Page 504 of 1501 FirstFirst ... 4 404 454 494 502 503 504 505 506 514 554 604 1004 ... LastLast
Results 7,546 to 7,560 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #7546
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    Znaci nonick po tebi i bureku samo su piramide u egiptu prave piramide?

    Ono u meksiku su neke četvrtaste kućice?


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  2. #7547
    Safelist Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    659
    Ne. Drevne piramide (egipatske,aztecke, itd) su "prave piramide" citaj:gradjevine dok u bosni postoji citaj:brdo koje ima oblik cetvorostrane piramide
    Victory needs no explanation, defeat allows none.

  3. #7548
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    Cek ti usporedjues svjetsko cudo s piramidama u bosni? To u meksiku su piramide. Tocnije , to su hramovi i stepicaste piramide. I da, piramide u egiptu su prave piramide. Napravio ih covjek. Piramide u bosni su wannabe piramide.

    Rijecima arheologa: "Scientific investigations of the site show that the so-called pyramids are natural formations and that there are no signs of human building involved."

    Znanstvenici su popljuvali tu piramidu: "This scheme is a cruel hoax on an unsuspecting public and has no place in the world of genuine science."

    20 metara stepenica dokazuju da je to piramida? kk
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  4. #7549
    NINJA TURTLE mrniceguy's Avatar
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Bosna i Hercegovina
    Age
    43
    Posts
    5,708
    A ti citaj malo tko je bio sve tu na tom "brdu" i tko je sve potvrdio da je to u stvari piramida. Jer kad su otkopali dio pronasli su isti sastav "cementa" tj "veze" isti kao i onaj kojim se "cementirala" tj "vezala" egipatska piramida.

    Uglavnom da skratim, zabolje me neka stvar za tu piramidu u Visokom ja od nje nemam nista ni sada a ne vjerujem da cu imati i ako se 100% dokaze da jeste. Ovdje je samo bila u pitanju ta slika s kojom ste provocirali i to je to.
    Last edited by mrniceguy; 7th July 2011 at 06:43 PM.


    I SIMPLY DONT GIVE A F..K
    RAGE MODE ENGAGED

  5. #7550
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    Zanimljivo, boli te kurac a opet spominjes tu temu.....nonick je stavio sliku iz ciste sprdacine i zato jer je autor idiot. To sto ti je humor na razini cetverogodisnjaka neznaci da nekog vrijedjamo ili provociramo.
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  6. #7551
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    ja mislim da propaganda sto vecina kaze da o ovome nije istina ? o.O
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  7. #7552
    burek oces da ti dam moj wow ako oces da uplatis time ja vise necu da igram imam i catu ofc.
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  8. #7553
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Croatia
    Posts
    1,087
    e da si reko ranije bi....sad sam sebi taman uplatio 2 mjeseca..... sacu taman i catu uzet..... al et fala, javim ti se ak budem kasnije htio il tak nes
    Igrao sam malopre game sa murlockom da budem iskren ne znam koji mi je tacno bio skor ali nije bio los imao sam patiku zavrsenu do kraja agility , buterfly kao prvi item sastavljen , mask of madnes , odbijac i oko 2 k golda
    This is bulshit ... i rly had inafe . Croatian and serbians ......... Why does serbians always have better Forum section .... Why in balkan dota Its serbian letters .... (bre, ban unban sekcije zahtevi , kapiten .... Why not SOme cro WORD ! )

    Quote Originally Posted by the_qq View Post
    deny is deny I will try luck ever.

  9. #7554
    ae ako imas nekog ortaka dacu mu sve za 50e... treba mi many hitno.
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  10. #7555
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Treba mu "many".
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  11. #7556
    cuti tu trolu glupi
    GLUPI RIKI !

    Hidden Text click here to show

  12. #7557
    Honored Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Serbia, Belgrade
    Posts
    940
    Omg jel moguce da sam unbanovan sa playdote :o

  13. #7558
    Nab NOe1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11,337
    Awards
    neki link nesto?
    Hidden Text click here to show

  14. #7559
    Safelist Member Majestic.'s Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    #ss
    Posts
    5,079
    Protos oficijelno postao glavni xpam troll. XD

  15. #7560
    Registered User _pLaY.MaKeR_'s Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Дорћол
    Age
    31
    Posts
    3,506
    a ste provaili da je baja nesto inactive otkad je onaj napravio onaj trol sig ? Xd
    Last edited by _pLaY.MaKeR_; 7th July 2011 at 11:41 PM.
    ''Jе л' знаш ти како се постаје прави шампион?
    Тако што изађеш на терен кад је најтеже... и победиш.''

Page 504 of 1501 FirstFirst ... 4 404 454 494 502 503 504 505 506 514 554 604 1004 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates