Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 46 to 60 of 65

Thread: CZSK bot - prvé access requests

  1. #46
    Registered User Laryk's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    CZ
    Age
    34
    Posts
    433
    Quote Originally Posted by _BoH_ View Post
    1. Nick: BoH
    2. Skill level, manner, historie na Xpamu: Som NOOB ale stem lvl II na xpame som asi 2roky
    3. Chcete se podílet na spravovaní ligy? (bude ladder, iconky, turnaje, bany atd.) NIE :P
    boh ty nezklameš

  2. #47
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    yo
    1. Nick na serveru
    2. Skill level, manner, historie na Xpamu
    3. Chcete se podílet na spravovaní ligy? (bude ladder, iconky, turnaje, bany atd.)
    1. efko.wbs
    2. hral som dotu 3x in my life, som noob, retard, feeder, lamer....
    3. nie

    rad by som poziadal ja neviem o 0 level access to czsk-keeper ktory mi kazdu minutu {neviem preco } pise veci typu "gn: pussy + (1)"

    pouzivam /ignore ale casto leavujem server tak radsej by som to chcel nejako trvalo vyriesit.
    Za kladne vybavenie ziadosti vopred dakujem


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  3. #48
    Registered User Felixar's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Age
    32
    Posts
    2,478
    Efko:
    napis na kanale !m off lamo

  4. #49
    Masters of Hardcore efko.wbs's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Slovakia
    Age
    33
    Posts
    6,038
    aha ok


    Eurobattle.net facebook page: http://www.facebook.com/eurobattle

  5. #50
    New User JOKeRr's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    London GB
    Posts
    1
    1. Nick na serveru
    2. Skill level, manner, historie na Xpamu
    3. Chcete se podílet na spravovaní ligy? (bude ladder, iconky, turnaje, bany atd.)
    1 : JOKeRr

    2 : Skill neviem aky mam to musia posudit iny hraci ale dotu uz hram niaky ten patek. Na xpame som pomerne vyrastal...Ci som manner tak to je podla nalady ci som sfetovany alebo nie ale tak da sa to somnou vydrzat...hlavne si ludia uz zvykli.. ved som predsa JOKeRr nie ? :P

    3 : No chcel by som zanechat aspon nieco dobre na tomto svete pomne pre moje deti. Ano chcem sa podielat aj ked neviem kde by ste ma zaradili ale tak aspon na malickostiach ale pomahat sa predsa musi .)

    gl a hf pri vybere

  6. #51
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Slovensko
    Age
    35
    Posts
    33
    Nikde som sa nedocital kedy padne rozhodnutie o tom kto dostane lvl2 ,je stanoveny nejaky cas na to?

  7. #52
    New User
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    CZ
    Age
    30
    Posts
    2
    1. surprisingp0wer
    2. Co se da napsat o skillu? Tak asi medium, zadnej profik nebudu, svoje si uhraju a kazda hra se taky nevydari... Jsem manner pokud me lidi serou, pustim se do toho a nevim kde prestat, jinak se snazim vychazet. Na Xpamu zhruba rok, vystridal jsem par nicku...
    3. Podilet se muzu pokud bude cas, pres skolni rok je to horsi, ale snad by se to dalo zvladat. :-)

  8. #53
    New User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    czech republic
    Age
    43
    Posts
    1
    1. frostrog
    2. rekl bych ze zatim low ... dotu sem kdysi hraval a prestal tak ted zas zacinam
    3. ani ne

  9. #54
    Back in Life Mitsuki's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Czech Republic
    Age
    39
    Posts
    3,508
    Panstvo, je na case stanovit casovy limit, a ten je 1 tyden. Thread bude uzavren pristi nedeli vecer (29.8.2010). Pak budeme rozhodovat. Preji vam hodne stesti a moc se mezi sebou neperte

    P.S. Poprosil bych vas nepostovat zbytecne poznamky, moc to oblehci prehled informaci.

  10. #55
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Banskobystrický kra
    Posts
    22
    NICK: Ikovec, predosli nick [PeSa]Reaver (CL clanu Pesadilla)

    Skill: Rozhodne nad priemerom Acka, jasne sem tam sa podari domrvit hru. (Dotu hram asi 4 roky)

    Manner: mam svoje dni ked ma niekto naozaj vytoci nadavam a robim hluposti (neleavujem 5-5 ale ked som nastvany nie je to bohvie co pocuvat ma). Po jednej hre v ktorej som bol taky nas--ty koli tomu ze enemaci pouzivali MH som si ho stiahol zapol a dostal ban od Mizigeho, samozrejme absolutne opravnene. MH nepouzivam 1 som to skusil a hned som dostal ban takze som sa aspon nieco poucil, len ma mrzi ze clovek nieco 1x urobi a ma hned ban iny to zneuzivaju x rokov a nic sa nedeje.

    PS.: ospravedlnujem sa ze som nebol taky strucny ako som chcel byt.

  11. #56
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Uzavierka uz zajtra?

    1. grimaskoO
    2. Este nedavno som bol vo forme, no v poslednom case som sa velmi zhorsil. Planujem to napravit. Som slusny, nepijem, nefajcim a neberiem drogy. Moja laska k hracom acka prave preziva tie najplodnejsie dni, pretoze som tam par tyzdnov nehral.
    3. Mozno casom ano, ak sa budu iste okolnosti nepriaznivo vyvijat, ale v blizkej buducnosti urcite nie.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  12. #57
    Registered User Godlike[CZe]'s Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Písek
    Age
    33
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by grimasko View Post
    Moja laska k hracom acka prave preziva tie najplodnejsie dni
    Hah ty si měl vždy áčko z celého srdce rád ''ironicky to myslim'' . Takže nevěřim

  13. #58
    Registered User grimasko's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    slovakia
    Age
    31
    Posts
    624
    Pre Godlikea:
    Quote Originally Posted by grimasko View Post
    ..., pretoze som tam par tyzdnov nehral.
    The greatest Tank!
    6.60
    Hidden Text click here to show

    6.59
    Hidden Text click here to show





    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    keby ies hrat dotu tak ta poznam
    Quote Originally Posted by [W3PD]rebrik
    a prve bolo zato ze som grimaskovy napisal ze je kokot MESIAC BAN NP VYLIZ MA
    Quote Originally Posted by Laryk
    já osobně jsem pořádně nevěděl předtím, co cm je, byl jsem v rámci možností skillově navrcholu

  14. #59
    Registered User Godlike[CZe]'s Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Písek
    Age
    33
    Posts
    140
    No já tam nehrál půl roku a mě nepřirostli k srdci

  15. #60
    Registered User
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    35

    avenge.me.now

    Takze pekne po poriadku.

    Moj povodny nick bol thenamelessone7, ale casom som presiel na avenge.me.now, na ktory by som zaroven chcel aj lvl 2. Na xpame som 2 a pol roka, dokopy som mal asi pol roka prestavku. O lvl 2 ziadam najma preto, aby sa to dalo trochu vytriedit aj inak ako prikazom banlast.

    Manners: snazim sa byt slusny a pokojny, ale niekedy ma neskutocne vytacaju noobs, co prijdu na lajnu s botou bez regenu alebo noobs, co maju outpick typu 7 stunov v teame proti teamu s 1 stunom a namiesto fast pushu si 40 minut honia ego noobskymi gangami po lese. Pri takych si rad poflamujem. Co sa tyka adminov, o Mizige-m si myslim svoje, on asi tiez o mne, ale s ostatnymi adminmi nemam vobec ziadny problem.

    Skill: povodne som chcel povedat, ze TOP 5 na Acku, ale aby som pripadne niekoho neurazil a taktiez v ramci skromnosti poviem, ze TOP 10.

    A ci mam zaujem sa podielat na spravovani ligy a podobne? No kedze sa mi moj studenstky zivot skoncil a nastupuje zivot pracovny, obavam sa, ze by som nemal na taketo aktivity dost casu.

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates