Page 236 of 1501 FirstFirst ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 336 736 1236 ... LastLast
Results 3,526 to 3,540 of 22511

Thread: Čit-Čat thread

  1. #3526
    Registered User
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    127.0.0.1
    Age
    31
    Posts
    3,638
    Quote Originally Posted by SinaQ View Post
    sa 5000 su 5 zvezdica valjda
    imao bi i to u to vreme.

  2. #3527
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    Kod nas u Hrvackoj je svojevremeno vladao jedan vic... kad su Dinamovi navijači napravili ono sranje u Češkoj i lupali izloge... uglavnom satirični vic ide; Lupaju dva navijača izlog, i dođu dva policajca sa palicama i hoće da ih biju, kad navijači kažu; - uredu je gospodo, mi smo ultras. I policajci spreme palice i odu.

    Dakle samo zato jer si ultras misliš da imaš pravo na drugačiji odnos? Pogledajte ove konje u Kairu, ove što se 24/7 "grudaju" kamenjem preko ceste. Kladim se da preko 50% njih nema pojma zašto su tu i zbog čega prosvjeduju. Njima je bitno da je tuča. Gledam tamo neki majmun skače i maše rukama, pada u trans... da je tu energiju iskoristio za neki sport ili za fakultet ili da obori neku žensku, mogo je bit car, a ovako gledam ga trga sa sebe košulju, kesi zube i pokušava dokazat svijetu kako je totalna raspalotina. Što je najgore to su tinejdžeri, studenti... tj ljudi koji imaju potencijalnu budućnost.

  3. #3528
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Kod nas su navijaci oni ljudi koji nemaju perspektive u zivotu.

    Znas, kad vidis da si gubitnik, da si zajebao skolu, glup si da bi bio deo bilo cega drugog jer ni u jednu grupu nece da te prime,a opste je poznato da je covek socijalno bice i da ima potrebu da pripada negde, on onda krene tim tokom.
    Ceo dan ide po utakmicama, prati svaki moguci sport, a jedini izvor primanja mu je kladionica, posto je suvise lenj, a i nesposoban da bi radio bilo sta drugo.
    Dokaz da zivimo u vremenu skroz poremecenih vrednosti je to sto je sada zapravo IN biti looser.

    Ne zelim da generalizujem, ali do sad nisam video nijednog makar malo normalnog navijaca.

  4. #3529
    legends never die mILOSbRE's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Puerto Rico
    Posts
    5,328
    Kolko smarate...

    Idem na pecanje u obliznje selo za jedno 15min,tamo cu da budem ceo vikend kod drugara.

    Umrite bez mene ?
    Znas kako se postaje sampion? Izađes na teren kada je najteze... i pobedis! ~

    NIKAD PORAZ - samo lekcija! ~

    Mozda ce me neko, nekad pobediti, ali ce krvariti. ~

    Kad vise ne mozes, tad najvise moras! ~

    To become the best, learn from best! ~
    retired dota legend
    ~XxX[Muerto]XxX

  5. #3530
    Safelist Voucher [BMS]Slardar's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Chaos Planet
    Posts
    2,667
    Quote Originally Posted by Muerto View Post
    Kolko smarate...

    Idem na pecanje u obliznje selo za jedno 15min,tamo cu da budem ceo vikend kod drugara.

    Umrite bez mene ?
    pitali smo te NISTA?
    ~edit kami ipak nisi najveca nakaza, rayallen je pobedio xD uz malo srece mozda i budes bred pit xD
    ~acc: ChaoS-_-GuarD

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    No sacrifice, no victory!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~

  6. #3531
    I AM IN UR GAME, MAPHACKING I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!
    Shoocky3V's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    The Novi Sad
    Age
    28
    Posts
    2,545
    ucudududucucuducuducu


    klasican smor?
    [REFLECT]http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/dotamod.png[/REFLECT]
    random ritords
    Hidden Text click here to show

    ALE'S REACTIONS ON INFRACTIONS
    Hidden Text click here to show

    <Psycho-> lol
    <Psycho-> ja uradim
    <Psycho-> 3 skleka
    <Psycho-> i ocu da zovem
    <Psycho-> hitnu
    <Psycho-> xD

  7. #3532
    Registered User TBK.Goldy's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Croatia
    Age
    41
    Posts
    3,341
    konačno muerto priznaje da nije kvalifikovan za bilo kakve debate i odlazi da se zabavlja razonodom koja u potpunosti opušta njegove umorne vijuge - pecanjem u bunaru.

  8. #3533
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Ne, ne, hoce da pokaze kako on ima zivot. Interesantno kako svaki put kada izadje u grad, ili ode negde mora da naglasi to.

    Ma sta vam je, on nema komplekse, a i boli ga dupe sta drugi misle o njemu na forumu.

  9. #3534
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Kod nas su navijaci oni ljudi koji nemaju perspektive u zivotu.

    Znas, kad vidis da si gubitnik, da si zajebao skolu, glup si da bi bio deo bilo cega drugog jer ni u jednu grupu nece da te prime,a opste je poznato da je covek socijalno bice i da ima potrebu da pripada negde, on onda krene tim tokom.
    Ceo dan ide po utakmicama, prati svaki moguci sport, a jedini izvor primanja mu je kladionica, posto je suvise lenj, a i nesposoban da bi radio bilo sta drugo.
    Dokaz da zivimo u vremenu skroz poremecenih vrednosti je to sto je sada zapravo IN biti looser.

    Ne zelim da generalizujem, ali do sad nisam video nijednog makar malo normalnog navijaca.
    Ja???? FF
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  10. #3535
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    34
    Posts
    1,526
    E ljudi, instalirao sam w3, i onda kada ulazim u igricu izadje ona slika arthasa klasicna kao sto to uvek biva kad se ulazi u w3, a onda samo bude crno i tu zabode i promeni mi se rezolucija na kompu.
    Nikako ne uspevam da udjem u igricu, a igra mi se dota. Je l' zna iko u cemu je problem?
    Sigurno je neka frka sa kompom, jer sam sa vise razlicitih torrenta skinuo i instalirao i svaki put isti problem.
    Dancin' with myself...

  11. #3536
    Banned I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!

    Join Date
    Sep 2009
    Location
    somewhere at North
    Age
    32
    Posts
    2,919
    Blog Entries
    1
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    Kod nas su navijaci oni ljudi koji nemaju perspektive u zivotu.

    Znas, kad vidis da si gubitnik, da si zajebao skolu, glup si da bi bio deo bilo cega drugog jer ni u jednu grupu nece da te prime,a opste je poznato da je covek socijalno bice i da ima potrebu da pripada negde, on onda krene tim tokom.
    Ceo dan ide po utakmicama, prati svaki moguci sport, a jedini izvor primanja mu je kladionica, posto je suvise lenj, a i nesposoban da bi radio bilo sta drugo.
    Dokaz da zivimo u vremenu skroz poremecenih vrednosti je to sto je sada zapravo IN biti looser.

    Ne zelim da generalizujem, ali do sad nisam video nijednog makar malo normalnog navijaca.
    а ni ne ideš tim tokom ?
    nemaš potrebu za socijalizacijom ?
    ne vidim zašto pišeš onda na forumu za igru koju ne igraš ...
    Quote Originally Posted by Zeussssss View Post
    davide majka ti nije baterija ali je i dalje svi pune
    Quote Originally Posted by [^RawR^] View Post
    SS is dead now, maybe it's time for Slayzer to make some new league


    [SIGPIC][/SIGPIC]


    <FROM: ChaoS-_-GuarD> cao ogi ajde dodji na cosak da se samaramo
    <FROM: CRO_ZEUS> prvo reci mami da ode sa istog

  12. #3537
    Registered User PROTOZZ's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Алексинац
    Age
    32
    Posts
    6,329
    Quote Originally Posted by Bonzy View Post
    E ljudi, instalirao sam w3, i onda kada ulazim u igricu izadje ona slika arthasa klasicna kao sto to uvek biva kad se ulazi u w3, a onda samo bude crno i tu zabode i promeni mi se rezolucija na kompu.
    Nikako ne uspevam da udjem u igricu, a igra mi se dota. Je l' zna iko u cemu je problem?
    Sigurno je neka frka sa kompom, jer sam sa vise razlicitih torrenta skinuo i instalirao i svaki put isti problem.
    Ja sam imao isto problem, ne mogu reci identican, ali vezan za grafiku... Ja sam skoro formatirao komp i u pocetku je bilo do drajvera za graficku karticu, pa sam nekoliko puta reinstalirao i onda je grafika bila u redu( sto se w3 tice)... Ali nekada sam imao problema, da kada npr. alt tabujem i posle opet udjem u w3, poremeti mi se slika, nista se ne vidi, dok u gejmu(doti) nisam imao nikakvih problema... Ako imas vajdskrin monitor, podesi rezoluciju preko regedit funkcije u "run-u" ako znas, ako ne znas, pitaj me. Ako ti to nista ne pomaze, onda ti je do drajvera ili operativnog sistema, posto sam ja reinstalirao operativni sistem, tako da mi sada najnormalnije radi...
    „Сањао сам неке чудне Србе. Причају српски, а мисле турски.“

  13. #3538
    Bonzy's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Beli Grad
    Age
    34
    Posts
    1,526
    Mislim da nije bas isti problem, meni je kada udjem u w3 dole tab kao ona ikonica za 'not responding'. Prvo bih hteo da cujem jos par misljenja, pa cu probati da resim situaciju na tvoj nacin.
    Dancin' with myself...

  14. #3539
    Nab NOe1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    11,337
    Awards
    bonzi nema ti spasa.
    Hidden Text click here to show

  15. #3540
    I AM IN UR GAME, MAPHACKING I'm here for more than 1 year and I am banned! I'M SUCH A NO LIFE STUPID KID!
    Shoocky3V's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    The Novi Sad
    Age
    28
    Posts
    2,545
    da, gotov si, no dota
    [REFLECT]http://beta.eurobattle.net/staffuserbars/dotamod.png[/REFLECT]
    random ritords
    Hidden Text click here to show

    ALE'S REACTIONS ON INFRACTIONS
    Hidden Text click here to show

    <Psycho-> lol
    <Psycho-> ja uradim
    <Psycho-> 3 skleka
    <Psycho-> i ocu da zovem
    <Psycho-> hitnu
    <Psycho-> xD

Page 236 of 1501 FirstFirst ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 336 736 1236 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates