Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: Cw

  1. #1
    Registered User d4ch4's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia
    Age
    36
    Posts
    28

    Cw

    Danas posle 23:00 chasova, ili sutra posle 23:00, da li mozete da se skupite da odigramo za cwl, ili ako ne nadjete pet igraca, da odigramo neki prijateljski. pozdrav.

  2. #2
    Registered User .DeitY.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Heaven
    Age
    29
    Posts
    3,747
    Javice se Mladenus,on je glavni za ovo.. ja mogu,sto znaci gg




    T-PAIN is gay.
    Confirmed 10/10.

  3. #3
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Daco, danas je petak, a sutra je subota. Trazis od mene da ostajem uvece u petak i subotu kod kuce i da igram Dotu? 100% cu to da uradim... Moze neko drugo vreme?

  4. #4
    Safelist Member -KaMiKaZa-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    МАКЕДОНИЈА
    Age
    34
    Posts
    5,240
    Mladene ma ajmo mass nolife xDD

  5. #5
    Registered User d4ch4's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia
    Age
    36
    Posts
    28
    3/5 ekipe radi, odavno ne izlaze petkom i subotom. neki su i ozenjeni, tako da moze u nedelju, ali nista 100%
    btw, pronasao sam se uvredjenim, a verujem i moja ekipa tom prozivkom za petak i subotu . mozda smo mi no liferi....ali smo odavno skontali da od preteranog izlazenja i 'provoda' nema neke vajde, zivot se svodi na neke 3-4 stvari kojima izlazenje nocu nije ni blizu, daleko od toga da dota jeste, ali dovoljno sam upoznao sebe i shvatio da je dota mnogo bolja zanimacija i danguba od blejanja po gradu(grad dovodim u 'svoju sobu' po potrebi ) i trosenja nenormalne sume novca (kad podvuces crtu za mesec dana). svaka cast onom ko moze da izadje sa 200 din u grad, ja sam MNOGO daleko od toga, a ova kriza me poprilicno uzdrmala, tako da...ostajem kuci, igram dotu, nemam problema sa desnom rukom, ne trne ...i ako imam srece, mozda pijem koka kolu ako je na nekoj akciji u super marketu.

    vidimo se u nedelju uveche, chanel clan osa ili clan hprr, whispujte x4kep,Talog,d4ch4
    Taunus driver, v6 engine inside , spining around and brn old tires is my job, dota on second

  6. #6
    Registered User .DeitY.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Heaven
    Age
    29
    Posts
    3,747
    svaka cast d4ch4...sabio si i ja se slazem...




    T-PAIN is gay.
    Confirmed 10/10.

  7. #7
    Safelist Member -KaMiKaZa-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    МАКЕДОНИЈА
    Age
    34
    Posts
    5,240
    Mladene sram te bilo ncncnc

  8. #8
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Quote Originally Posted by d4ch4 View Post
    3/5 ekipe radi, odavno ne izlaze petkom i subotom. neki su i ozenjeni, tako da moze u nedelju, ali nista 100%
    btw, pronasao sam se uvredjenim, a verujem i moja ekipa tom prozivkom za petak i subotu . mozda smo mi no liferi....ali smo odavno skontali da od preteranog izlazenja i 'provoda' nema neke vajde, zivot se svodi na neke 3-4 stvari kojima izlazenje nocu nije ni blizu, daleko od toga da dota jeste, ali dovoljno sam upoznao sebe i shvatio da je dota mnogo bolja zanimacija i danguba od blejanja po gradu(grad dovodim u 'svoju sobu' po potrebi ) i trosenja nenormalne sume novca (kad podvuces crtu za mesec dana). svaka cast onom ko moze da izadje sa 200 din u grad, ja sam MNOGO daleko od toga, a ova kriza me poprilicno uzdrmala, tako da...ostajem kuci, igram dotu, nemam problema sa desnom rukom, ne trne ...i ako imam srece, mozda pijem koka kolu ako je na nekoj akciji u super marketu.

    vidimo se u nedelju uveche, chanel clan osa ili clan hprr, whispujte x4kep,Talog,d4ch4
    I drkanje je bolje od seksa, a i vise se isplati. Ne moras da se cimas, zaludjujes ribu, placas joj izlaske i slicno. Ovako se javis desanki, uvek je spremna i za, nikad je ne boli glava, nikad nije neraspolozena i najbitnije, nema zenske probleme.

  9. #9
    Registered User d4ch4's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Serbia
    Age
    36
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by Mladenus View Post
    I drkanje je bolje od seksa, a i vise se isplati. Ne moras da se cimas, zaludjujes ribu, placas joj izlaske i slicno. Ovako se javis desanki, uvek je spremna i za, nikad je ne boli glava, nikad nije neraspolozena i najbitnije, nema zenske probleme.
    za pare ce uvek moci, a ako idemo tom logikom i takvim nacinom razmisljanja, pa ti se nikad neces ozeniti i naci srodnu dusu
    druga stvar, ako tome dodamo drugo tvoje razmisljanje, a to je nemogucnost devojke da ti uvek DA, i da je tvoj izbor teta desa zbog toga(sto znaci svakodnevno drkanje), i u sve to ukljuchimo medicinu, pozovemo pedagoge, psihologe....dolazimo do zakljucka da se tvoje telo naviklo na teta desu, seks sa drugom zenkom postaje fantazija, alatka postaje sve manja i manja (manjak IMAGINACIJE, iste slike se ponavljaju...)....i naravno u sve to pozovemo i praksu ljudi istih razmisljanja, koja kaze da ljudi nakon takvog seksualnog zivota ne mogu imati normalan seks iz prostog razloga sto ne svrse na vreme(kita navikla na desu), nastaje panika , srce sve manje i manje pumpa krv 'dole', kita pocinje da se 'krivi' ...i od seksa nista

    Iz iskustva drugih ljudi, tako da su neke stvari mozda daleko od prave istine, a mozda i same istine, ali ako se pronadjete u tekstu, verovatnon su i jedno i drugo, samo za vas drugo, a za mene prvo.
    amin
    Taunus driver, v6 engine inside , spining around and brn old tires is my job, dota on second

  10. #10
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    WtF? Navikla na desanku i onda ne mozes da imas seks? Prvi put cujem, mozes da objasnis malo? Gde si to izvukao? Covece... :o

  11. #11
    Safelist Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    659
    e a lik je otvorio tread da zakaze cw
    Victory needs no explanation, defeat allows none.

  12. #12
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Ma ok to, igramo cw u nedelju uvece np.

    Nonick, sto si mi nesto postao ozbiljan u poslednje vreme...

  13. #13
    Registered User .DeitY.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Heaven
    Age
    29
    Posts
    3,747
    WIN thread...aj samo javite kad da dodjem..-.-




    T-PAIN is gay.
    Confirmed 10/10.

  14. #14
    Safelist Member -KaMiKaZa-'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    МАКЕДОНИЈА
    Age
    34
    Posts
    5,240
    ajde da igramo....tamam dodjem u 00:00 mrtav pijan....i sve vas flame na vent xDD

  15. #15
    30/30-150 Mladenus's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Under the Moonlight
    Age
    33
    Posts
    6,423
    Ma ti si LoL, Kami... Kralju, ja izlazim u 11. Kakav jebeni cw. Dolazim kuci oko 4, sat vremena plus/minus. A pre toga kod ortaka se napijemo k'o bulje. Nemam ja vremena za to. Nedelja uvece i kraj. Jel ti odgovara, Daco?

Page 1 of 2 1 2 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  

Affiliates