Page 1300 of 1501 FirstFirst ... 300 800 1200 1250 1290 1298 1299 1300 1301 1302 1310 1350 1400 ... LastLast
Results 19,486 to 19,500 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #19486
    Лади дади phaNtom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    7,439
    Svi vi koji klasifikujete i etiketirate ljude po nekoj tamo religiji(koja je usput 100000000000 puta vise razdvojila ljude nego spojila) mozete da mi se napusite kurca.

    A i ovi ostali, sto rekonstruisu ujzbuk kurce i uopste posvecuju paznju tome, oni mogu da mi se 2 puta napuse kurca.
    Save the dramma for your mama.

  2. #19487
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    religija ≠ nacija. nadam se da to razumiješ nenade jer toliko imamo nepismenih koji to ne razumiju.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  3. #19488
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Nemojte ove teme.

  4. #19489
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Nemojte ove teme.
    ovo je sada in





    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  5. #19490
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Zašto nemojte te teme??? Ja nijednom nisam rekao ružnu reč za razliku od njega. Ne, nisu svi Srbi. Zna se ko su južni Sloveni, a to su Srbi, Hrvati i Slovenci. Vi ostali ste svi nastali veštački iz različitih političkih razloga. Kale, ko je pominjao rat, alo??? Zašto spinuješ? Ama ni u jednom od prethodnih postova nisam pomenuo ništa nalik ratu.

    E da, jeste li vi Bosanci nastali od Južnih Slovena ili kako ? Da čujem vašu verziju istorije.
    Last edited by PROTOZZ; 27th February 2013 at 02:38 AM.
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  6. #19491
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by mrniceguy View Post
    ovo je sada in



    Gledao pre nego sto je postalo mainstream.

    Quote Originally Posted by PROTOZZ View Post
    Zašto nemojte te teme???
    Zato jer ne bih da pisem romane na forumu... Teme su previse osetljive i diskutabilne. Sigurno ne mozes u par recenica da privedes razgovor kraju.

    A da ti odgovorim umesto Kaleta, tvrdice da je muslimanska religija na ovim prostorima postojala pre Turaka.

  7. #19492
    Лади дади phaNtom's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    7,439
    Jebem ti, kad ce proljece vise da mogu kao covjek u kratkim rukavima da izadjem vani. :|
    Save the dramma for your mama.

  8. #19493
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    Quote Originally Posted by [BMS]Slardar View Post
    Kako izgleda prosecan subotnji izlazak 'ribica'?....Oko 14 h pisu, svaka svakoj na zid 'Danas luuudniiiiicaaaa, bicemo glavne '. Od 14 do 18 h sledi sminkanje, a pocinje tako sto iznajme avion za oprasivanje komaraca koji natovare puderom, onda se sminkaju 2 sata od kojih 45 minuta placu pred ogledalom jer im se vide brkovi. E, nakon sto su gotove i lice otprilike na mumificiran les faraona Ramzesa II pocinje oblacenjeeeee. Dakle,obrati paznju ovamo, NE depilirane, celulitne noge obuku stikle od 28 cm,neku haljinicu gde,naravno,sevaju i bulja i sise.Tada se odluce da se sve nadju kod jedne od njih koja je sama kuci, jer su roditelji otisli u manastir da se mole Bogu, da ne dobiju vise nikad takvo dete. Kada dodju, njih 3, piju bocu 'kvalitetnog vina' do 1000din i odma padaju statusi tipa 'drusshtvo se skupilo, vino nas ubilo'. Sada kad su sve strasno pijane ,tipa 0.002 promila, krenu prema nekom klubu. Obzirom da svaka ima 500din kod sebe naruce red-bull votku sa slamcicom i cuclaju je 3 sata. Odjednom, njihova najdraza pesma 'ZATO SТО SAM TI...SТА? i krecu sa igranjem k'o epilepticar na heroinu. I posto su stravicno pijane dok plesu sudaraju se s nekim momcima, a najzgodniji od njih izgleda ko specijalac za rad u ruskoj nuklearnoj podmornici, al iz dzepa mu vire kljucevi od x6,nravno ... Sekundu kasnije, ova debela mu zabije jezik do tankog creva i uputi se s njim do njegovog auta, 45 minuta kasnije vraca se rascerupana ko guska koju je neko rafalom iz puske pogodio, a hoda ko da na ledjima nosi plinski bojler....I tu se sve zavrsava.
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  9. #19494
    Nab NOe1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11,337
    Awards
    dajte link za gledanje domacih filmova online.
    Hidden Text click here to show

  10. #19495
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by noel View Post
    dajte link za gledanje domacih filmova online.
    youtube imas skoro sve samo ukucas ime filma + ceo film
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  11. #19496
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    na mom ju tub kanalu stavio sam u omiljeno sve domace filmove [ cele filmove ] znaci da ih ima i dobroh su kvaliteta
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

  12. #19497
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    a tvoj jutub kanal je? jamrzimmladenusa? xD
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  13. #19498
    Registered User kingW3's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Belgrade
    Posts
    757
    Hidden Text click here to show

    Jel ja ovde jedini vidim satiru?
    "Vaša televizija prikazuje kako naša sela gore ali kažu da su vaša".Koja su to naša a koja vaša sela?Koja je to mnogo velika razlika izmedju "Srba i Bosanaca",to što kažete ćuna i merhaba?
    Jedno te isto samo drugi naglasak,ali svejedno pre 50 godina jesmo bili jedno te isto?Pre 100 godina jesmo bili braća,je li bilo razlike izmedju nas?Pre 500 godina jesmo bili braća i je li bilo razlike izmedju nas?
    I molim te nemoj islam da pominješ kao razliku,da dodam
    Kad sam bio u Bosni,u selu ne daj bože da me je iko tretirao drugačije nego kao njegovog brata,isto kao u Srbiji u selima(iskreno selo je mnogo bolje od grada) niko ne tretira "Bosanca" drugačije od "Srbina".
    Usput dje nadješ Amerikance,oni su isto izmišljenja nacija tj. mutirani Britanci mada tokom vekova primali su svoju neku kulturu i naglasak,menjali su jezik nešto tipa Hrvata.Iskreno boli me k**ac da li će biti "Velike Srbije" ili ne,nego to što ne volite svoga brata kao brata.
    P.S
    Mislim da nikome ne smeta to što vi zovete sebe Bosančine ako na kraju dana sednemo zajedno da gledamo fudbal i pijemo pivo.
    Last edited by kingW3; 27th February 2013 at 04:05 PM.

  14. #19499
    Nab NOe1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11,337
    Awards
    Quote Originally Posted by _pLaY.MaKeR_ View Post
    na mom ju tub kanalu stavio sam u omiljeno sve domace filmove [ cele filmove ] znaci da ih ima i dobroh su kvaliteta
    davaj link.
    Hidden Text click here to show

  15. #19500
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    ja kad bih ga sad napisao verovatno bih dobio ban sa servera i foruma

    salim se xd

    [url]http://www.youtube.com/user/MrGrobariii/videos?view=0[/url]

    [url]http://www.youtube.com/user/CobraFilmOfficial/videos?view=0[/url]

    najbolji filmovi su ti tu
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

Page 1300 of 1501 FirstFirst ... 300 800 1200 1250 1290 1298 1299 1300 1301 1302 1310 1350 1400 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates