

  3. #13503
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    za sve vas balavce koji ste rođeni poslje 86-te samo da znate da je ovaj čovjek bio ljudina.
    Bolje biti balavac, nego biti zombie koga su nagovarali da jede govna i govorili mu da je to dobro.

  4. #13504
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    znači oćeš da kažeš da to što su svi imali posao, što su bile redovne plate, što nisi plaćao školovanje, što si imao besplatno zdravstvo, što si mogao da ideš gdje si htjeo bez da vadiš vizu, što si mogao da spavaš gdje hoćeš nije valjalo? o kakvim zombijima ti pričaš?

    mlađo takav odgovor sam mogao očekivati od nekog drugog ali od tebe sigurno ne.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  5. #13505
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Istina. I evo ti gde nas je to dovelo. Zaduzivalo se, zivelo se lepo, nije ni moralo da se radi. Ali to je bilo po planu. Lepo ulenjis naciju maksimalno, das im privid dobre buducnosti i malo lepog zivota i svi su srecni i zadovoljni. Toliko uzivaju da postanu invalidi i nakon toga ne mogu da stanu na noge (danasnja situacija).
    Svako ko je govorio protiv takvog rezima, ili pomislio, bio bi poslat u zatvor, ili na ostrvo.

    To ti je zombie-rezim.

  6. #13506
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    madja se predozirao undyingom xD puno pubs mladjo puno xd
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  7. #13507
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Istina. I evo ti gde nas je to dovelo. Zaduzivalo se, zivelo se lepo, nije ni moralo da se radi. Ali to je bilo po planu. Lepo ulenjis naciju maksimalno, das im privid dobre buducnosti i malo lepog zivota i svi su srecni i zadovoljni. Toliko uzivaju da postanu invalidi i nakon toga ne mogu da stanu na noge (danasnja situacija).
    Svako ko je govorio protiv takvog rezima, ili pomislio, bio bi poslat u zatvor, ili na ostrvo.

    To ti je zombie-rezim.
    +131231313132

    Jugoslovenski komunizam je nešto najgore što se desilo Srbiji. Za ostale neću da govorim, nemam integritet.

    Što bi jedan pametan čoek rekao: „Zvezda, Srbija, nikad Jugoslavija.“

    Nemoj me hejt, Kale.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  8. #13508
    Registered User
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Croatia
    Age
    33
    Posts
    556
    Blog Entries
    1
    je kale svi su sve djabe imali, pitaj se malo zasto je sve lijepo onda bilo a sad su i hrvatska i srbija i bosna u dugovima do grla?

  9. #13509
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Sep 2009
    Location
    somewhere at North
    Age
    32
    Posts
    2,919
    Blog Entries
    1
    jugonostalgicare nabijem na ...
    Quote Originally Posted by Zeussssss View Post
    davide majka ti nije baterija ali je i dalje svi pune
    Quote Originally Posted by [^RawR^] View Post
    SS is dead now, maybe it's time for Slayzer to make some new league


    [SIGPIC][/SIGPIC]


    <FROM: ChaoS-_-GuarD> cao ogi ajde dodji na cosak da se samaramo
    <FROM: CRO_ZEUS> prvo reci mami da ode sa istog

  10. #13510
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    jbt sad je 4 i 15 a za 2 sata ce biti 6 i 15
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  11. #13511
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Nemogu ja objašnjavat neke stvari petorici ljudi, očito da nismo na istom lvl-u.

    Ono što vi očito ne kontante a to je da ja govorim o njemu kao o ličnosti, jedinom čovjeku koji je uspjeo ujediniti srbe,hrvate,muslimane, slovence, makedonce, albance i stavit ih sve pod jedan krov bez da se kolju međusobno i tako 50 godina.

    Nije Tito kriv što su naši političari nesposobni da se bilo čime bave osim zavađanjem naroda i to naroda koji u većini slučajeva opet izabere te iste političare jer im je ljepo kad ih netko kara na suvo. I što su nesposbni da nam pokrenu ekonomiju. Imamo 6 zemalja bivše nam zajedničke republike i da idioti zaborave neke stvari i napravi neki dogovor za bilo kakvu dobru ekonomsku razmjenu eto nama para i eto nama blagostanja, ali očito da je njima ljepše da se bave ovim gore navedenim. Za tu situaciju nije Tito kriv Mlađo.

    Što se tebe tiče protozz ti živiš u nekom drugom svjetu, iskreno se nadam da ljudi kao što si ti a to su veliki nacionalisti nikada neće vladati svjetom.

    Pozvoz.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  12. #13512
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by [BMS]Slardar View Post
    madja se predozirao undyingom xD puno pubs mladjo puno xd
    Nisam Davide, majke mi. Evo cist sam skoro 2 godine, brate. Ne uzimam to govno vise.


    Btw, za topik: Drago mi je sto je onaj Kasel - majmuncina popio ban u SS-u. Gledam kako masa ljudi ovde po forumu flejmuje druge i jede govna, a ljudi ne cine nista povodom toga i sto je najgora stvar, shvataju ga kao komedijasa i smesno je to sto flejmuje ljude. Koji kurac sa logikom... Covek je zasluzio ban na kompletnom XPAM-u za ponasanje, a on jede govna sto je banovan u ligi.

  13. #13513
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    kassel ftw.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  14. #13514
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    Nemogu ja objašnjavat neke stvari petorici ljudi, očito da nismo na istom lvl-u.

    Ono što vi očito ne kontante a to je da ja govorim o njemu kao o ličnosti, jedinom čovjeku koji je uspjeo ujediniti srbe,hrvate,muslimane, slovence, makedonce, albance i stavit ih sve pod jedan krov bez da se kolju međusobno i tako 50 godina.

    Nije Tito kriv što su naši političari nesposobni da se bilo čime bave osim zavađanjem naroda i to naroda koji u većini slučajeva opet izabere te iste političare jer im je ljepo kad ih netko kara na suvo. I što su nesposbni da nam pokrenu ekonomiju. Imamo 6 zemalja bivše nam zajedničke republike i da idioti zaborave neke stvari i napravi neki dogovor za bilo kakvu dobru ekonomsku razmjenu eto nama para i eto nama blagostanja, ali očito da je njima ljepše da se bave ovim gore navedenim. Za tu situaciju nije Tito kriv Mlađo.

    Što se tebe tiče protozz ti živiš u nekom drugom svjetu, iskreno se nadam da ljudi kao što si ti a to su veliki nacionalisti nikada neće vladati svjetom.

    Pozvoz.
    Nikad nisam mrzeo ljude po naciji, rasi ili religiji. Mrzim ljudsku prirodu, njegovu halapljivost, nemoralnost, gaženje principa, privrženost Makijavelizmu.

    Kale, molim te, ali te molim da pročitaš ruku mojih delo. Neke stvari će ti biti jasnije, što se tiče mojih pogleda na taj "nacionalni" sindrom, kao i čoveka, "ljudsko biće". Valjda ćeš razbiti te predrasude koje imaš o meni.

    Btw, ako volim svoju državu i naciju, automatski ne znači da mrzim tvoju. To što smatram Jugoslaviju lošom tvorevinom i komunizam lošom ideologijom, ne znači da mrzim narode koji su živeli u toj državi.

    Hidden Text click here to show
    Last edited by PROTOZZ; 5th May 2012 at 05:36 PM.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  15. #13515
    Лади дади phaNtom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    7,439
    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    +131231313132

    Jugoslovenski komunizam je nešto najgore što se desilo Srbiji. Za ostale neću da govorim, nemam integritet.

    Što bi jedan pametan čoek rekao: „Zvezda, Srbija, nikad Jugoslavija.

    Nemoj me hejt, Kale.
    Sad ce pandur kicmu da mi ispresavija...
    Save the dramma for your mama.

Page 901 of 1501 FirstFirst ... 401 801 851 891 899 900 901 902 903 911 951 1001 1401 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates