Page 495 of 1501 FirstFirst ... 395 445 485 493 494 495 496 497 505 545 595 995 1495 ... LastLast
Results 7,411 to 7,425 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #7411
    Honored Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Serbia, Belgrade
    Posts
    940
    Ma ok Djole, u pravu si sve,ali ima i lepsih nacina u zivotu da se nesto kaze i objasni osim, aj odjebi klinac stariji sam, pametniji sam i da se sad tu prave najmudrijim

  2. #7412
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Jebi ga, kad nekoga boli kurac za sve, nema ništa gore...
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  3. #7413
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    E ajde protose procitaj jos jedanput zlatkov post, on je imao zivce da vam sve to napise ja nisam imao jer mi je dosadilo da se prepucavam s vama kad god se spomene neka nebuloza kao npr. taj tvoj video.

    @pyro ne znas o cemu pricas, kad budes sjedio u kuci i jeo kruh/hljeb od trop-a (brasno koje se pravi od susenih izmljevenih jabuka) i ne budes znao oces li imati i toga da sutra jedes onda mi se mozete svi javiti.

    Sve vas postujem ali isto tako trazim da postujete i vi moje pravo i pravo na privatno misljenje a to je da je taj filmic i svi slicni njemu propaganda.

    E sad ovdje moja diskusija prestaje oko ovog sranja, a tako bi isto trebala da prestane i vasa, jer moze noel ladno da zatvori ovaj thread da se svi malo ohladimo od ovakvih nebuloza.

    Quote Originally Posted by TBK.Goldy View Post
    p.s. i think lion went top, he have rune. :S
    Go gank or go back!


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  4. #7414
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    Goldy, ti i moj buraz ste isto godiste, i moram priznat da je on meni slicno nest reko prije otprilike 4 godine. U zivotu nisam pogledao dokumentarac o hrvatskoj, pogotovo o icemu s balkana. Nzm koji je njihov smisao. Nabrijavanje za rat? Poticanje mrznje?

    Ja od malena ne volim svoju drzavu, pogotovo grad. Zbog maloumne "srbe na vrbe" rodbine ja prezirem cijeli balkan i njegov mentalitet. 80% klinaca ima misljenje svojih staraca u vezi srba, bosanaca, muslimana, hrvata bal bablabababla.....i onda se cude kada cuju tudje misljenje.....

    galdy u kno mi broder?

    EDIT: keka je rekao na kraju recenice jel da....svatite ga ozbiljno
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  5. #7415
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    I jos jedanput, diskšn klozd oko ovoga, ajmo malo vedrije teme.

    Jel to poceo rat sa signačures? burek vs protos vs destroyer?


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  6. #7416
    Honored Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Serbia, Belgrade
    Posts
    940
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    E ajde protose procitaj jos jedanput zlatkov post, on je imao zivce da vam sve to napise ja nisam imao jer mi je dosadilo da se prepucavam s vama kad god se spomene neka nebuloza kao npr. taj tvoj video.

    @pyro ne znas o cemu pricas, kad budes sjedio u kuci i jeo kruh/hljeb od trop-a (brasno koje se pravi od susenih izmljevenih jabuka) i ne budes znao oces li imati i toga da sutra jedes onda mi se mozete svi javiti.

    Sve vas postujem ali isto tako trazim da postujete i vi moje pravo i pravo na privatno misljenje a to je da je taj filmic i svi slicni njemu propaganda.

    E sad ovdje moja diskusija prestaje oko ovog sranja, a tako bi isto trebala da prestane i vasa, jer moze noel ladno da zatvori ovaj thread da se svi malo ohladimo od ovakvih nebuloza.



    Go gank or go back!
    Cek ti nama nesto objasnjavas, a mi smo ti ustvari koji smo rodjeni 90-tih u Srbiji i proveli detinjstvo, bar dobar deo, u bedi i bombardovanju.
    Eh moji ti, jesi stariji, postujem te, ali isto tako postuj i ti moje misljenje.
    Filmcic jeste propaganda i objasnjava ustvari kako svi sprovode koje kakve zavere protiv nas Srba( jes paraonik autor al ae), ali ima dosta istinitih cinjenica, a ti ga nisi gledao da bi to znao nego si konstantovao kako smo mi deca i balavci...
    Last edited by Keka; 2nd July 2011 at 06:42 PM.

  7. #7417
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Sep 2009
    Location
    somewhere at North
    Age
    32
    Posts
    2,919
    Blog Entries
    1
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    @pyro ne znas o cemu pricas, kad budes sjedio u kuci i jeo kruh/hljeb od trop-a (brasno koje se pravi od susenih izmljevenih jabuka) i ne budes znao oces li imati i toga da sutra jedes onda mi se mozete svi javiti.
    zasto neko sudi o necemu sto ne zna ? jel treba sad ja ovde da pisem sta sam sve video i radio da bi me neko shvatio ozbiljno ? naravno da necu,ovo nije mesto za to,niti su to stvari o kojima treba da se priča,sa svojih 19 godina sam video više nego neko sa 30,zato prestanite da sudite o tudjim životima !!!
    Quote Originally Posted by Zeussssss View Post
    davide majka ti nije baterija ali je i dalje svi pune
    Quote Originally Posted by [^RawR^] View Post
    SS is dead now, maybe it's time for Slayzer to make some new league


    [SIGPIC][/SIGPIC]


    <FROM: ChaoS-_-GuarD> cao ogi ajde dodji na cosak da se samaramo
    <FROM: CRO_ZEUS> prvo reci mami da ode sa istog

  8. #7418
    Honored Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Serbia, Belgrade
    Posts
    940
    Jos samo da se nastavim ukratko na moju pricu, da ne bude da se ja kao niceg ne secam i da samo pricam ono sto mi se kaze.
    Oh da secam se, secam se bombardovanja, inace dan pred moj rodjendan, secam se sklonista (gradsko sam dete) i isto tako i inflacija i kad sa platom koju si dobio u podne, vec u 16h ne mozes nista da kupis jer su cene toliko porasle da je cena hleba veca od plate.
    Evo ja necu vise, nit je mesto za to, nit izgleda ni ljudi sa kojima mozes lepo,
    nemoj samo niko da se uvredi,
    volim ja vas i dalje <3.

  9. #7419
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    nije da ikog vredam, ali se nadje dobra proza u ovakim postovima....xaaxaxaxaxax
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  10. #7420
    bravo burek
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  11. #7421
    Safelist Member -KaMiKaZa-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    МАКЕДОНИЈА
    Age
    34
    Posts
    5,240
    kako sam sad jebo
















    jao
    i'm a horse

  12. #7422
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Seres kami kao i obicno .


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  13. #7423
    Safelist Member -KaMiKaZa-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    МАКЕДОНИЈА
    Age
    34
    Posts
    5,240
    za neko cudo , ne i ovaj put
    i'm a horse

  14. #7424
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Sep 2009
    Location
    somewhere at North
    Age
    32
    Posts
    2,919
    Blog Entries
    1
    zamisli ti to ...
    Quote Originally Posted by Zeussssss View Post
    davide majka ti nije baterija ali je i dalje svi pune
    Quote Originally Posted by [^RawR^] View Post
    SS is dead now, maybe it's time for Slayzer to make some new league


    [SIGPIC][/SIGPIC]


    <FROM: ChaoS-_-GuarD> cao ogi ajde dodji na cosak da se samaramo
    <FROM: CRO_ZEUS> prvo reci mami da ode sa istog

  15. #7425
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by keka View Post
    i cek sta, vama je sad dalo za pravo to da nas tu prozivate da smo klinci ovo ono i da nemamo pojma o cemu se radi samo zato sto ste vi tu sad kao stariji od 2-10 godina jel da?
    Vi ste kao ziveli u vreme i/ii sv. Rata pa sad ste iskusni jel da?
    Umesto da nas napadate i pricate kako picke videli nismo, mozete da se posluzite vasim iskustvom i kazete nam kako je. Da diskutujete normalno i ostalo i da, procitao sam sve postove vase.(cast izuzecima, npr kao sto je delom zlatkov post)
    svaka vam cast, stariji.
    tako je keko reci ti njima!! Keka for president!
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

Page 495 of 1501 FirstFirst ... 395 445 485 493 494 495 496 497 505 545 595 995 1495 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates